Chance Selection Mountains
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 245
Join date : 31. 01. 21

Balkón s výhledem na les - Stránka 2 Empty Austin Perry Terrence

Mon Feb 15, 2021 9:18 pm
*Už se chystá něco namítnout po slovech Aideen o psychiatrický léčebně, ale Xavier ho předběhne a to tak skvěle, že se zvládne jenom začít smát a jeho argument se mu vykouří z hlavy. Když slyší, že je spíš po máme, pousměje se. I jí obdivuje a je rád, že jí má ve svém životě.* Nebojim se úplně jejich reakce, to ne. Částečně je nechci zklamat, částečně jsem byl vychovanej tak, že za tohle by mě postavili během tréninků nováčků s nožema před terč a částečně prostě.. oba je obdivuju. Vždyť jsou úžasný a nezaslouží si, abysme si z nich dělali takhle legraci. *Vysvětlí svůj postoj s pokrčením rameny. Možná je to divné a kdyby s nimi byl od narození, choval by se jinak, ale teď to zkrátka vidí takhle.* Žádnej. Sex. S. Medvědem. *Protočí nad Aideen očima.* Ještě chvíli a sám si tě postavim před terč. Tady v baru bude určitě aspoň jeden nůž, co to zkusit rovnou? *Zazubí se na ní a je zvědavý, jestli mu důvěřuje natolik, aby to doopravdy udělala.* Jak jako ve třech máš větší balanc? Trojku na prkně rozhodně nedáš, protože byste se tam nevešli. A nic tě nenaučim, jestli to budeš využívat takhle. *V tomhle je neoblomný a opravdu jí to nechce naučit, dokud mu to neslíbí. Nebude podporovat její sex s někým, koho teprve poznala.* Ne, nechci se opít. Fakt chcete pít vy? *Oplatí jim otázku s pobaveným úsměvem, protože opravdu nemá touhu tišit nervy v alkoholu.* Navíc pochybuju, že na tak silný prášky proti bolesti, co beru, by se mělo chlastat. *Použije ještě jeden argument, který teď díky napadení medvědem má.*
annie16
annie16
Posts : 120
Join date : 01. 02. 21

Balkón s výhledem na les - Stránka 2 Empty Aideen M. Schreave

Mon Feb 15, 2021 9:51 pm
*Neodolá a taky se rozesměje po slovech Xaviera a i když se jí nechce, uznává, že pravdu má. Trochu jí dojmou slova Austina a zároveň je jí ho trochu líto, jestli to tak v ghettu vážně měl.* Jsou úžasní, to je pravda. Ale legraci si děláme ze všech. A já to nemyslím vážně. *pokrčí rmaney a pak si z něj začne utahovat ohledně sexu s medvědem.* Je mi líto Avy... dostat košem kvůli medvědovi bych nechtěla. *to by se asi propadla hanbou do země. Když pak začne mluvit o tom, jak si z ní udělá terč, potlačí ten malý nával strachu a jen doufá, že to nešlo poznat.* Xavier je větší, to bude lepší terč. *oodpoví klidně a nevinně.* Ale věšli. A když tak by byl prostě jeden člověk ve vodě, to by se dalo. Ty jen nemáš žádnou představivost a kreativitu. Ava je asi celkem chudák... prvně žádná kreativita, pak ji podvedeš v medvědem... *potřese nad ním hlavou a snaží se tvářit vážně, ale v očích má pobavený výraz.* Prosííííííím. *udělá na něj psí oči. Pak využije toho, že se Xavier nedívá a natáhne se pro jeden polštář a pořádně ho s ním majzne po hlavě.* Nene, teď přijdou na řadu ukázky a detailní popisy. *nevinně se na něj zaculí.* Já se nerozčiluju. Jen si stěžuju. A na to lyžování jste mě něchtěli vzít s sebou a teď stejně tak i s tou pláží. *Momentálně vypadá jako pěti letá holčička, která si žádá o pozornost, ale snaží se ten fakt ignorovat.* Fakt jo. *odpoví austinovi, vezme flašku Xavierovi a nalije si taky.* To je pravda, ještě s tebou sekne. Tak tě opijeme příště no... *naoko zklamaně si povzdychne.*
-LF-
-LF-
Posts : 227
Join date : 27. 01. 21
Age : 20

Balkón s výhledem na les - Stránka 2 Empty Xavier Wyaris Schreave

Mon Feb 15, 2021 10:13 pm
*Když Aideen řekne, že je zař na vlastní náklady do psychiatrické léčebny, poznamená, že v paláci už bydlí, ale pokud mu za to bude platit, tak si nebude stěžovat. Sám se zasměje spolu s nimi.* Takže.. s tím placením bych to viděl tak na pět tisíc měsíčně? To ještě za pobyt docela jde a k tom dalších pět, aby mi to vynahradilo ty spolubydlící. Hlavně jednu takovou princeznu, která se jmenuje Aideen a i když ji mám rád, občas mě štve, ale i tak bych pro ni ve výsledku udělal cokoliv. A taky se občas říká, že by to měla být dokonce moje sestra. *Uchechtne se.* Já vím, jsou úžasný, oba dva. Ale děláme si legraci jeden z druhého. Moc dobře víme, že o není myšleno zle. *V jejich rodně si utahují jeden z druhého a neurazí se.* Jo chudák Ava. Místo romantických zásnub na Valentýna dostat košem..*Nemusí být jediní, koho pořád popichují ohledně svatby, ne? *Cože? Já terč být nechci. Nic ve zlým, brácho, ale napadl tě medvěd a ještě jsi noži ani neházel, takže riskovat to nebudu.. *Neplánuje si postavit jablko na hlavu a čekat, zda ho Austin trefí či nikoliv ani po jeho plném uzdravení, ale psst.* Auuu. *Podívá se na Aideen ublíženě, když ho praští polštářem, třebaže ho to prakticky nebolelo. * Chceš detailní popisy sexu, no dobře.. Ještě před Selekcí jsem si to rozdal s jednou dcerou vévody dvorní dámy, jak se jmenovala.. Myslím nějak na L nebo K? No nicméně, potkali jsme se na pláži, tady v paláci. Dost mě teda štvalo, že jsem měl pak všude písek, fakt nedoporučuju si to s někým rozdat tam. I když jsme se pak aspoň osvěžili ve vodě. A páni, byla dost vášnivá. Nestačil jsem se divit. Vypadala tak nevinně a přitom taková divoška. Zajímalo by mě, jestli to je v posteli i Honey nebo Chris nebo Pers. Ty mi také připomínají andílky, ale kdo ví jaké to je v tohle. Pokud to zjistím, řeknu vám. *Slíbí jim s pobaveným úsměvem. * Spokojená s popisem Aideen nebi chceš vědět i jaké polohy jsme vyzkoušeli a kolik kol jsme si dali následně ještě v její komnatě? *Zeptá se své sestry.* Na pláž tě vezmeme jen pokud nám budeš na dohledu a s nikým si to tam nerozdáš. Jak jsem řekl, díky písku to je nic moc. *Uchechtne se.* Jo, příště tě sebereme a dotáhneme do baru. Až budu mít narozeniny můžeš mi to dát jako dárek.. Jedna noc s bráchou v baru.
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 245
Join date : 31. 01. 21

Balkón s výhledem na les - Stránka 2 Empty Austin Perry Terrence

Mon Feb 15, 2021 10:29 pm
Já vím, že to nemyslíte vážně. Jenom jsem se do toho tak nějak ještě nedostal. Je těžký se na vás aklimatizovat. *Uchechtne se, ale je to skutečně pravda. I kdyby zjistil, že jeho rodiče jsou normální lidi jakékoliv kasty, tak by to byl šok. Ale zjistit, že jsou král a královna? To je jiný level, nemluvě o šílenosti celé rodiny, která se jen těžko dá s něčím porovnávat.* Valentýna jsme spolu nikdy neslavili. Je to debilní svátek. Proč by si lidi měli dávat najevo lásku, zvát se do restaurací a dělat přehnaný romantický gesta jenom jeden den v roce? To jenom tehdy na citech záleží? Já jí radši překvapim několikrát během roka a když už jsme u těch zásnub... i ty jsou v plánu. *Přizná nakonec s menším úsměvem a pokrčí lehce rameny. Když pak oba dva odmítnou být terčem, uchechtne se.* A pak kdo je tu srab. *Natáhne se po míse s ovocem a jedno jablko položí na stůl. Pak najde i nůž a ten hodí směrem k jablku. Hází levačkou, přestože je pravák, protože v té má skoro stejnou pohyblivost jako předtím, takže se bez problému i přes celý balkon do jablka trefí tak, jak chtěl.* Myslim, že medvěd se zas tolik nepředvedl. *Zkonstatuje, i když rány na jeho hrudníku dokazují něco jiného. Ale aspoň jeho oblíbený koníček ho neovlivnilo, takže je vcelku spokojený.* Ava rozhodně chudák neni, o tom tě můžu ujistit. Ale další detaily si nechám pro sebe a ty se opovaž jí někdy někam zatáhnout a začít se jí na to vyptávat. *Ukáže na Aideen výhrůžně prstem.* Fajn, tak jo. *Souhlasí nakonec s tím, že jí naučí surfovat, protože sám ví, že než nějaký sex bude moct na surfu provozovat, dost dlouho to potrvá a doufá, že do té doby stihne dospět. Zasměje se, když po Xavierovi mrskne polštářem a protočí očima, když slyší o těch detailech.* Stačí, bratříčku. Nemusíme si tu porovnávat vášnivý noci a mam pocit, že přesně tam to směřuje. *Zarazí je oba včas, protože je přeci jen ten nejstarší a bere to jako svojí odpovědnost.* Co kdybych uklidil všechen alkohol a daroval ti místo toho minimálně měsíc očistný kúry pro tvůj organizmus? *Navrhne mu místo toho s pobaveným úsměvem.*
annie16
annie16
Posts : 120
Join date : 01. 02. 21

Balkón s výhledem na les - Stránka 2 Empty Aideen M. Schreave

Mon Feb 15, 2021 11:06 pm
Pfff. *uraženě si odfrkne, když Xavier řekne, že by jen "měla" být jeho sestra.* A je těžký se aklimatizovat na tebe a tvý nudný způsoby bez pití. *vrátí mu to a nezapomene i protočit očima. Opravdu jí přijde, že některé jeho způsoby jsou horzně nudné. Když ale slyší o zásnubách, nuda je ty tam a na tváři se jí objeví nadšený, možná až trochu nebezpečně nadšený, úsmev.* A na svatbě budu družičkaaa.. to už budu vlastně družička na dvou svatbách. A plánovat už můžu taky dvě. Tím pádem se nemusim pořád rozhodovat nad jednou věcí, ale můžu použít dvě, je to jednodušší. A teta budu kdy?*nadšeně se na ně na oba podívá a doufá, že ji teď neshodí z toho balkonu dolů. Pak sleduje Austina, jak začne vrhat nožem a bez toho, aniž by si uv+domovala pořádně co dělá, s přitáhne na pohovce nohy k hrudi a trochu se od toho stolu odtáhne.* Divnej koníček. *zamumlá a pak raději hodí po Xavierovi polštář a protočí očima nad jeho reakcí.* Nooo... kdybych čistě teoreticky řekla, že na tyhle řeči už je pozdě...dopadnu jak to jabko? *kývne hlavou k tomu jablku, které bylo jeho terčem. S Avou nemluvila, ale chce jen vidět jeho reakci, takže se snaží vypadat co nejvíce přesvědčivě. Nadšeně se na něj zazubí, když nakonec souhasí s tím, že ji naučí suerfovat.* Zrovna tak jsem to nemyslela.. ale když už jmse u toho, tak bysme si to mohli porovnat. Dělali jste to někdy na hřbitově? Nebo já pořádně nevim, jestli to byl hřbitov, byla jsem trochu mimo... asi spíš nějakej soukromej pozemek, kde prostě byli pohřební příbuzní nebo tak něco. To byla jízda. Akorát se tam pak objevilo víc párů, což bylo nechutný, takže jsem odešla. Ale na hřbitově je to fajn. *škoda. že si to nepamatuje více.* Nene, to nemusííš. *uchechtne se a protočí očima, protože další detaily z sexuálního života Xaviera vědět nechce.* Právě proto chci taky na surf. Žádnej písek a žádní otravní bratři. *pokrčí rameny.* Alkohol neeeee... ten se neuklízí, ten se pijee
-LF-
-LF-
Posts : 227
Join date : 27. 01. 21
Age : 20

Balkón s výhledem na les - Stránka 2 Empty Xavier Wyaris Schreave

Mon Feb 15, 2021 11:51 pm
Je to s náma občas těžký no. Ale brzo si zvykneš a za pár let ti to ani nepřijde.*Počítá s tím, že tu Austin zůstane, což z jeho slov jasně vyplývá. Proč by taky odcházel? Konečně tu má rodinu. Kdyby nechtěl být v paláci jen tak, klidně mu najde práci jako třeba trenér strážců, kdyby mu chybělo bojování nebo i rádce. * Zásnuby jsou v plánu? *Nadzvedne překvapeně obočí, když zopakuje jeho slova.* A jak že budeš družička na dvou svatbách? Lucien a Nyneve zasnoubení nejsou. *Našpulí rty. Samozřejmě mu došlo, že myslí jeho, ale nemůže jí to jen tak nechat.* A já budu svědek. Uspořádám ti i rozlučku se svobodou, na kterou nikdy nezapomeneš, to si slibuju. *Zazubí se na Austina. Jen je otázkou, jestli na ni nezapomene v dobrém smyslu slova a nebo v tom špatné.. Kdo ví? * Dobře, tak já to zkusím a pokud se něco stane, korunu posledním dechem odkážu tobě, jak by se ti to líbilo? *Nadzvedne obočí a zazubí se na něj. Hádá, že teď ho s tím už nebude provokovat, protože ví , že korunu nechce.* Teta nebudeš.. *Znervózní z jejího pohledu.*/Mi ještě špendlíkem propíchne všechny kondomy, abych si toho nevšiml./*Nakloní se k Austinovi.* Kam zakopeme její tělo? *Zašeptá tak, aby to slyšel jen on. Když Austin trefí jablko, překvapí ho to, ale uznale pokýve hlavou.* Stejně bych ti jako terč prvně nabídl nějaké otravné rádce a pak až sebe. *Uchechtne se. Do rozhovoru o Avě se raději nemíchá, pokud s ní Aideen mluvila, dost ji obdivuje, že ještě zůstala. Řekne jim, že to dělal na pláži, ale tam to dělat nedoporučuje. Když chtěla Aideen ty podrobnosti tak tady je má.* Mučírna je taky romantický místo, ne? *Zazubí se.* Jsem šel jednou z chodeb z baru a jedna strážkyně tam zrovna měla pochůzku. Šla z věznice okolo mučírny zpět, hodili jsme řeč no a slovo dalo slovu.. *Pokrčí rameny. Propálí Austina pohledem.* Opovaž se šáhnout na mou Whiskey. Miluju ji, je to pravá láska mého života. No to víš, že jo. *Zamumlá k flašce, která stojí na stole.*
Sponsored content

Balkón s výhledem na les - Stránka 2 Empty Re: Balkón s výhledem na les

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru