Chance Selection Mountains
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
avatar
Admin
Admin
Posts : 42
Join date : 27. 01. 21
https://rpg-chance-mountains.forumotion.eu

Pokoj pro účastnice Selekce Empty Pokoj pro účastnice Selekce

Wed Jan 27, 2021 3:45 pm
Tyto pokoje jsou podstatně blíž těm královské rodiny. Nejspíš aby to princ neměl tak daleko. Pokoje jsou skoro stejně luxusní jako ty v paláci, ale zároveň daleko útulnější. V každém je vlastní koupelna a poté i krb, u kterého se můžete ohřát.

Pokoj pro účastnice Selekce 01125f8fb5d973f7bdcc39fc4e00d74b
Ginny
Ginny
Posts : 113
Join date : 31. 01. 21

Pokoj pro účastnice Selekce Empty Christophina Charlotte Meadows

Fri Feb 05, 2021 5:41 pm
*Po včerejší koulovačce vzala její dobrá nálada za své. Možná proto se rozhodla napsat Kel, aby k ní zašla na slibovaný filmový večer. Její přímost by jí mohla pomoc vylézt ze své ulity, kam se nevědomky uzavírala. Měla vypůjčený notebook, který využívala převážně na školní věci. Byla dohodnutá, že pokud bude stíhat držet tempo s učivem a po vyloučení ze Selekce složí rozdílové zkoušky z předmětů, bude moci navázat tam, kde skončila, místo aby přišla o celý semestr. Teď ale otevřela stránku s filmy. Měla tady nějaké nealko i alkohol, popcorn a jiné kravinky, které jí nanosily, když poprosila o občerstvení k filmu. Občas ji ten luxus až udivoval. Byla z domu tak dlouho, že si zvykla být samostatná a podstatně skromnější, aby nečerpala tolik z otcových peněz v době, když byli rozhádaní. Na sobě měla šedé tepláky a obyčejné bílé tričko, vlasy svázané v chaotickém drdolu na temeni hlavy. Neměla se taky dnes proč snažit. Lehkým makeupem alespoň ale zakryla náznaky kruhů pod očima. Stále se jí nedařilo dobře spát, a to přestože postel, na níž teď seděla, byla nanejvýš pohodlná.*
-LF-
-LF-
Posts : 227
Join date : 27. 01. 21
Age : 20

Pokoj pro účastnice Selekce Empty Kelaya Layana Collard

Fri Feb 05, 2021 5:59 pm
*Je ráda, že se jí Christophine ozvala. Poslední dobou nemá moc dobrou náladu, díky Wallacovi. Ví, že její útěk není ideální řešení, ale naštvalo ji, když řekl, že jí nezáleží na rodině. Záleží a ví, že jim to bude líto, ale oni stejně tak ví, co jí Wallace dělal, když byla mladší, jak ji mohli právě s ním zasnoubit? Nicméně, když jí napsala odepsala, že přijde ráda a rovnou se zeptala jaký chce popcorn a zmrzlinu. Moc podobné věci nejí, ale teď to potřebuje, na nervy. Na sobě má obyčejné černé džíny a k nim si vzala červenou mikinu. Vlasy má v ledabylém drdolu. Sice ji Chris čeká, ale i tak se rozhodne zaklepat, trochu nešikovně, loktem. Navíc potřebuje, aby jí otevřela, protože sama by to nedala, když v jedné ruce nese tác se zmrzlinami se šlehačkou a trochu čokolády, které jsou už v pohárku a ve druhé ještě misky popcornu, které složila do sebe, i když díky svému obsahu to není moc jisté a ona se celou dobu modlí, aby se to nějak nepřevážilo a nerozsypalo.*
Ginny
Ginny
Posts : 113
Join date : 31. 01. 21

Pokoj pro účastnice Selekce Empty Christophina Charlotte Meadows

Fri Feb 05, 2021 6:11 pm
*Zaslechne zaklepání, ale nejdříve si není jistá, znělo to nějak tlumeně. I tak se vyhrabe z postele a bosky přejde otevřít. Pozvedne obočí, když spatří Kel obtěžkanou zmrzlinou a další popcorn.* Co blázníš? *Pokroutí hlavou a rychle jí odebere alespoň misky, jelikož ty se kymácí nejvíc povážlivě.* Myslela jsem, že tu budeme jen dvě, copak jsi pozvala někoho dalšího? *Prohodí lehce pobaveně při zkoumání té hromady jídla. Její svědomí zaprotestovalo, když si v duchu sečetla počet kalorií, ale dost rychle ho umlčela. Tak si holt tenhle týden přidá den cvičení navíc a zvolí extra náročný program. Dneska večer si může dovolit být líná a ládovat se. Odnese misky na noční stolky. Stejně se nejspíše nejdřív vrhnou na zmrzlinu, aby neroztála. Milovala všechny typy sorbetů anebo veganské čokoládové, které byly hutnější než ty plné smeteny.* S volbou filmu jsem čekala na tebe. *Vysvětlila jí a spokojeně si hupsla zpátky na postel. Schválně sem donesla ještě i polštáře a deky z křesel, takže se jednalo o mimořádně měkké a izolované místo. Jeden z těch polštářů si rovnou přitáhla na břicho a vzala si zmrzlinu.* D-děkchju. *Zamumlala už se lžičkou v puse, ale spokojeně přimhouřila oči a slastně zkroutila prsty na nohou. Jak dlouho už neměla zmrzlinu? Vážně by si neměla tolik odpírat.*
-LF-
-LF-
Posts : 227
Join date : 27. 01. 21
Age : 20

Pokoj pro účastnice Selekce Empty Kelaya Layana Collard

Fri Feb 05, 2021 6:36 pm
*Protože nese tolik věcí, má jaksi problém zaklepat a proto je ráda, že jí Christophine rovnou otevře a neřekne jen "dále".*Tohle většinou nejím, ale teď mám fakt pocit, že je to to jediné, co mi pomůže a co potřebuju k přežití.*Pokrčí lehce rameny a pak vejde do jejího pokoje.* Ne, jen my dvě. Princ Xavier mi na zprávu, jestli nechce strávit noc s tebou u filmu neodpověděl. *An mu nepsala, ale musí ji popíchnout. Že si dělá legraci může poznat z jejího úsměvu. Sedne si k ní na postel, misky popcornu položí zatím na noční stolek a vezme si zmrozlinu.* Hmm.. *Zamručí, když řekne, že na výběr filmu čekala na ni.* Já ani nevím jakej žánr a v takových věcech jsem ten nejvíce nerozhodnej člověk. *Uchechtne se. Pokud se na něj chce podívat ještě dneska, vybrat na co se budou dívat by ji neměla nechat.* Ale byla bych buď pro komedii nebo nějaký horor. *Pokrčí rameny.* Nemáš zač. *Pousměje se na ni a sama si dá zase trochu zmrzliny.*Máš tu hezčí výhled jak já. *Kývne směrem k velkému oknu. Ona měla jen pár a malých, ale zase menší balkón. To taky ujde, ale moc na něj nechodí. Komu by se taky chtělo do takové zimy? A oblékat se jen proto, aby si vyšla na balkon? To je trochu otravné.*
Ginny
Ginny
Posts : 113
Join date : 31. 01. 21

Pokoj pro účastnice Selekce Empty Christophina Charlotte Meadows

Fri Feb 05, 2021 7:09 pm
*Pobaveně si od ní přebere misky a pokroutí hlavou.* A víš, že to mám stejně? Dneska žádné výčitky za jídlo. *Povzdechne si. I když nejspíše všechno nesní, přeci jen je toho moc. Z legrace tudíž prohodí, zda snad plánovala někoho pozvat. Málem se jí vysype popcorn při její poznámce a zhrozeně na ni pohlédne, než jí dojde, že si dělala legraci a toufale zasténá.* Nech toho. *Odbude ji a odloží misky. Následně zaleze zpátky do postele, kde alespoň mohla předstírat, že jí není absolutně mizerně.* /Vždyť za to nemůžeš./ *Ale to si mohla opakovat stokrát a stejně se cítila provinile. Zkusí tudíž novou taktiku a tou je svou mizérii zajíst.* Tak třeba Strašidelný dům, to je “hororová” komedie. *Navrhne. Nevím, zda ten film viděla, přestože je poměrně slavný.* Ale jo, zachránila si mě. *Ujistí ji spokojeně, zmrzlina má na nervy vážně dobrý účinek. Zadívá se z okna a pousměje se.* Jo, to je tady asi to nejlepší. *Část pokojů Selekce měla výhled na hory a sjezdovky, ale ona si schválně vybrala ten, který směřoval ke městu, takže v noci mohla sledovat světla. To ji uklidňovalo. Pustí film a zachumlá se do deky.* Proč vůbec ty máš pocit, že potřebuješ terapii jídlem? *Zeptá se opatrně. Nechce být moc vlezlá, jako vždy nechává na ní, o kolik se rozhodne podělit.*
-LF-
-LF-
Posts : 227
Join date : 27. 01. 21
Age : 20

Pokoj pro účastnice Selekce Empty Kelaya Layana Collard

Fri Feb 05, 2021 7:37 pm
Přesně tak, vyčítat si to můžeme zítra. *Uchechtne se.*/Budu muset zajít na sjezdovku a nějak to ze sebe dostat../*Taky ji štve, že se dneska neudrží, ale má pocit, že si to po tom rozhovoru as Walalcem zaslouží. Udělá si legraci z toho, že princ Xavier jí na dnešek neodepsal a zasměje se při její reakci.* Promiň, ale ty jsi mi prostě nahrála a já nemohla jinak. *Pokrčí rameny a lehne si na postel, kde začne jíst zmrzlinu.* To jsem ještě asi ani neviděla. Aspoň název jmi nic neříká, takže klidně to. *Souhlasně přikývne.* Co tě vůbec tak rozhodilo, že jsi tuhle záchranu potřebovala? *Jen doufá, že tohle nepodnítí i její zvědavost a nezeptá se jí na to samé. Nechce pořád fňukat okolo Wallace, ale on je vážně hlavní příčinou její špatné nálady.* Já mám teda v pokoji menší balkón, ale moc tam nechodí. Je otrava se pořád oblíkat do té zimní bundy. Ale z oken mám výhled na sjezdovku. To taky není nejhorší. *Nechtěla by vidět do lesa. Možná je trochu strašpytel, ale ten temný les by ji asi i trochu děsil. Taky se zakryje a odloží po chvilce, co se dívají na film prázdnou misku zmrzlinu na noční stolek, který je vedle ní a vezme misku s popcornem.* Potkala jsem snoubence.. *Pokrčí rameny. Prvně chce říct jen tohle, ale potřebuje se někomu vypovídat, aspoň trochu by jí to pomohlo. Povzdechne si a pokraučuje.* Bůh ví proč, ale je docela milej a smaží se mě přesvědčit, abych se nesnažila zmizet. Že tak prý nebudu šťastná, ale do háje, já nejsem šťastná teď. Nemám ráda svůj titul, nechci být princezna a chodit na ples a další akce. Nechci mí za zadkem věčně média. Chci být sama. Mít nějakou práci, platit si vlastní nájem za byt, prostě.. žít normálně. Šťastná nebudu, když zmizím, ale naopak když zůstanu a vezmu si ho.. *Přesně tohle mu řekla, ale on to nedokáže pochopit. Proč ji prostě nemůže nechat být? Proč se o ni zajímá? Nemusí. Nestojí o to, aby to dělal, naopak ji to šíleně otravuje.*
Ginny
Ginny
Posts : 113
Join date : 31. 01. 21

Pokoj pro účastnice Selekce Empty Christophina Charlotte Meadows

Fri Feb 05, 2021 7:51 pm
/A že to budou výčitky./ *Pousměje se. Nakonec to ale nebude tak zlé. Měla pravidelný režim, systém, který dodržovala. Jedna zdravě, co nejvíce to šlo. Nebyla vegetarián ani vegan, ale spoustu produktů i jídel jedla na onom principu. Cvičila alespoň čtyřikrát za týden, přestože neměla pevně dané, co který den dělat. Většinou to šlo podle nálady, některý týden se věnovala převážně posilování nebo cardiu, jindy měla náladu být venku a běhala či si šla třeba zaplavat. Mohla si přece dovolit jeden večer hřešit. Naštěstí se jí popcorn nerozsype, ale moc tomu nechybělo. Jindy by se možná zasmála, ale vzhledem k tomu, že Kel narazila na citlivé téma, se pouze zamračila a pokroutila hlavou.* Dobře. *Film je o rodině, manželé jsou realitní makléři, kteří při cestě na rodinný výlet se zastaví podívat na jeden dům, jež má majitel v úmyslu prodat. Ukáže se však, že dům je plný duchů a manželka hlavního hrdiny je jakousi reinkarnací jeho dávno ztracené lásky, která zemřela. Nepovažovala by to vyloženě za horror, přestože to má temnou atmosféru, ale komedie je to slušná, jako malá ten film milovala.* To je složitý. *Už jen ten dotaz jí náladu srazí tak, že přestože by jí to člověk možná nevyčetl na tváři, ono náhlé rýpání se ve zmrzlině oproti předchozímu nadšenému útoku vypoví vše za ni.* A už sis byla zalyžovat. *Zeptá se jí zvědavě. Sama se rozjezdila na modré sjezdovce, jen aby se ujistila, že jí to i po roce půjde. Příště si troufne na strmější.* Oh, tak na to asi zmrzlina nestačí. Ale mám tu vínu. *Nadhodí s jemným úsměvem. Nechá ji chvíli mlčet, nakonec se Kel stejně rozmluvila sama. Pečlivě jí naslouchá a nejistě si zkousne ret. Rozumí jí víc, než by si Kel myslela.* Asi vidí svět jinak než ty, nemyslí to zle. *Alespoň má takový dojem z jejího vyprávění. Navíc má otravnou tendenci myslet si o lidech to nejlepší.* Ale to neznamená, že je to to správné pro tebe. Nikdo by neměl rozhodovat o tom, co bys měla být, anebo jaký život bys měla žít. *Teď už mluvila z vlastní zkušenosti.* Je to jen na tobě. *Dodá a raději si vloží do pusy další lžičku už napůl roztáté zmrzliny.*
-LF-
-LF-
Posts : 227
Join date : 27. 01. 21
Age : 20

Pokoj pro účastnice Selekce Empty Kelaya Layana Collard

Fri Feb 05, 2021 8:27 pm
*Na to, co jí si dává vážně pozor. Nechce být zase při těle a poslouchat ty hrozné poznámky, nechat se nazývat Velrybou, Hagridem a dalšími různými nelichotivými jménami. Ještě více ji ale možná štve, že by přišla o pozornost mužů, kteří se ji teď dvoří a jeví o ní zájem. Rada s nimi flirtuje. Ví, že by jako princezna takhle koketovat neměla, zvlášť když je ještě zasnoubená. Je to zkrátka určitá forma rebelii oproti tomu titulu a všemu dalšímu, co musí kvůli svému postavení snášet. Navíc si díky tomu připadá více normálně, obyčejně. Přesně jak chce žít. Souhlasí s tím filmem který vybere. Neviděla ho, takže ji dost zajímá o co jde. Prvnich pár minut jen ji zmrzlinu a potichu onen film sleduje. Promluvit se rozhodne až za chvilku, kdy se Christophine zeptá, proč vůbec potřebuje zahnat špatnou náladu. *Myslím, že my jsme dist času. *Pousměje se na ni. * Nechci te do toho nutit, taky se moc nesvěřuju, ale mohlo by ti to pomoct a já tě ráda vyslechnu. *Neobtěžovala by ji tím, pokud se snad obává tohohle. * Jo byla. Teda spíše jsem jezdila na snowboardu. Prvně na modrý sjezdovce a dneska po obědě a svařáku už jsem si troufla na černou. *V Austrálii sníh nehledejte y na horách nebyla delší dobu, taktéž si to potřebovala pevně zkusit. Někdo by možná řekl, že na modré sjezdovce měla zůstat delší dobu, no ona docela často riskovala. Prvně jen zmíní, že potkala Wallace a po jejich slovech se uchechtne. * Kdybychom ho otevřely, rozhodně bych si nestěžovala. *Byla by více než pro. Trochu více se o tom setkání rozpovída. Moc se nesvěřuje, ale Christophine začala věřit a potřebuje zo že sebe fakt dostat. *Asi nemyslí, ale vážně mě štve, že si po tom všem, co mi udělal myslí, že ví, co je pro mě nejlepší. *Potlačí chuť si odfrknout jako nějaké dítě. Wallace vážně nesnáší. To, že raději bude předstírat smrt, uteče někam daleko, nebude vídat rodinu, o tom asi samo o sobě dost vypovídá. * Nechce se mi to moc udělat, ale.. Vážně si ho nechci vzít, chci být volná a žít tak jak jsem to řekla. *Pokrčí rameny. Hodně princezen to říká, pak se zamiluje a změní názor. No ona se do svého snoubence neplánuje zamilovat a ta touha odejít někam daleko a starat se sama o štve ji drží už pár let. Raději potřese hlavou a zkusí zavést konverzaci na jiné téma. * Během příštího týdne si plánuju zajít do toho tetovacího salónu, který jsem našla ve městě.. Kolik skleniček vína bude potřeba k tomu, abys souhlasila k tomu, že si necháš něco vytetovat taky?
Ginny
Ginny
Posts : 113
Join date : 31. 01. 21

Pokoj pro účastnice Selekce Empty Christophina Charlotte Meadows

Fri Feb 05, 2021 8:53 pm
*Upřímně není zvyklá se moc svěřovat. Místo toho v sobě věci drží, pomalu se jimi dusí, dokud toho není prostě moc. A ona cítí, že ten okamžik se pomalu blíží, přestože doteď se zvládla záchvatům paniky vyhýbat. Možná by měla zariskovat a svěřit se aspoň s něčím, aby neměla pocit, že se v zásadě sama pohřbívá zaživa. Zhluboka se nadechne... a zase vydechne.* /Já nevím./ *Kal ale nemá důvod to někomu říkat. Naopak by ji mohla přesvědčit, aby přestala s tím směšným dohazováním Xaviera. A tak to riskla.* Včera jsem šla na koulovačku s Mayven, tou malou princeznou z Angcie. Nějak si vzala do hlavy, že princ a já bychom měli být spolu. *Ušklíbne se.* Než jsem pochopila, co má v úmyslu, zatáhla mě rovnou k němu a jeho sestře, která do něj asi rýpala kvůli účastnicím. Sešlo se to tak dokonale, že to nejspíš vypadá, jako bych uháněla a všechny nutila k tomu, aby mě mu předhazovaly jako favoritku. Takže odešel. Přitom je to směšné. *Vydechne frustrovaně a tvrdošíjně se zadívá na pokrývku.* Nikoho nezajímá, co chci já. Promiň, ale ani tebe, a vsadím se, že ani Xaviera. Vím, jak to má těžké, ale vážně, napadlo někoho z vás, že ho možná vůbec nechci. *Pohlédne na ni zamračeně.* Že bych si ho vzala, jen kdybych se do něj zamilovala, jenže proč bych to měla chtít? Vzhledem k tomu, kolik je tu holek, by mi to spíš zlomilo srdce. A vzít si ho, tak se stanu královnou a budu muset zahodit všechno, co jsem doteď znala a usilovala o to. Jsem prostě jen... *Promne si oči.* Příšerně unavená. Šla jsem do Selekce, abych si mohla věci srovnat v hlavě. A místo toho, abych mohla svobodně přemýšlet, co vlastně doopravdy chci, mi všichni nutí to, co si myslí, že bych chtít měla. *Víno teď zní opravdu jako skvělý nápad. Naštěstí si nechala donést i otevírák, jinak by měla problém. Ví, že je tu někde vinný sklípek, tak doufá, že bude víno kvalitní.* Já se zatím rozjezdila na lyžích, ale taky bych ráda do konce týdne sjela tu černou. *Natáhne se po jejím souhlasu pro víno a sklenici podrží mezi stehny, zatímco vyšroubuje korek.* Pro sklenice se mi nechce vstávat, takže... na zdraví! *Pousměje se a lokne si, než jí lahev podá.* Jo, tak to moc dobře znám. *Nešlo jen teď o Selekci, ale i její matka kdysi rozhodovala o tom, co je pro ni nejlepší, a pak její otec a jeho zarputilost ohledně toho, že ji nechtěl nechat studovat diplomacii, než si sama dupla a v zásadě se přihlásila na školu bez jeho souhlasu.* /Takže nejde jen o zasnoubení./ *I kdyby ho Kel zrušila, nemůže být tím, kým popisovala. Možná proto ji to divadlo s její smrtí tolik lákalo. Byl to kompletní únik od reality.* Měla by sis to promyslet, ale nakonec... stejně uděláš to, co si myslíš, že je pro tebe to nejlepší. *Pousměje se.* Jen dej vědět, kdybys měla trable, nemusíš být na všechno sama. *Pokrčí rameny. To totiž dělala ona sama a věděla, jak těžké a únavné to je. Kamarádce by pomoc ale nikdy neodepřela.* Ah... *Nejistě semkne rty. Tak dlouho se tetování vyhýbala. Ale měla toho po krk. Celé téhle maškarády.* Žádnou. Půjdu s tebou. *Vydechne rozhodně.* /A však co? Stejně nikdo nic nepozná. Jen budu muset být opatrná, spát na břiše, a žádná misionářská poloha. Jo, to bych musela mít milostný život, takže nic, pohoda./ *Plánuje si dát tetování na bedra tak, jak plánovala už předtím.*
-LF-
-LF-
Posts : 227
Join date : 27. 01. 21
Age : 20

Pokoj pro účastnice Selekce Empty Kelaya Layana Collard

Fri Feb 05, 2021 9:24 pm
*Pokud se jí s něčím svěří, nevyzradí to a je dobře, že se rozhodne mluvit, protože jinak by do ní stejně hučela tak dlouho, dokud ba se jí nesvěřila. Jde vidět, že ji něco trápí. O moc lidí se nezajímá, ale když už si někoho pustí k sobě, vždycky se mu snaží pomoci a vyslechnout ho.*/Ta se mi líbí../*Zhodnotí hned v duchu poté, co začne. Princezna z Angcie by mohla být její spojenec.* No to je.. Ale ais mu to vážně hodně lidí předhazuje a nedivím se mu. Musí na něj být vyvíjen velký tlak. Stačí se podívat na tebe.. *Povzdechne si. Potom, co řekne následně se za sebe upřímně dost zastydí.*/Nutila jsem jí představu, že by si měla vzít Xaveira stejně jak mě nutí představu, že bych si měla vzít Wallace../*A to od ní prostě není hezké.* Promiň.. Z části jsem si z toho i dělala legraci, ale když vidím jak to bereš, budu se snažit to mírnit, jo? A mluvit o něm co nejméně. Jen.. když ses prostě přihlásila do soutěže, kde si princ má vybrat manželku, tak nějak se od tebe očekává, že ho chtít budeš. Usilovala jsi o hodně věcí, no.. Ale když ses přihlásila sem, prakticky jsi řekla, že se toho jsi ochotná vzdát. Pro tebe to může být jen nějaký útěk od reality, možnost na chvilku vypnout, utřídit si myšlenky a tak.. Ale víš jaké to musí být pro něj? A upřímně? Zdá se mi to od tebe i trochu sobecké.. Když jsi sem přišla, aniž by jsi o něj měla sebemenší zájem a sebrala tak třeba místo jiné dívce, se kterou mohl být šťastný.. Prosím neber to jako urážku, ale.. Zkus popřemýšlet, jestli není něco z toho co jsem řekla náhodou aspoň trochu pravda. *Co by měli všichni očekávat od dívek, které se dobrovolně přihlásily do soutěže, kde si má princ vybrat manželku? Že se tam přihlásí všechny dívky aniž by ho některá chtěla? A navíc.. Stačilo by, aby Xavier ukázal prstem na Christophine prstem a musela by si ho vzít, i kdyby nechtěla. Je to korunní princ, budoucí král. A vzhledem k tomu jaké jsou motivy většiny dívek které v soutěži jsou.. Nejspíše to tak skončí. Že prostě na jednu ukáže a ta si ho bude muset vzít. A co když to bude některá z těch, které to vidí stejně jako Christophine a nebo to dokonce bude ona sama? Tohle je fakt, který měla před přihlášením se dost zvážit. Je krásná, milá a princ se o ni zajímá, vtipkuje s ní.. Kdyby se měl pro svou vyvolenou rozhodnout teď, jak čeká, že by to dopadlo?* Hlavně se nezabij. Mě to docela šlo, takže na ošetřovně snad neskočím, tak bys tam byla sama. Teda samozřejmě bych tě občas navštívila, ale víš co, někdo musí balit svobodný kluky v baru. *Zazubí se na ni. Souhlasí s tím vínem a uchechtne se.* To mi vůbec nevadí. *Ujistí jí a pak si od ní láhev vezme a taky se napije.* Je fakt dobré. Ale na moje Mojito to nemá. To je láska mého života. Může si člověk vzít alkoholický nápoj? /Kdybych se vdala, tak by to vyřešilo moje problémy s tím zasnoubením s Wallacem../ *Svěří se jí o tom rozhovoru právě s jejím snoubencem, Co ji nejvíce štve je ten fakt, že si ještě dovoluje usuzovat, co je podle něj pro ni nejlepší. Zrovna on je ten člověk, který na tohle má nejmenší právo. Christophine, která jí zná déle by zvládla usoudit, co je pro ni nejlepší lépe jak on a to ji zná o poznání kratší dobu. I když.. Asi s ní když si to spočítáme vedla delší konverzaci než za všechny ty roky s Wallacem celej život. On jí většinou nadával,, stačilo pár vět a ona raději utekla. Teď by to už neudělala a buď mu to oplatila slovně a nebo by ho prostě kopla do koulí.* Fakt jsem to promyslela a už od prvního dne, co mi to zasnoubení oznámili jsem si jistá, že je lepší pro mě prostě zmizet. Vím, že tím ublížím rodině, ale oni ví, co mi dělal Wallace a nechápu, proč mě s ním teda zasnoubili. *Pokrčí rameny.*/Nemluvě o tom, že zajistit si spojenectví prostřednictvím domluveného sňatku je jak ze středověku./ Děkuju. Kdyby něco, taky víš, že mi můžeš napsat, že? *Pousměje se na ni. Kdyby se chtěla s čímkoliv svěřit, je ut pro ni.* Fakt? *Pohlédne na ni dost překvapeně a pak podezřívavě pokrčí obočí.* Kolik jsi těch láhví vína vypila, než jsem přišla? Neříkej, že to s tebou udělal jen jeden lok. *Napije se ještě jednou a pak jí ji podá.*
Ginny
Ginny
Posts : 113
Join date : 31. 01. 21

Pokoj pro účastnice Selekce Empty Christophina Charlotte Meadows

Fri Feb 05, 2021 9:47 pm
Ale vždyť já se na něj nezlobím. *Odpoví jí tiše. A doopravdy necítí vztek. I kdyby tam na vteřinu byl, neuměla v sobě držet zášť vůči někomu jinému kromě sebe, tak dlouho, aby se to doopravdy projevilo. Vždycky na to nakonec nahlédne z jiného pohledu a obviní spíše sebe, a pak se cítí spíše provinile. Žije s vinou vlastně tak dlouho, že už ani nic jiného nezná.* Ne, promiň, jsem jen rozrušená, zapomeň na to. *Zamračí se lehce. Nechce se cítit provinile ještě kvůli Kel. Ona taky za nic nemohla. Jen už ji nebavilo slýchat to ze všech stran. Obejme si kolena a opře si o ně bradu, zatímco zírá někam před sebe. Už asi po třetí během dvaceti čtyř hodin je jí do pláče. Neměla by náhodou brzy dostat měsíčky?* Máš pravdu. *Nemusí nad tím přemýšlet. Byla sobec. A byla i hodně jiných nelichotivých věcí, věcí, o kterých málokdo věděl, a kvůli kterým si myslela, že by nebyla dobrá královna, natož dobrá partie.* Neříkám, že bych si nedokázala představit se do něj zamilovat. Jen se nedokážu přinutit to chtít. *Vydechne. Proč by někdo toužil po zlomeném srdci? A proč by někdo toužil po tom zahodit své sny pro lásku? Věděla, že kdyby se zamilovala, asi by se to zdálo přirozené, ale takhle ji to děsilo. Viděla lásku jako past. Jako vězení. Člověk si nechá ochotně a dobrovolně dát pouta a odevzdá klíč jiné osobě. A pokud zjistí, že se zmýlil, je pozdě, je uvězněný, rozdírá si zápěstí ve snaze se uvolnit, jen bolest a úzkost, než se konečně zvládne “odmilovat”. Už teď toho na ni bylo hodně. A možná byla sobec, ale upřímně? Nějak si nedokázala představit, že by to neudělala. Byla ráda, že se přihlásila. Přestože ji asi brzy pošlou domů. Ale i tak. A právě ona absence provinilosti, která pro ni byla jinak stálým hostem, ji nutila cítit se mizerně. Protože nejspíš vážně nebyla dobrý člověk. A ještě horší bylo, že se s Xavierem vlastně cítila dobře. Nečekala, že si s ním bude rozumět.* /Dneska prosím, ne./ *Chtěla se rozptýlit, oddálit zlom, který musel přijít a dobu, kdy ji panika uvězní ve svém pokoji a vlastní hlavě. Tudíž už se o tom odmítala bavit. Xavier tu měl dost hezkých, milých a hodných holek, který s sebou nevláčely takové závaží. Neznala ho tak dobře, ale rozhodně si nezasloužil muset se při tom všem ještě vypořádávat s někým, jako byla ona. Sebe sílu a nasadí pobavený úsměv.* No jistě, pro tvé a jejich blaho se pokusím na sjezdovce nezabít. *Protočí očima.* A nebude se teď mojito zlobit, že ho podvádíš? Anebo máte volný vztah? *Rýpne si.* Bohužel není, ale v jedné zemi si můžeš vzít kozu. *Studuje právo, něco o tom ví.* Některé zákony jsou fakt divné, třeba ti v některých zemích za pokus o sebevraždu hrozí trest smrti... *Pokroutí nechápavě hlavou.* /To jako kdyby se ti to nepovedlo, tak ať už je to tutovka?/ *Upřímně taky ono zasnoubení nechápala, ale nedokázala si představit takhle opustit rodinu, ne teď. Udělala to jednou a litovala toho těžce. Dnes už věděla lépe.* Jasně, budeme tajní spiklenci. *Doufala jen, že takhle Kel vážně najde štěstí. Ocení změnu tématu a pobaveně si odfrkne.* Žádné, čekala jsem na tebe, čestně. Jen jsem to prostě tak odkládala... a jakási šílená princezna mi před chvílí připomněla, že můj život se stejně může od základů změnit, tak si říkám... proč nezačít teď. *Usměje se na ni.* Ráda bych to, co jsme ti posílala na bedra. Sice pak budu muset spát na břiše dva týdny, ale to se zvládne. *Už si o tom něco studovala.* Ty bys měla s pdoobnou oblastí větší problém, protože... no, misionářská by byla ze hry. *Potlačila smích.* /Pochybuju, ale že by to byla nějaká větší potíž./
-LF-
-LF-
Posts : 227
Join date : 27. 01. 21
Age : 20

Pokoj pro účastnice Selekce Empty Kelaya Layana Collard

Fri Feb 05, 2021 10:23 pm
*Prvně si ani neuvědomila, že to co dělají lidé jí ohledně Wallace dělala ona Christophine a Xavierem a zastydí se za sebe. Je jí líto, jak to Chris trápí a slíbí jí, že už ji s tím otravovat nebude. Bude těžké se držet, ale nějak to dá. Začala ji považovat za svou kamarádku, i když se znají tak krátce jednu z nejbližších a nechce ji schválně ubližovat. Možná se na první pohled může zdát jako mrcha, ale pod tou nepřívětivou maskou, kterou nosí a kterou má jen kvůli tomu, aby si od sebe držela ty, kteří jí mohou ublížit, se schovává vlastně dost milá dívka. Sice chápe, že Chris prince nechce, ale uvědomuje si, že si ho bude možná muset vzít? A že je dost sobecké, když vzala místo jiné dívce, se kterou mohl třeba princ najít štěstí? Někdo si řekne, že je to jen jedno místo a princ tu má dalších třicet-čtyři holek, ale určitě nejméně polovina to cítí jako Chris a taky sobecky udělaly to stejné.* Nevyčítej si to.. Jen.. Hele jde vidět, že princ o tebe jeví zájem. Nebyly žádné pomluvy ohledně tvé osoby, prý si dost rozumíte, dokonce s tebou vtipkoval veřejně. Měla by jsi mu možná říct jak to vidíš. Bylo by to k němu jen férové, nemyslíš? *Mohl by se pak soustředit na jiné dívky přece.* A stejně si stojím za názorem, že královna by jsi byla dobrá.. Jsi vážně milá Chris, starala by ses o své lidi. To, co studuješ je k tomu taky obrovskou výhodou. *Pokrčí rameny. Má ze všech těch dívek podle ní nejlepší preference k tomu, být dobrou nástupkyni současné královny Illey. A kdo ví jak to bude na konci Selekce? Milovat někoho není nějaké prokletí. Ona se osobně možná zamilovat nikdy nechtěla, ale věří, že když člověk lásku cítí, je to ten nejlepší pocit na světě. Pokud je to pravá láska, nebudeme mít strach ohledně toho, že nám ten druhý nějak ublíží, ne? Naopak si budeme jisti, že nás vždycky podpoří, bude stát za námi v dobrém i zlém. Obětujeme kvůli tomu, abychom mohli být jeden z druhým možná nějaké svoje sny, ale pokud je to, co cítíme fakt pravá láska, nikdy bychom toho určitě nelitovalo. Láska je něco za co stojí bojovat a něco i obětovat. Na jednu stranu by si přála zažít takový pocit, ale na druhou se ho bojí více, než cokoliv na světě. A ohledně Wallace? Ví na sto procent, že tomu se nikdy otevřít a cítit k němu něco nezvládne. Neodkáže mu odpustit to, co se dělo v minulosti. Třeba časem si někoho tady v Illey najde, ale kdo ví? Možná skončí jako stará pana. No.. stará panna ne.. Ale asi je jasné, co je tím myšleno.* Děkuju ti mnohokrát. Ale pro jistotu stejně s tebou ais rovnou pošleme záchranáře.. *Řekne to tónem, jako by to skutečně zamýšlela. Samozřejmě, že nezamýšlí. Sexy záchranáři jsou její, takže ruce pryč!* Je to vzájemný. Volný vztah. Taky vím, že má několik bokovek a mnohem více jak já.. *Uchechtne se.* Kozu říkáš? *Podívá se dolů na svoje "holky".* Tak děvčata, která z vás to bude? *Asi je na čase přiznat, že než šla k Christophine, ve své komnatě si stihla dát už dvě sklenky vína, takže se začala více projevovat její šílenější stránka už tak brzy. Zasměje se.* Tak to je dobrý no. Já bych spíše takovýmu člověku dala zdarma zdravotní péči, tu nejlepší v zemi. *Pokrčí rameny. To by pro něj byl trest, takhle mu prakticky splní přání.*Hmm.. teď nevím, jestli mám být naštvaná kvůli tomu, že jsi mě nazvala šílenou princeznou a nebo doufat, že jsi tím myslela někoho jiného a pak být naštvaná za to, že mě podvádíš! *Lokne si vína a dá flašku jí. Zasměje se.* Neboj, já bych to nějak přežila.. Pokud ti to nedošlo, měla jsem dost chlapů. O sex bych za ty dva týdny fakt nepřišla. *Mrkne na ni.*Ale tvoje starostlivost mě fakt těší..* Pochybuje, že chce slyšet jak, takže to raději moc nerozebírá. Fakt neměla zrovna málo chlapů. Sice v Illey více bída.. Jen princ ze Španělska, pak nějaký v klubu a myslela si, že uloví i jednoho z Polska, ale zatím nic. Sex má ráda, vztahy ne.*
Ginny
Ginny
Posts : 113
Join date : 31. 01. 21

Pokoj pro účastnice Selekce Empty Christophina Charlotte Meadows

Fri Feb 05, 2021 10:50 pm
*Vtipkování ohledně Xaviera jí vlastně tolik nevadilo, ale začalo toho být trochu moc. A hlavně... nechtěla slyšet, proč by se k němu hodila a další řeči, člověk si to pak uloží do hlavy a začne přemýšlet jinak. Ne nadarmo se říká, že nás okolí ovlivňuje. Chtěla ho poznat sama, bez všech těch řečí, bez masek a bez obranných zdí. Jenže jak by mohla, když si zvykla ty své držet tak vysoko? Nebylo přeci fér chtít něco, co si nebyla jistá, že dokáže nabídnout zpět. Nechtěla nikomu ublížit, už jen protože když to udělala, vrátilo se jí to. Překvapeně na ni pohlédne a konečně se lehce pousměje.* Ty máš o mně mínění. *Nakrčí nos, ale dělá si legraci. Asi si to zasloužila.* Neplánuju mu lhát. Upřímně ani nevypadá, že sám hledal lásku. A já nic nezatracuju. Jen si myslím... uff, budu znít ták pateticky. *Zaúpí. Není přeci hrdinka v nějaké romantické knize.* /Ale co už, nakousla jsem to./ Prostě bych na jednu stranu chtěla, aby mě někdo miloval proto, jaká doopravdy jsem. Na druhou stranu myslím, že právě proto, jaká jsem, se na lásku nehodím. A když si ho pustím blíž, když tomu dám šanci, co když si zpětně uvědomí, že to byla velká chyba? *Vychrlí ze sebe rychle.* Já vím, že to je vždycky risk, a tak, ale... *Pokrčí rameny. Měla v sobě věci, vzpomínky, pocity, o něž zatím nebyla připravená se podělit, ale které dost vysvětlovaly ohledně její opatrnosti. Bylo by snazší, kdyby si s Xavierem nesedla. Pak by mohla domů s klidným srdcem. Ale právě protože se nezdál tak špatný... mohl víc ublížit on jí anebo ona jemu? A byl vůbec jeden z nich ochotný něco takového riskovat?* Díky. *Pousměje se. Snaží se v tom už nenimrat. Možná měla Kel pravdu. Ale pokud se nedokáže srovnat sama se sebou, jak se má pak postarat o celou zemi? V tomhle ohledu si vážně nebyla jistá svou kompetencí.* Pche! Lyžuju dobře. Navíc sexy záchranáři jsou tu pro tebe, měla bys fingovat nějaký pád. *Mrkne na ni. Kel ji sice rozhodila, ale teď jí konečně zvládala zvednou náladu. Nechtěla se už tou patálií zabývat. Vsadí na upřímnost. Možná ji neobdrží na oplátku, ale bude mít alespoň čisté svědomí.* Mají taky jména? Pokud ne, Rose a Lisa by byly fakt topový. *Zaškubou jí koutky. Sama shlédla na svůj hrudník a radši se napila vína. Fakt by jí nevadilo, kdyby třeba o číslo povyrostly, ale alespoň neskončila jako plochá přistávací dráha.* Že? Nedává to prostě smysl a takových zákonů jsou na světě desítky. Třeba v Estonsku nesmíš při sexu hrát šachy. *Zazubí se.* Nebo v některých městech ve Švýcarsku nesmíš splachovat po šesté hodině večer. *Nechápavě pokroutí hlavou a nechá víno zase kolovat. Alkohol ji příjemně uvolňuje.* Myslela jsem tebe a nemáš co být naštvaná! Mluvím jen pravdu! *Odfrkne si, skoro zapomněla na film, ale zrovna tam vjíždí autem do domu, což ji na chvíli zaujme.* /To bych taky někdy zkusila./ *Teda pokud by zvládla sednou za volant.* No nebyla jsem si jistá, celé dva týdny. *S hraným zhrozením na ni pohlédne a odebre si lahev, aby zase odpila, než ji vrátí. Už z ní dost ubylo.* Ještě že mě se to netýká. A-ale zajímavá představa. *Škytne. Zavře oči a krotí škubající koutky. Odmítla někdy Xaviera holka s výmluvou, že má čerstvé tetování?*
-LF-
-LF-
Posts : 227
Join date : 27. 01. 21
Age : 20

Pokoj pro účastnice Selekce Empty Kelaya Layana Collard

Fri Feb 05, 2021 11:38 pm
*Chápe, proč tu Chris je, ale jak si pak má Xavier najít někoho, kdo jej skutečně chce? Zdá se, že většina dívek tu je ze stejných a nebo dost podobných důvodů jako je právě Christophine.* Jen chápej.. On si někoho vzít musí. Měla bys mu to říct, aby věděl, že s tebou nejspíše nemá počítat. Při třeba zásnubním plese by už bylo trochu pozdě. *Jen si podle ní zaslouží vědět, na čem je. Možná měla jen románky na jednu noc a se vztahy měla zkušenosti skoro nulové, ale věděla, co je ještě správný. A taky říkala všem chlapům, se kterými se vyspala, narovinu, že od ní vztah nemají čekat a jsou jen úlet.* Smát se ti nebudu .*ujistí ji a vyzve ji tak, aby pokračovala ádle.* No.. Tohle ale nezjistíš, pojdu mu tu šanci nedáš a nezkusíš to. Pustit si k sobě někoho je velký risk, ale pokud chceš najít lásku a být šťastná, musíš ten risk ochotně podstoupit. Jinak se ti to nepodaří. A i kdyby ti někdo třeba ublížil a zlomil srdce.. Musí se vzpamatovat a zkusit to znovu. Určitě se najde někdo, kdo ti ho vyléčí a s kým budeš šťastná. Jsi fakt fajn, milá, krásná a chytrá. Kdo by takovou holku nechtěl? *Kdyby měla někdy někomu někoho dohodit, zvolila by Christophine. Ona je na vztah ideální. Ona sama je taky možná krásná a za blbku s IQ nižším, než má pomeranč by se neoznačila, ale ona o vztah nestojí.. No na jednu stranu by za něj byla i ráda.. Ale na druhou si myslí, že jí bude lépe samotné. Její máma je taky sama a nevypadá, že by jí to vadilo. Vždy říkala, že jí stačí, že má ji.*/A já plánuju vážně útěk.. Po tom všem co pro mě máma udělala? Po tom, co si kvůli mě už raději nikoho nenašla a rozhodla se všechnu svou lásku věnovat mě? /*Přesně v tuhle chvíli si uvědomí, že ji opustit prostě nemůže. Nemůže udělat to, co plánovala. Ledaže by jí to nějak dala vědět, ale pak pochybuje, že by se to utajilo. Na první pohled se může jevit jako chladnokrevná mrcha, ale ví co všechno pro ni máma udělala a ona sama za to zasnoubení ani nemůže, takže použít argument, že věděla, co jí Wallace udělal a přesto ji s ním zasnoubila je pěkně na hovno teď.*/Do háje../*Nejspíše si ho bude muset vzít.*/No.. pořád je tu ta možnost, že bych mohla otěhotnět a kvůli tomu by to zasnoubení zrušili.. Ale dítě potřebuje tátu../ *Ví jaké to je moc dobře sama a tohle by svému dítěti asi nedokázala udělat.*Asi to udělám. Ale nic vážnýho. Třeba jen nějaká naraženina, nic zlomeného a ani vyvrtnutého. To bych se na sjezdovky už nepodívala. *Hlavně si chce užít jich. Sexy záchranáři jsou jistě skvělý bonus této dovolené, ale takový chlápci jsou všude.*Nemají, ale Rose se mi líbí i Lisa není špatná, ale co kdybych na tvoji počest jedno z nich pojmenovala po tobě? Který? Pravý nebo levý? *Uchechtne se a trochu vypne hruď.*No tak při sexu hrát šachy a nebo něco jinýho by mě teda fakt nenapadlo. Ale zajímalo by mě jak by na to přišli, chápeme se a nebo jak to kontrolují. *Sice se ráda vystavovala na Illeagramu a nosila trochu více odhalující oblečení, aby ji někdo vyloženě pozoroval u sexu, o to moc nestojí.* Tak to by mě fakt zajímalo, kdo to tam dodržuje. Co to je za pitomost? A proč vůbec proboha? /Nočníkovej klid?/ Ale já nejsem šílenáá. *Zatváří se, jako by jí tímto tvrzením zlomila srdce a to se roztříštilo na tisíc malých kousků. Na chvilku se zadívá zase na film a strčí si do pusy hrst popcornu. Vypadá trochu jako křeček, ale to jí nevadí.* Můžeme být rády, že existuje více poloh, než jen misionářská, víš co. Jinak bych fakt měla problém to přežít, ale takhle y to bylo v pohodě. *Pokrčí rameny.* Ale nechci ti nic moc popisovat, nebudu kazit mládež..
Ginny
Ginny
Posts : 113
Join date : 31. 01. 21

Pokoj pro účastnice Selekce Empty Christophina Charlotte Meadows

Fri Feb 05, 2021 11:58 pm
Já to vím. *Nejraději by zaúpěla. Neplánovala Xavierovi lhát. Vlastně měla od začátku v plánu mu na prvním rande říct, že nevěří na pohádky, a že si není jistá ani tím, zda by zvládla být dobrou královnou, ani tím, že se do něj zamiluje, protože... je to s ní těžké. Bylo na něm, zda by si ji tu i tak nechal. Netušila, co od své “vyvolené” čekal. Měl by tedy tušit, že je zvyklá si zachovávat odstup. Už se mu to snažila naznačit, ale zdálo se, jako by to bral spíše jako výzvu. A kdyby měla být upřímná, asi by ji mrzelo, kdyby ji hned poslal domů. Věděla, že je rozbitá. Ale to nemuselo nutně znamenat neopravitelná.* /Ani nemusíš./ *Ona sama si přišla k smíchu, když to říkala. Vyslechla si však odpověď Kel a pousmála se.* Nehodláš se stát třeba psycholožkou? Nebo si otevřít manželskou poradnu? *Utahuje si s ní. Měla pravdu. Jenže tu už Chris znala, bylo jen těžké se podle ní zařídit, když jste byl někdo, kdo jen těžko zvládal lidem doopravdy důvěřovat.* Teď to jen aplikuj ještě na sebe. Nemusí jít nutně o tvého snoubence, pokud ti tak moc ublížil. I když to bylo dávno, dnes to může být někdo úplně jiný. Možná bys mu taky mohla dát šanci, ne se hned nutně zamilovat, ale odpustit si, spřátelit se. Není unavující pořád lpět na starých ranách? Nikam tě to neposune. *Mluvila něžně, nechtěla jí domlouvat, jen jí naznačit, že jí sice může vyčítat, že se přihlásila do Selekce kvůli sobě, a že se bojí Xaviera pustit blíže k tělu... ale sama raději plánovala smrt a zranit vlastní rodinu, protože nedokázala zahodit starou ublíženost. Jejich situace nebyly stejné. A každá to řešila po svém. Ale nakonec možná nebyly tak odlišné. Možná proto se jí s Kel tak dobře povídalo.* Rozhodně. Ale navštěvovat tě nebudu. Nerada bych vlítla na ošetřovnu zrovna uprostřed nějakých prasečinek. *Otřese se předstíraným znechucením. ROzesměje se její poznámce o prsou.* Pravý. Jsem vždycky ta pravá, aby bylo jasno. *Znovu se zasměje a pokroutí hlavou.*/Bože, já ale už taky blbnu./ *Nevadilo jí to. Lahev vína už byla skoro prázdná a ona se cítila spokojeněji a méně vynervovaně.* Brrr, já nemohla dostat z hlavy fakt, že mrtvola může mít orgasmus. Jako že.. Jak na to do háje přišli?! *Zavře oči a ušklíbne se. Tenkrát jí to vrtalo hlavou a nebylo to vůbec příjemné.* /věda umí být úchylná./ Nemám šajn, prostě to tak je. *Uchechtne se.* Jsi. Šílená. A potrhlice. *Zazubí se.* Ale to ti nejlepší jsou! *Zacituje z Alenky a skoro vyprskne smíchy, když vidí Kel s těmi nadutými tvářemi. Sama si nabere popcorn a spokojeně chroumká. Alkohol se přeci jen musí zajídat, ne?* Jakou mládež, je mi devatenáct proboha. *Protočí očima.* A jen protože nepotřebuju vědět každý detail tvého milostného života neznamená, že nevím, jak sex funguje, anebo jaké všechny polohy vlastně existují. Skoro v každé knihovně je kamasútra a já jsem zvědavý člověk. *Pokrčí rameny.* Ale hádám, že nejjednodušší to bude zezadu, kdybys měla potetovaná záda, anebo abys byla nahoře. Ale to nevím, zda by mě tolik bavilo. Jako že hezkej výhled, hádám? Ale taky práce navíc, aspoň v posteli by se jeden mohl nechat rozmazlovat. *Zaremcá. Dost jí to mele, když je opilá a většinou ztrácí zábrany, co se témat týče. I proto měla mobil bezpečně z dosahu, aby ji nenapadlo někomu vypisovat.*
-LF-
-LF-
Posts : 227
Join date : 27. 01. 21
Age : 20

Pokoj pro účastnice Selekce Empty Kelaya Layana Collard

Sat Feb 06, 2021 12:29 am
*Přikývne a dále se v tom nerýpe. Jestli a jak to skutečně Chris princi řekne je jen na ní a ona jí slíbila, že jí o něm nebude moc mluvit a chce se aspoň pokusit to dodržet. Jak dlouho to půjde je věc druhá ..*/A začínámee teď../ Hmm.. S mými nulovými zkušenostmi z dlouhodobých vztahů a stejně tak manželství se na tu roli nejspíše hodím přímo skvěle, že? *Řekne vážným hlasem a pokyvuje hlavou jako by kariéru manželské poradkyně vážně zvažovala.*/tobě a princi dám slevu../*Snaží se krotit, takže tuhl poznámku si řekne jen v duchu.*Ale taky se říká, že kouče nehraje, takže si ji asi fakt otevřu. Řekni o tom všem známým, pokud půjdou od tebe třeba jim dám i takovou.. pětiprocentní slevu. Začátky podnikání jsou těžký. *Omluví tím tak malou slevu, je to držgreštle strašná no.. Ale ani si není jistá, jak by její poradna dlouho vydržela. Všem by řekla, ať se rozvedou a proto by po chvilce neměla práci. Proč by říkala lidem, kteří spolu nemají být, že spolu být nemají a přišla tak o kšefty?* /Ledaže bych si otevřela ještě seznamka kam by se všichni tihle lidé nahrnuli po rozvodu a možná i rovnou nějaký svatební salon.. Jak moc podezřelé by jim bylo, kdybych je zrovna k sobě tak "náhodou" doporučovala?*Ne. Wallace nenávidím. Připomíná mi vše špatné z minulosti a jak kvůli tomu ještě trpím teď, přehnaně si hlídám váhu na úrovni normální váhy a podváhy.. Nedokážu mu odpustit. Nejsem tak milá jako ty, abych to dokázala. *Potřese nad tímhle hlavou. Na to, aby mu odpustila jí prostě ublížil až moc.* Já ti když tak napíšu, kdy je vhodné přijít, jo? A nebo napiš ty, když se budeš chtít stavit. Pokud nebudu odepisovat znamená to, že jsem poněkud zaměstnaná.. svou léčbou.. *Zazubí se na ni. Obě dvě ví moc dobře, co tou "léčbou" myslí.* A já myslela, že řekneš levé, že to bude blíže k mému srdci..*Povzdechne si.* Ale dobře, tak tohle je Rose.. *Pozvedne svoje levé prso.* A tohle je Christophine. *Udělá to stejné i s tím pravým.* Cože? Mrtvola může mít orgasmus? Hmm.. Asi přehodnotím svůj názor na zpopelnění.. /Beztak je po smrti nuda, takhle bych si to aspoň trochu užila. /*Jo, byla docela magor a úchylná, ale to mělo Christophine dojít už dříve.* A ně dvacet-tři děvenko. Doba, kdy mi bylo devatenáct je nenávratně pryč.. *Zoufale zavzlykne a napije se z flašky vína. * Ty jsi moje jediný štěstí.. *Zamumlá směrem k prázdné flašce vína.* Pánii. Ty se mi nezdáš Chris. /Princ se má na co těšit ještě./ Zezadu je to skvělý a i nahoře se mi to líbí. Mít na chvilku kontrolu.. Přesně tak jsem to dělala, když jsem si pořídila tohle.*Sedne si a vyhrne si mikinu. Tetování má přes celá záda podél páteře. Mikinu si pořádně ani nestáhne a prostě sebou plácne do postele, až poskočí i miska od popcornu, kde je ještě zbytek.* Bude ti vadit, když tu dneska přespím? *Zeptá se jí už se zavřenýma očima ve skoro spánku, tulíc si k sobě prázdnou flašku od alkoholu. Zítra jí bude určitě špatně, ale dnešek si užila a ví, že to stálo za to, rozhodně.*
Ginny
Ginny
Posts : 113
Join date : 31. 01. 21

Pokoj pro účastnice Selekce Empty Christophina Charlotte Meadows

Sat Feb 06, 2021 12:50 am
Přesně tak, je to pro tebe to nejvhodnější povolání. /Vlastně máme obě téměř nulové zkušenosti se vztahy a radíme tu jedna druhé? By mě zajímalo, která hůř./ *Pobaveně si odfrkne.* Pche, to raději slevu nedávej vůbec, takhle to prostě působí, jako že škudlíš prachy. *Zavrtí hlavou. Představa Kel jako poradkyně v manželské poradně byla až moc vtipná. Možná by stmelila nějaké páry, protože by si chlap uvědomil, že může být rád za to, co má doma? Zamračí se a zavrtí hlavou.* Ty to nechápeš. Nemusíš lidem odpouštět kvůli nim, o to nejde. Odpuštění je pro tebe. Hýčkat si v sobě zášť... jim to nevadí. Ubližuješ tak jen sama sobě. /Tak to bylo deep./ *Ona sama tomu však věřila. Proto se málokdy vydržela na někoho zlobit. Sice se zvládla pohádat do krve, ale pak taky byla tou, kdo většinou první došel a omluvil se. O jejích problémech s jídlem slyš nerada, podle ní byla Kel krásná a naopak by jí prospělo možná pár kilo nabrat, ale věděla, že říct to by nepřineslo žádný užitek. Jen to ale potvrzovalo to, co řekla předtím. Když nenechá minulost být, bude se trápit dál.* Jo léčba. *Zasměje se, ale přikývne.* Tak jsme dohodnuté. *Některé věci totiž vážně vidět nepotřebuje.* To nechám tvým partnerům, aby nežárlili, když už jsem si přivlastnila to jedno. *Zazubí se zvesela.* Těsí mě holky, potřásla bych si s vámi, ale ještě bych kvůli tomu skončila na šibenici. *Smutně si povzdechne. Alkohol s ní už taky udělal své.* Fuj! Bože! Nech toho. *Tentokrát znechucení nemusí předstírat.* Nejspíš by si s tebou užil nějaký hnusný úchylný patolog. *Potřese nesouhlasně hlavou.* /A to jsem chtěla dnes klidně spát./ No jo, doufám, že jsi svá náctiletá léta pohřbila úctyhodně, mě to teprve čeká. *Zaškubou jí koutky. Občas se cítila starší, než doopravdy byla a často jí tak lidi i tipovali, po pár sklenkách vína se ale rozhodně víc chovala na svůj věk.* Hej a co já. *Fňukne a založí si ruce na hrudi, než jí flašku sebere a položí ji již prázdnou na zem. Zasměje se její poznámce.* Jsem milá. A věřící. Ne frigidní. *Protočí očima. Vždyť jí bylo devatenáct! Možná byla ještě panna, ale to neznamenala, že by o sexu nic nevěděla, anebo neměla své představy. Skoro by zčervenala z toho, jak spokojeně to Kel popisuje, ale pak ji zaujme tetování na zádech.* Páni. *Zhodnotí to a odolá nutkání po kresbě přejet prsty. Tak tak stihne chytnou misku, ale skoro se jí z toho prudkého pohybu zatočí hlava.* /Mám dost./ *Zhodnotí to.* Vůbec ne. *Opatrně vstane z postele.* CHceš půjčit něco na spaní? *Zeptá se jí, ale když se ohlédne, Kel už má zavřené oči a dost možná spí. Pobaveně zakroutí hlavou a shodí ze tepláky, rozpustí si vlasy a rozhodne se na to vykašlat, vzhledem k tomu, jak se jí zamotala hlava. A tak jen zaklapne noťas a dá ho stranou a vleze do postele v kalhotkách a tričku, přehodí přes Kel peřinu a sama se zachumlá do deky. Usne celkem rychle a ráno nejspíše probudí Kel ledovou vodou do obličeje, protože jejich poslední rozhovor jí přinese vše, jen ne klidné a nevinné sny.*
Sponsored content

Pokoj pro účastnice Selekce Empty Re: Pokoj pro účastnice Selekce

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru