Chance Selection Mountains
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
avatar
Admin
Admin
Posts : 42
Join date : 27. 01. 21
https://rpg-chance-mountains.forumotion.eu

Dětský koutek Empty Dětský koutek

Wed Jan 27, 2021 3:19 pm
Chcete své dítě svěřit do rukou profesionálních instruktorů nebo jen najít místo, kde se budou moct vyblbnout na bobech a sáňkách? Hledáte správně tady. Kopce s mírným sklonem pro bezpečnou jízdu jsou vhodné i pro nejmenší děti stejně jako milý personál, který rád připraví vaše potomky na sjezdovky, pokud si na to sami netroufnete.

Dětský koutek 20b0e9bfd8aeb79a5c62956db182e933
-LF-
-LF-
Posts : 227
Join date : 27. 01. 21
Age : 20

Dětský koutek Empty Easton Sebastien Bloodworth-Dubois

Mon Feb 08, 2021 9:27 am
*S tou rukou nemůže lyžovat a ani na brusle se po zbytek jejich výletu nepodívá. Upřímně? Trochu ho to mrzí, ale Livii nic nevyčítá. Ví, že nechtěla, aby se mu něco stalo a poznal na ní i to, že si to dává za vinu, což by neměla. Podle něj k tomu nemá nejmenší důvod. Ani on se na ni nezlobí. Nicméně, aby se nenudil vydal se na menší procházku. Prošel lesem a teď došel až k Dětskému koutku. Plánuje jím jen rychle projít a zamířit do města. Tento týden je Valentýn a on ještě potřebuje pár věcí koupit. Naštěstí teda ví, co komu přesně dá, takže mu to snad nebude dlouho trvat. A koupit zbývají jen malé drobnosti. Nic velkého by ani vzít nemohl, má jen jednu volnou ruku. Na sebe si vzal černé džíny skoro jako vždy, jiné téměř ani nenosí a ještě samozřejmě černou bundu. Vzhledem k jeho sádře byl o trochu obtížnější se obléct, ale nějak to zvládl. Pokud je za něco ohledně té zlomeniny rád tak je o to, že si zlomil levou ruku a jelikož on je pravák, ještě ho to tak moc neomezuje. Co by si vyčítal nejvíce by asi bylo, že by svému bratrovi nemohl pomáhat s prací. Ví, že by mu to Timothy vůbec nevyčítal, ale on by se cítil špatně. Ani neví, jestli o tom, co se mu stalo jeho starší bratr vůbec ví. I když včera dával na Illeagram fotku, tak si toho možná všiml. Ale zatím mu ani nenapsal.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 245
Join date : 31. 01. 21

Dětský koutek Empty Timothy Dustin Bloodworth-Dubois

Mon Feb 08, 2021 9:35 am
*Snaží se zkloubit co nejvíce starání o dětí, trávení času s Ash, sem tam na sjezdovce a práci, takže se poslední dobou moc nezastavil. Ale nevadí mu to, na tváři má skoro pořád úsměv díky Ash, která mu oplácí city. Tu lásku, kterou vždycky viděl u rodičů a kterou si vždycky přál zažít, teď zažívá na vlastní kůži a nemohl by být šťastnější. Akorát se s Thonym vydal do dětského koutku, protože si zamiloval bobování a celkově sníh a tady není tak vysoké riziko úrazu jako jinde. A v tuhle dobu tu jsou skoro sami. Vozí Thonyho na bobech a občas ho nechá samotného sjet malinký kopeček pod kterým ho chytá, to si malý užívá nejvíce a roztomile se u toho směje. Díky tomu, že tu není tolik lidí, mu nedělá problém v procházející postavě rozpoznat Eastona.* Easte? *Zavolá na něj a trochu nakrčí obočí, protože netuší, co dělá zrovna tady.* Víš, že na dětskej koutek si chodíš hrát s dětma, co už se narodili? *Popíchne ho trochu.* Promiň za to, jak jsem tě nutil vyznat lásku Liv. Neměl jsem to dělat. *Omluví se mu nakonec, protože si to dost vyčítá.* To byla pak tak naštvaná, že ti udělala něco s rukou? *Zeptá se zmateně, protože díky tomu, jak teď lítá od dětí k práci a od práci k Ash, tak na Illeagram neměl čas.*
-LF-
-LF-
Posts : 227
Join date : 27. 01. 21
Age : 20

Dětský koutek Empty Easton Sebastien Bloodworth-Dubois

Mon Feb 08, 2021 9:45 am
*Vydal se na procházku a Dětským koutkem chce jen tak rychle projít, aby mohl zamířit do města, kde má v plánu koupit ještě pár dárků na Valentýna. Nekupuje je jen Livi, ale má něco i po Timothyho a i pro Thonyho a Taysu koupil hlavně hračky a nebo pohádkové knížky. Ani moc nevnímá okolí, dokud na něj teda nepromluví nějaký povědomí hlas. Zastaví se a otočí se čelem ke svému rbatrovi.* Nejsem nějakej pedofil. Šel jsem na procházku a teď mířím do města. Musím tudy projít. *Kývne k cestě, která míří tam, kam právě řekl. Ví, že by si ale měl promluvit i se svým bratrem, takže se vydá k němu.* To je v pohodě.. Měl jsi pravdu, miluju ji a měla by to asi vědět, i když necítí to, co já. /Aspoň mě má ráda../ *Jasně, že ho mrzí, že Livia necítí to stejné co on a je to na něm poznat, ale je lepší, že ho má "jen" ráda než nic. Podívá se na svou ruku a pak zase na Timothyho.* Nekoukáš na Illeagram? Včera jsem s Liviou byl bruslit no a.. zlomil jsem si ji. *Uchechtne se./ Ale já říkal, že byla mizivá šance, že to přežiju ve zdraví. *Pokrčí lehce rameny, tak jak mu to ta ruka dovoluje a dřepne si k malého Thonymu.* Ahoj chlape, jak se vede? *Zeptá se ho a zdravou ruku ho pohladí po tváři.* Bavíš se tady s tátou? Strejda by tě taky rád povozil, ale bohužel má do konce února utrum. Snad mi to odpustíš. *Thonyho bere jako svého skutečného synovce, i když jím biologicky není.* Co vůbec ty a Ash? Hádám, že problémy v ráji jsou zažehnány. Dle zvuků, co se tak často ozývají z vašeho pokoje to jde taky dost poznat.. Obvykle jsem to byl já, kdo se takhle choval.
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 245
Join date : 31. 01. 21

Dětský koutek Empty Timothy Dustin Bloodworth-Dubois

Mon Feb 08, 2021 9:56 am
*Uchechtne se, když první věc, co Easton řekne, je o tom, že není pedofil.* To jsem nenaznačil. Já to myslel tak, že tady si moc nepohraješ zatim s tou kuličkou, kterou má v sobě Liv. *Uvede to na pravou míru, ale pak nechá pobavení zmizet a omluví se mu za svojí příšernou radu. Měl radši mlčet a nesnažit se být tím nápomocným starším bratrem, když tu byla šance, že to takhle dopadne. Tu on ale nevnímal. Chtěl, aby byl jeho brácha šťastný.* Mrzí mě to. Vážně. Celý tohle. Určitě se do tebe zamiluje. *Pousměje se na něj povzbudivě a pak se zeptá na jeho ruku.* Nějak jsem neměl čas... Zlomit si něco na lyžích, dobře, to se stává běžně. Ale na bruslích? Tam si většinou něco jenom narazíš. *Zasměje se a potřese nad ním hlavou. Usměje se, když vidí, jak se Thony šťastně zazubí na Easta a pak mu obejme ruku, kterou ho pohladit po tváři.* Jsem rád, že si ten sníh oblíbil a líbí se mu tady. *Poznamená, protože kdyby se Thony sněhu bál nebo se mu z jiného důvodu nelíbil, moc by si to tu neužili.* Jak jako takhle choval? Já tam mam aspoň jednu ženskou. *Brání se pobaveně.* Je moje manželka, mam povinnost se o ní postarat a to zahrnuje i tyhle aktivity. A jinak jo, nejspíš kompletně problémy zažehnány. Dost k tomu dopomohla teplá výřivka, to bys mohl s Livií zkusit. I když by asi neměla být nějak dlouho v horký vodě kvůli dítěti. Co Valentýn vůbec? Plánuješ pro ní něco?
-LF-
-LF-
Posts : 227
Join date : 27. 01. 21
Age : 20

Dětský koutek Empty Easton Sebastien Bloodworth-Dubois

Mon Feb 08, 2021 10:28 am
Možná kuličkama.. *Opraví ho potichu. Ani neví, jestli ho slyšel nebo ne. Ani neví, jestli chce, aby ho slyšel či nikoliv. Přece jen nic není potvrzené, i když to jak rychle roste Livii břicho je až podezřelé. Dokonce se díval na nějaká těhotenský videa o dvojčatech, kde se ženy dokumentují jak jim roste břicho týdne po týdnu a je to stejné u Liv a nejvíce ten rozdíl jde vidět, když to porovná s normálním těhotenstvím. Nijak se za to, co mu Timtohy poradil na něj už nezlobí. Musel jí to říct. Jeho samotného to dost užíralo.* To je v pohodě, nic ti nevyčítám. Abych byl upřímný, prvně jsem byl naštvanej, ale to už nic není. *Tu část, dle říká, že se do něj Livia taky zamiluje raději úmyslně ignoruje.* Já jsem prostě unikát no. A to jsem měl i takovou věc, které se přidržují malé děti, když se učí bruslit. *Uchechtne se a potřese sám nad sebou hlavou. Dřepne si ke svému synovci a taky se trochu věnuje jemu. Usměje si, když mu obejme ruku a nechá ho tak. Taky se na něj přitom usmívá.* Jo, to je očividný. Jen je mi fakt líto, že si ani nemůžu zajezdit s ním. Ale však my se společně ještě někdy na hory podíváme a to ti vynahradím, platí? *Nastaví mu zdravou ruku, jako by si chtěl plácnout a čeká, jestli mu to Thony oplatí.* No tak choval, že většinou jsem byl já, kdo dostával přednášky o tom, jak jsi nemohl spát kvůli zvukům přicházejících z mé komnaty. *Uchechtne se.* Ehm.. No teď do vířivky fakt nepůjdu.. /Bůh ví, co tam dělali.. A navíc mám tu ruku./ *Už jen kvůli sprše si musí dát na to sáček, aby se to nenamočilo.* No, mám pro ni dárek a asi ji vezmu i na nějakou večeři, ještě nevím.. Na tohle nejsem zrovna dobrý. Co ty?
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 245
Join date : 31. 01. 21

Dětský koutek Empty Timothy Dustin Bloodworth-Dubois

Mon Feb 08, 2021 10:54 am
Cože? *Nerozuměl tomu, co říká nijak moc dobře a prvně se lekne, že se tomu dítěti něco stalo, když při zmínce o něm začal takhle pomalu mumlat. Doufá, že je všechno v pořádku a nic se nestalo, protože si neumí představit, že by se něco mělo stát Tayse nebo Thonymu. Nezvládl by to. A nechce, aby něco takového musel prožít Easton.* Kdybys mi to vyčítal, měl bys na to plný právo. *Sice úplně tehdy nepočítal, že s tím půjde Easton ven takhle veřejně vzhledem k tomu, co o Liv ví, ale to už je teď stejně jedno a on to moc nechce vytahovat.* Ty nejsi unikát, ty jsi blbec. *Opraví ho se smíchem, protože nechápe, jak se mu za takových okolností povedlo zlomit ruku. Usměje se, když vidí, jak si Thony Eastona oblíbil. Jakmile mu nastaví ruku na plácnutí, plácne ho do ní tou svojí zabalenou v rukavici a nadšeně vypískne.* Budeš skvělej táta. *Zhodnotí nakonec s úsměvem. Thony se na něj pak otočí, ukáže na Eastona a pronese "Trejda". Přitom se nadšeně zazubí, že umí kromě mámy pojmenovat dalšího člena rodiny.* Fajn, vzdávam to. Už umí mámu a teď i strejdu. Začínám být uraženej. *Uchechtne se a Thonyho pohladí po čepici.* Ty jsi můj šikovnej kluk, viď? *Vezme si ho do náruče a cvrkne ho do nosu.* Tak si s Liv nasaďte špunty. Mam právo si taky užít. *Uchechtne se a protočí nad ním očima.* My tam nic nedělali. Teda...jakože proběhl tak nějak první polibek a vyznání lásky, ale to je vše. Výřivka je bezpečná zóna, neboj. *Zasměje se.* No... Mam už něco vymyšlenýho. *Odpoví trochu neurčitě. Vlastně ani neví, jestli je to dobrý nápad nebo ne, ale napadlo ho to už před pár dny a zatím plánuje to zrealizovat.* A jestli sám nevíš co udělat pro Liv nebo tak, co se jí třeba samotný zeptat, co by chtěla dělat? Jsou i lidi, co Valentýn nijak neslaví, takže tohle by sis o ní asi měl zjistit. *Poradí mu a pak Thonyho položí na zem, kam chce a ten si trochu nemotorně čapne provázek od bobů a ukáže nahoru na kopeček.* Pojedeš zase dolů? *Chytne ho za ručičku a pomůže mu na kopeček, kde ho usadí do bobů.* A ke strejdovi. *Zazubí se na Thonyho a maličko do něj strčí, aby pomalu sjel z kopečka, což si malej se smíchem užívá.*
-LF-
-LF-
Posts : 227
Join date : 27. 01. 21
Age : 20

Dětský koutek Empty Easton Sebastien Bloodworth-Dubois

Mon Feb 08, 2021 11:55 am
Že možná kuličkama. *Řekne to více nahlas, aby to mohl Timothy teď jasně slyšet a povzdechne is.* Livia přinejmenším čeká dvojčata.. Břicho jí roste až moc rychle. Díval jsem se i na videa, kde si ženský dokumentují břicho s jedním dítětem a dvojčaty. Na Livii sedí více ta dvojčata. A nemyslím si, že by to bylo vidět tak moc jen kvůli tomu, že je tak hubená. Prostě mi to na to nesedí. *Pokrčí rameny.*/Pak maximálně ještě jedno dítě a ta vasektomie to jistí./ *Více jak tři děti nechce.* Fakt ti nic nevyčítám. Měl jsi pravdu, musel jsem jí to říct. Samotného mě to dusilo. *Doufá jen, že nebude tolik rozpiptvávat, že snad poprvé za život uznává přímo, že měl Timothy pravdu. I když napůl čeká poznámky ohledně toho, že kromě zlomený ruky si musel přivodit i otřes mozku aspoň druhýho stupně.* Nejseem. A za tohle ti nedovolím se mi na tu sádru podepsat, abys věděl. *Naoko uraženě si odfrkne, ale pobavením mu cukají koutky. Nastaví ruku a čeká, jestli mu Thony do ní plácne a když to udělá, usměje se.* Doufám, že aspoň z poloviny tak skvělej jako ty. *Podle něj je Timothy úžasný táta. Přece jen, kdo se jen tak ujme cizího dítěte a bere o úplně jako vlastní? Zasměje se.* Ano, jsem "Trejda" Ty jsi ale fakt šikovný. *Pohladí Thonyho po hlavičce, na které má čepicy.* A jéje, tatínek ti začíná žárlit. Takže víš, jaké další slovo se má naučit, že? *Zašeptá k Thonymu a pobaveně se usměje. Když si ho Timothy vezme do náruče, znovu si stoupne. Do teď u malého dřepěl.* Jo, nasadíme. Naštěstí je tu jich zásoba. Jako by s tím počítali. *Uchechtne se.* Fakt? Dobře.. Budu ti věřit.. /Tak na dvacet procent../ Asi se jí fakt zeptám no. Nemám problém ji vzít na večeři a nebo jen objednat pizzu a povídat si, zajít si na procházku.. *Jeho původní plán zahrnoval kluziště, i proto se chtěl naučit bruslit, kluziště které by bylo osvětlené světýlky, kam by si zašli po večeři. Ale tohle jaksi padá, tak asi to bude nějaká večeře a třeba romantická procházka. Ví, že ve městě je i most, tak by mohli zajít třeba tam, ne? Usměje se nad tím, co udělá Thony a pozoruje je jak jdou na menší kopeček, který Thony sjede, až se zastaví u něj. Líb í se mu jak nadšeně výská.* Až stěží uvěřit, že za dva roky takhle budu blbnout asi se svými dětmi.
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 245
Join date : 31. 01. 21

Dětský koutek Empty Timothy Dustin Bloodworth-Dubois

Mon Feb 08, 2021 12:09 pm
*Překvapeně na něj kouká, když slyší to, co říkal zřetelněji a chvíli neví, jak reagovat.* Dobřeee. Takže si to shrneme, jo? Potkáš se se svojí snoubenkou, nesnášíš jí a slibuješ hory doly jenom, abych tě od ní dostal, pak se s ní potkáš znova a vyspíš se s ní. To samotný by bylo pro normálního člověka divný, ale my pokračujeme. Pak se s ní jdeš ožrat a aniž by sis to pamatoval, tak si jí vezmeš. Pořád mluvíme o holce, kterou jsi nesnášel. Po týdnu zjistíš, že jsi jí zvládnul oplodnit. Pak se do ní najednou zamiluješ, i když ještě před pár týdnama jsi jí líčil jako saň vrhající koule ohně a teď ještě zjistíš, že budete mít ideálně paterčata... Nechceš o tom napsat knihu? Ještě jeden měsíc a budu se v tom fakt ztrácet. *Musí během výčtu těch událostí přemáhat cukající koutky, aby se tvářil aspoň naoko vážně.* A jestli tě potom nějak táta s mámou nesejmou, jsi fakt požehnanej. *Doplní ještě už s pobaveným úsměvem na tváři.* Jak sis vůbec najednou uvědomil, že jí miluješ? Byl jsi schopnej vzdát se čehokoliv, aby ses od ní dostal. *Potřese nad tím trochu nechápavě hlavou, protože ta změna přišla hrozně rychle.* Tak teď jsi mi zlomil srdce a nevim, jak to přežiju. *Chytí se dramaticky za srdce a potřese zklamaně hlavou.* Vždyť se podívej, jak si tě Thony zamiloval. A Taysa tě má taky ráda. Máš na tohle talent. Žádný z poloviny skvělej jak já. Ty budeš daleko lepší. *Ujistí ho s úsměvem.* Ash se ho to snaží naučit, ale zatim z něj vypadlo jenom bába. Což mi taky moc nelichotí. *Zasměje se. Nic si z toho nedělá a není naštvaný. Jen ať si Thony vezme tolik času, kolik potřebuje.* Na procházku bych být tebou nechodil. Místama to tu klouže a ty máš už takhle jednu ruku v háji. *Doporučí mu pobaveně. Pak už docupitá s Thonym na kopeček, ze kterého malý sjede nadšeně dolů.* Je to šílený. May bude dvanáct a bude s ní mlátit puberta, Taysa už bude cupitat a žvatlat, Thony půjde do školky a ty tu budeš mít vlastní děcka. Budeme vypadat jak školka, když půjdeme někam společně. *Zhodnotí to pobaveně. On má ale děti rád, takže mu to vůbec nevadí.* Kdy vůbec jdete s Liv na ultrazvuk? Doufam, že jdeš s ní a nebojíš se na ošetřovnu vlézt, vidět toho špunta poprvý je kouzelný. *Sám byl u všech ultrazvuků Taysy a i když s ním Ash v tu dobu nijak nekomunikovala, tak si to vždycky užil a na každý se těšil.*
-LF-
-LF-
Posts : 227
Join date : 27. 01. 21
Age : 20

Dětský koutek Empty Easton Sebastien Bloodworth-Dubois

Mon Feb 08, 2021 1:50 pm
*Poslouchá výčet toho, co se vše stalo za tern měsíc a týden, to tu přesně jsou. Sám neví jak rychle se tohle mohlo semlít, ale je to tak. Pokrčí rameny.* Na co ztrácet čas? *Uchechtne se, ale pak potřese hlavou.* Taky nevím jak se to stalo. Mám pocit, že mě Livia vážně nějak očarovala, nešlo jí nepodlehnout. Ale ty jsi taky nemeškal Timothy.. Manželka, která se s tebou dva roky nebavila je do tebe zamilovaná, najednou máš další dítě, jako pitomec jsi tvrdil, že s nohou nic nemáš a víme jak to dopadlo.. Teď to ve tvé ložnici vypadá jako u před dvěma měsíci ještě u mě.. A jo, já měl pořád jiný. Ty a Ash máte očividně ale větší.. apetit? Tak vášnivý jsem to neměl asi ani já. *Musí ho trochu popíchnout, ne?* Budou to snad jen dvojčata.. Kdyby měla paterčata, ta jí břicho roste rychleji ještě a to by už fakt nepřežila.. Už teď je z toho v háji. Ale o tý knize asi popřemýšlím hele. Myslíš, že by se prodávala dobře? *Nějaké rady jak krotit snoubenku a přesvědčovat ji by sepsat mohl. I když asi by jeho rady nebyly moc účinné, když on sám neumí vůbec přesvědčit Liviu o tom, že je pořád krásná a taky pořád bude. * Já ani nevím, prostě.. Prvně mi přišla jako mrcha, to jo ale pak jsem ji blíže poznal a uvědomil si, že v dost věcech jsme si podobní. Pochopil jsem, že se bojí jak ji ostatní lidi vnímají a spíše než aby si je pustila k tělu se k nim chová schválně nepříjemně, aby ji neměli možnost ublížit. *Vsadil by se, že podobně to měla i Ash.* Jenže my jsme se opili, vzali se a začali se spolu bavit. Více se mi otevřela a já pochopil, že je vlastně skvělá a lepší manželku jsem si nemohl přát. *Pokrčí rameny. Prostě se do ní zamiloval postupně a to, co přesně cítí si vlastně uvědomil až díky Timothymu. Jinak by o dále popíral a dělal, že jakože nic.* Však si dělám jen srandu, nejlepší by bylo, kdybys mi tu sádru celou nějak popsal, protože se bojím, že na mě jinak naběhne Mayven a pomaluje mi ji poníkama.. /Budu se muset zamykat../ Nebudu lepší. Jsi skvěleji táta. Podívej se jak mají rádi tebe. Navíc, jen tak někdo se neujme cizího dítěte a nemá s ním hned tak úžasný vztah jako ty s Thonym. I když fakt nechápu jak ho někdo mohl nechat jen tak.. *Potřese nad tím hlavou. Tohle by nedokázal ani on.* Asi už vím, jak ti budu říkat. Bábo. *Zasměje se.* Vymýšlíš skvělý přezdívky. *Prohodí k Thonymu, který mu sice nemůže rozumět, ale jako by rozuměl se na něj zazubí.* No.. to je pravda. Ale pak bych nemohl dělat už nic. Do vířivky nemůžu, musel bych si na to dát sáček, lyžovat taky ne, kdybych ani nemohl na procházky ani nemůžu být tady a nebo jít do města. Sauna by asi taky nebyla nejlepší.. Mám být jen v komnatě a čumět do stropu? *Nebo maximálně na televizi. Vždyť teď si asi ani nebude moct pochovat Taysu. Teda, v jedné ruce by ji nejspíše udržel, ale kdyby se náhodou nějak zavrtěla, aby mu nevypadla.. Chytí malého, který sjede kopeček a tváří se u toho naprosto kouzelně.* To je pravda no. *Uchechtne se.* Ale za chvilku se ani nenadějeme a budeme ve věku našich rodičů a už blbnout s vnoučatama.. Už teď mě bolí záda, ale rád bych to ještě přisuzoval tomu včerejšímu pádu než stáří. Nic to není, doktoři ho kontrolovali, prostě si jimi asi lehce hnul nebo je narazil.* Vlastně bychom měli někdy tento týden na první. Půjdu určitě s ní. Někdo ji bude muset křísit, pokud doktorka potvrdí, že tam jsou dvě děti a ona odpadne. Navíc se sám dost těším. Však neboj budeš první, komu fotku tvého neteří, čí synovců ukážu. *Slíbí mu s úsměvem.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 245
Join date : 31. 01. 21

Dětský koutek Empty Timothy Dustin Bloodworth-Dubois

Mon Feb 08, 2021 2:49 pm
Nojo, ono třeba sehnat aspoň svědka by vás hrozně zdrželo. *Pokýve se smíchem hlavou. Mrzí ho, že u té svatby nemohl být, ale prostě se už stalo a on neměl v plánu to Eastonovi nějak vyčítat.* Protože ty máš pravidelný dávky furt. Zkus si žít dva roky se ženou, která tě nesnáší a nějakou...sexuální úlevu ti poskytne jenom při nucenym plození potomka. Jasně, že máme velkej apetit. A odmítam se toho vzdát. *Uchechtne se a pokrčí rameny. S Eastonem si byli vždy docela dost blízcí, i přes občasné dohady, takže nemá potřebu se při téhle konverzaci nějak stydět nebo rozpakovat. Navíc je tu mohl slyšet leda tak Thony a ten ničemu nerozumí.* Kdybys to dobře napsal. Určitě do toho zapoj i Liv, aby napsala něco i ze svýho pohledu, to bude chytlavější. Rád si počtu o tom, jakej je můj brácha vůl, ale postelový scény vynechte, tam podrobnosti zas tolik nepotřebuju. *Poradí mu se smíchem v hlase.* Jestli jí někdo dřív ublížil, je to jedině pochopitelný. *Pokrčí nad tím rameny, protože v tom případě by Liv chápal. Jinak moc ne. On vidí v lásce a přátelích naopak sílu a pevné body do života. I když přátel nemá nijak moc.* Jsem rád, že jsi šťastnej. Aspoň v rámci mezí. *Ví, že nebude asi na sto procent spokojený, dokud i ona nebude milovat jeho, ale to je nejspíš pouze otázka času.* Momentálně bych byl schopnej ti tam klidně přepsat všechny papíry, co jsem ještě ráno dělal. V Angcii jsou čím dál neklidnější. Prý se objevila dost velká skupina lidí, který mezi sebou vedou rozepře jenom protože jedna část pochází z bývalý Francie a druhá z Anglie. Nejradši by byli, kdyby se země zase rozdělila. Chtějí, aby tam směřovala moje vláda a Taysa to pak dovedla do konce. *Neví moc, co s tím má dělat. Snaží se udržet v zemi stabilitu. Ale není to jednoduché vzhledem k tomu, že z pohledu historie se těžko najdou víc rozhádané země než Francie a Anglie, pokud pomineme celkovou nenávist k Německu ze všech zemí. Jejich rodičům se to povedlo dost dobře a klidně. A on neví, kde dělá chyby, že to vede k tomuhle. Nechce pak zažít nějaké povstání lidu.* To je díky Thonymu. Je to malej andílek, i kdybych mu dal ráno tužku s papírem a vrátil se až večer, tak mi ještě se zazubením ukáže všechny obrázky. *Thony málokdy brečel a nikdy se nevztekal. Tudíž nějaké skvělé otcovské schopnosti nejsou potřeba.* Ale no tak bráško, neříkej, že se v komnatě nezabavíš. Pochybuju, že by tě tam Liv nechávala dlouho samotnýho a spolu už se zabavit dokážete, ne? *Uchechtne se, protože přeci jen zlomená ruka mu v sexu může sice překážet, ale neznamená to, že si neužije žádný.* Nestraš. Sice se stárnutí tolik nebojim, ale blbnout s vnoučatama fakt ještě nechci. Na to mají všichni času dost. Viď, Thony? *Ten jako kdyby věděl, o čem mluví a že jsou u nich v rodině všichni zvyklí mít děti brzo, začne vrtět hlavu a u toho se zubit.* Už se těšim. Jinak jméno Timothy je podle mě nádherný. *Nadhodí mu nápad na jméno pro synovce.*
-LF-
-LF-
Posts : 227
Join date : 27. 01. 21
Age : 20

Dětský koutek Empty Easton Sebastien Bloodworth-Dubois

Mon Feb 08, 2021 3:17 pm
Vím, že tě mrzí, že jsi tam nebyl.. Promiň. *Trochu rozpačitě se usměje a prohrábne si vlasy.* Ale.. vlastně jsme s Liv přemýšleli, že bychom udělali oslavu. Rodina, přátelé a tak. Tam už pozvání dostaneš dostatečně dopředu, neboj. *Rozhodně to nebude jen tak najednou. Že by mohli tohle udělat spolu s Liviou probírali vlastně hned potom, co se probudili. Neví jak to bude vidět teď, ale už jen kvůli rodinám by asi oba dva byli pořád pro. Uchechtne se a zvedne ruky na znamení, že se vzdává.* Ale to uvolnění sis mohl poskytnout i sám bráško. Neříkej mi, že to nevíš. *Uchechtne se.* Hlavně si dávej pozor, abys za chvilku nebyl tátou tří dětí. Nebo s tím jak jste aktivní za chvilku budeš mít ty sám školku. Ale nevím jak moc by ti byla Ash vděčná, že sotva co porodí Taysu už čeká další dítě. *Kdyby se to stalo Livii tak by ho zabila, to je mu jasný.* Já nejsem vůl. Neměl bys být náhodou za mě rád? Že jsem šťastnej a tak brzo? Upřímně.. kdybychom se neopili a nevzali, neměl bych důvod se snažit ji více poznat. Takže bychom se možná ani nikdy nedali dohromady. *Pokrčí rameny. Stěží by se s ní snažil dobře vycházet. Spíše by ji ignoroval, spal s každou komornou, kterou by uviděl a snažil se z toho zasnoubení dostat.* Postelové scény tam budou taky muset být. Hrají velkou roli. I kvůli nim je Livia těhotná. Snad teda víš jak to je. Nebo ti to mám vysvětlit pomocí včeláčka a květiny? *Nadzvedne obočí s pobaveným úsměvem.* Cítí mezi sebou ještě velký rozdíly.. Něco mě napadlo ale je to napůl asi blbost. No.. Ash je nebo spíše byla dcerou vévody. Těch tam máme spoustu a jen ona má dvě sestry, které jsou ještě nezadané pokud vím, ale rády by se dobře provdaly. *To ,že své sestře závidí Timothyho je jasná věc.* Pochází z území bývalé Anglie, proč nezkusit jim a nějakým synům vévody z území bývalé Francie sňatek? Mohlo by se to tak více propojit. Ne je do toho přímo nutit ale třeba.. Uspořádat něco podobnýho jako je Selekce v Angcii? Že by se všichni tihle nějak postavení pozvali do paláce, kde by se seznámili, nějak se sblížili ty vztahy, třeba by na konci bylo fakt pár svateb a možná by to uklidnilo i lidi, kdyby měli v Anglii někoho z Francie a naopak. *Pokrčí rameny. Kdyby to viděli u těch, kteří jsou výše postavení, možná by to mohlo. Tak to prakticky funguje i u sňatků mezi princema a princeznama z jiných zemí. Třeba princezna z Illey se vdá za prince Polska a ty země se hned přátelí, to je zrovna krásný aktuální případ.* Jo, to věřím. *Párkrát ho už hlídal a viděl, že je dost samostatný a strašně hodný, což je další důvod, kvůli kterému nechápe, jak se ho někdo mohl chtít zbavit.* No sice bych se zabavil, ale to by pořád taky nešlo a navíc.. Livia ráda bruslí, nechci ji o to ochuzovat. *I nadále s ní hodlá chodit na led, ale jen jako divák, jako předtím.* Však ono to nějakých dvacet let počká, ale vezmi si to.. v Illey jsme měsíc, co jsem za tu dobu stihl já a jak rychle to uteklo? Skoro měsíc bude už i Thony součástí rodiny. *Podle něj se ani nenadějí a budou jako starci závodit na vozíčkách v domě důchodců.* Víš, že mě se taky líbí? Ale aby to jen na truc nebyly holky.
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 245
Join date : 31. 01. 21

Dětský koutek Empty Timothy Dustin Bloodworth-Dubois

Mon Feb 08, 2021 8:18 pm
Neomlouvej se. Neni to nic, co bych ti vyčítal a nebo se přes to nemohl přenést. Jasně, trochu mě to mrzí, ale vážně si to nevyčítej nebo tak. *Pousměje se na něj.* To je dobrej nápad. Doufam, že dostatečně dopředu bude znamenat aspoň hodinu. *Poznamená pobaveně.* Jasně, že vim a o tomhle další podrobnosti myslim nepotřebuješ. *Ušklíbne se a uchechtne, protože asi nepotřebují rozebírat jak a jak často uspokojoval sám sebe.* Klid, já si pozor dávám a na kondomy myslim. Stačí, že jeden z nás je nezodpovědnej a oplodňuje drahou polovičku na první dobou. *Popíchne ho trochu. I když je asi pravda, že nebýt toho dítěte/dětí, tak by se asi Easton a Livia nikdy nesblížili a dál by se nenáviděli. Byla by to docela škoda, když nakonec zjistili, že jako pár fungují dobře a rozumí si.* Všechno zlý je k něčemu dobrý. Ale stejně jsi vůl. *V tomhle si stojí na svém, i když to myslí jenom ze srandy. Přece mu nemůže dávat pořád za pravdu.* Do toho, nacvič si to. Pak si strčim Thonyho, až to bude chtít vysvětlit. Budeš strejda Easton, co ho zasvětí do všech tajů dospělýho života. *Zazubí se na něj.* To není špatný nápad. Domlouvat natvrdo zasnoubení se mi nechce, ale takhle je seznámit je skvělej nápad. Šlo by na to klidně využít nějaký ze sídel, co je teď prázdný. *Pokýve hlavou. Určitě na to nezapomene a navrhne to.* Takže proto ses vydal na sebevražednou misi, už chápu. *Pokýve hlavou, když slyší, že Livia ráda bruslí. To o ní doteď nevěděl.* Tak si najdi nějakej seriál v době, kdy bude bruslit a je to. Zbytek času můžeš trávit s ní. A nehrozí, že se přizabiješ. *Odmítá jít na pohřeb svého bratra v takhle mladém věku.* Jo, je to šílený. Ale stejně nestraš. Těch dvacet let snad uběhne pomalejš. *Uchechtne se a pousměje se, když Thony začne plácat sníh dohromady na větší hromadu jako kdyby si hrál na písečku.* No to by sis užil. *Zkonstatuje pobaveně. Aspoň jednoho kluka by si Easton zasloužil.* Nechci, aby Thony úplně promrzl. Nezajdem někam do tepla? Nebo tě klidně už necham jít, když mi slíbíš, že se nepřizabiješ. *Nabídne mu a zvedne Thonyho ze země do náruče.*
-LF-
-LF-
Posts : 227
Join date : 27. 01. 21
Age : 20

Dětský koutek Empty Easton Sebastien Bloodworth-Dubois

Mon Feb 08, 2021 9:28 pm
*Přikývne. Stejně ho to ale mrzí. Jasně, že by měl rád jako svýho svědka svého bráchu. Ale doufá, že by jeho a i ostatní členy jeho rodiny potěšila aspoň menší oslava. On sám by to přešel, tyhle věci nemá zrovna v lásce, ale pro ně to udělá rád.* Hodinu? Ne, to je trochu narychlo.. Tak dvě aspoň. Vím jak se Livia dlouho připravuje na akci, tak aby měla dost času i Ash. *Uchechtne se. Neví jak to má ona a jestli to stejně jako Livia přehání, ale lepší je mít více čau než méně, ne? *Ne, nepotřebuju. *Ujistí ho dost rychle.* Já myslel, že bere antikoncepci. Každá holka se kterou jsem spal ji buď brala a nebo mě upozornila dost předem, že bych si měl vzít kondom.. /Taky se mi po Angcii možná potulují dětičky../ *Z celého srdce doufá, že ne.* (Poznatek: ANI NA TO NEMYSLI ANDY) Nejsem vůl.. *Uchechtne se. No.. možná trošičku je, ale nemůže to o sobě prostě jen tak prohlašovat jako by nic.*Hele, klidně mi ho k sobě půjč a za jedno odpoledne mu vysvětlím všechno. *Nepatří mezi ty, kteří by se o sexu báli mluvit. Vše by mu ochotně vysvětlil. Je to takový strejda, který synovci pořídí klidně první balíček kondomů, ale co se týče vlastních dcer tak bude na každém rande stát a jejími zády s brokovnicí. Tohle budě nacvičovat u Mayven. Ví, že se Angcie pořád cítí tak zvláštně rozdělená, tak aspoň navrhne jako řešení něco podobnému Selekci.* Jo, přesně tak. Třeba by pak lidi měli pocit, že jsou více sblížení. Za pokus nic nedáš. *Pokrčí lehce rameny.* No jo.. chtěl jsem jí taky udělat radost. *Liviu miluje, asi tu není nic, co by pro ni neudělal. Vše jen proto, aby ji viděl usmívat se.* Já sledovat televizi pořád nechci. Liv je schopná na ledě trávit hodiny. Prostě budu chodit ven a tečka. A neboj, nepřizabiju se. Je to jen ruka. Stejně většinou spadu díky tomu, že mi podjede noha a v tom mi levá ruka moc nepomůže. I chytám nebo přidržuju se něčeho pravačkou. *Pokrčí lehce rameny. Snad Timothy vážně nečeká, že bude dvacet--čtyři hodin denně jen doma, ne?* Řekneme si při odjezdu z Illey jak to uteklo. *Ten měsíc tu utekl šíleně, zbývají tak tři? To nic není.* Ne, už mám taky chuť jít dovnitř, takže jdu s váma.* Zdraou rukou vezme lehké boby, plastové, prakticky nic neváží a vydá se s nimi dovnitř.*
Sponsored content

Dětský koutek Empty Re: Dětský koutek

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru