Chance Selection Mountains
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
avatar
Admin
Admin
Posts : 42
Join date : 27. 01. 21
https://rpg-chance-mountains.forumotion.eu

Venkovní vířivka Empty Venkovní vířivka

Wed Jan 27, 2021 3:57 pm
I v zimě si mnozí chtějí dopřát luxus v podobě teplé vířivky. A tady můžete. Horká voda zaručuje komfort, při kterém okolní mráz vůbec neucítíte a les lemující chatu zase soukromí, ticho a klid, při kterém si tohle místečko můžete vychutnat.

Venkovní vířivka Dbce78095c9aeb1cffe79edf0b95296b
-LF-
-LF-
Posts : 227
Join date : 27. 01. 21
Age : 20

Venkovní vířivka Empty Ashe Celeste Bloodworth-Dubois

Tue Feb 02, 2021 5:25 pm
*Děti zase spinkají, ona má práci hotovou, takže se v pokoji trochu nudila a docela jí lákalo si zajít zase někam ven. Už byla v sauně, dokonce i na masáží, to včera a dneska si vybere pro návštěvu venkovní vířivku. Na sobě má tmavé modré plavky s pár kamínky. Vlasy má v drdolu, aby se jí moc nenamočily. Úplně namočení nezabrání, to je jí jasné, ale nemusí být jako vodník.*/O to se postará za pár hodin Thony a Taysa až se budou koupat. /*Usměje se pro sebe. Přece by svým dětem nemohla upřít to privilegium z ní udělat vodníka. K vířivce dojde jen v bílém županu. Není to od komnat daleko a takhle sem lidí chodí, takže to snad nevadí. A možná si zajde ještě i na masáž, tak aby nemusela zase běžet do komnaty se převléct. Je tu trochu zima, ale ta zmizí, když vejde do příjemně teplé vody. Posadí se, opře a zaměří se na výhled před sebou. *
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 245
Join date : 31. 01. 21

Venkovní vířivka Empty Timothy Dustin Bloodworth-Dubois

Tue Feb 02, 2021 7:26 pm
*To, že tu není posilovna a ani žádný bazén, ho šíleně štve. Konečně ho nebolí kotník a nemá kde cvičit. Po těch cca dvou týdnech, co měl sádru, už má hroznej absťák. Ale naštěstí je tu aspoň sjezdovka, takže celý den strávil na lyžích. Aspoň nějaký pohyb. A v lyžácích měl dost zpevněný kotník, takže nikdo nemůže nic namítat. Jediné, co ho bolí, je sval na pravém stehnu, ale hádá, že to bude brzo v pohodě. Jen reakce těla na dlouhé cvičení po takové absenci. Ví, že je tu výřivka a hádá, že by mu to mohlo pomoct. Takže se tam v plavkách vydá. Přes sebe má přehozený jenom ručník. Když tam dojde a uvidí Ash, pousměje se.* Naživo v těch plavkách vypadáš ještě líp, víš to? *Zeptá se pobaveně a poukáže tím na jejich včerejší přestřelku na Illeagramu. Pak ručník položí stranou a sám si vleze do teplý vody k ní.* Jak ses dneska měla?
-LF-
-LF-
Posts : 227
Join date : 27. 01. 21
Age : 20

Venkovní vířivka Empty Ashe Celeste Bloodworth-Dubois

Tue Feb 02, 2021 7:41 pm
*Zadívá se na les, který lemuje chatu, kde teď budou ještě tři týdny podívat. Líbí se jí tu. Je to tu takové uvolněnější v paláci a ona sama se cítí trochu svobodněji, což je poprvé, po dvou letech, co je královnou. Moc mimo nebyla. Jen párkrát na návštěvě, ale to v devadesáti procent případů taky bydlel v paláci, akorát ne v Angcii a ona se cítila stejně stísněně. Palác by označila a takovou zlatou klec. Zvláštní je ale fakt, že poslední dobou to ro ni není zase tak hrozné. Vlastně od doby, co přijela do Illey. Ano, snaží se to svést právě na jiné prostředí, než aby si musela přiznat, že je v tom spíše to, jak se teď více baví s Timothym.*/My o vlku../ *Pootočí hlavu a uvidí svého manžela. Byl prakticky celý den na lyžích, takže se dneska moc neviděli. Ona ještě ani lyžovat nebyla, ale co nejdříve to napraví. Sjede ho pohledem a pousměje se.* To ty taky. *Vidět včera jeho fotky na Illeagramu s ní docela zamávala, ačkoliv to nerada přiznává, ale vidět ho takhle? */Zlá Ash, koukej se na výhled, ten je krásnej.. stromy.. tam s něhu je mrtvá veverka?/ Jo, docela dobrý. Zkoušela jsem naučit Thonyho říkat táta, aby nás uměl pojmenovat oba a ukazovala jsem mu tvou fotku. Pořád říkal "máma" a ukazoval na tebe prstíkem a jednou to znělo jako "bába" takže jsi naše babička. *Zazubí se na něj pobaveně.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 245
Join date : 31. 01. 21

Venkovní vířivka Empty Timothy Dustin Bloodworth-Dubois

Tue Feb 02, 2021 8:14 pm
*Včera při tom postování fotek na Illegram měl docela problém nezmínit nic o citech. Čím dál víc si uvědomuje, že Easton měl přeci jen asi pravdu a Ash mu rozhodně lhostejná není. A není to jenom protože jsou manželé a jí na ní záleží z pohledu ochranářského manžela. Jde o ní samotnou, protože miluje to, jak se s ním teď dokáže uvolnit, její smysl pro humor, to, jak se ho dotkla minule v bazénu, i když jí k tomu sám ruku navedl. Jo, přesně tak. Čím dál jasněji mu dochází, že se do ní zamiloval. Problém je ale v tom čím si Ash prošla. To on je důvod, proč si nemohla vzít svojí lásku a proč jí ztratila. A celkově je dost uzavřená co se citů týče a on se nechce vrátit zpátky tam, kde byli před příjezdem sem, kdyby řekl něco špatně. Proto si tohle vědomí nechává pro sebe a nijak ho navenek nedává najevo.* Super. Šedou barvu na vlasy a šátek pro mě už máš taky? *Zasměje se.* Promiň, že jsem zmizel na celej den. Nějak mi nedošlo, že jsem tam tak dlouho, dokud se nezačalo stmívat. A abych se zítra mohl hnout, tak jsem nejdřív zašel sem. *Přijde mu, že dneska docela dost své povinnosti otce zanedbal.* Ale klidně zase naoplátku strav celej den někde venku ty, aby sis to pořádně užila a já pohlídám děti. *Nabídne jí a u toho se na ní pousměje.*
-LF-
-LF-
Posts : 227
Join date : 27. 01. 21
Age : 20

Venkovní vířivka Empty Ashe Celeste Bloodworth-Dubois

Tue Feb 02, 2021 8:30 pm
*Kdykoliv, když někam kde byla ona přišel Timothy, začala před příjezdem do Illey v duchu nadávat. Neměla jeho společnost ráda,  ale teď.. Musí se v duchu křiknout, aby se nadšeně neusmívala, když k ní přijde a mírnila svoje přání si sednout k němu blíže, ideálně na jeho klín a pohladit ho po dokonale vypracované hrudi jako tuhle v bazénu.*/Proč se musíme vždycky potkat někde, kde je nahoře bez?/ *Od teď bude chodit asi jen na sjezdovky, kde jsou navlečení až moc.* No tak.. to mělo být překvapení. *Naoko naštvaně se na něj zamračí, ale nemyslí to vážně, koutky jí cukají od zadržovaného úsměvu, do doby, než to nevydrží a normálně se pobaveně usměje.* V pohodě*Sice jí dost chyběl, ale to nahlas prostě přiznat nemůže. Starostlivě se ale zamračí, když řekne, že sem přišel, aby se mohl zítra pohnout.* Co se ti stalo? To ta noha? Nechceš k doktorovi? *Docela ji to vyděsí, takže se neudrží a začne se o něj hned strachovat.* Být někde sama mě nebaví. Můžeme si společně zajít na sjezdovku, kdybys chtěl.. Ale asi budeš chtít strávit čas s dětma, tak bychom je možná mohli vzít na procházku. Nebo spíše asi Thonyho, když by malá usnula. Mohli bychom pro něj vzít boby nebo sáňky. Pokud by ho to bavilo, mohla by to být legrace. Pokud tedy nejsi proti.
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 245
Join date : 31. 01. 21

Venkovní vířivka Empty Timothy Dustin Bloodworth-Dubois

Tue Feb 02, 2021 8:37 pm
Pardon no. Já holt to překvapení pak nějak zahraju. *Zasměje se a potřese nad ní pobaveně hlavou. Pak jenom poznamená o tom, proč sem šel a musí se usmát, když vidí její starostlivost. Asi by vyšiloval stejně, kdyby si prohodily role.* Ne, to je v pohodě, vážně. Kotník nezlobí. Jenom jsem si asi natáhnul sval ve stehnu, to bude dobrý. Nejspíš je to tim, jak jsem se nějakou dobu nehýbal tak, jak jsem zvyklej. *Pokrčí nad tím rameny, protože se nemá proč strachovat. I když, kdyby mu to chtěla promasírovat, nezlobil by se ani trochu.* Můžeme jít na procházku. Taysu bysme mohli dát do kočárku, jestli by to šlo, Timmyho vzít na boby a třeba přibrat i Mayven, ať se tu tolik nenudí. I když jsem slyšel, že si s někym naplánovala velkou koulovačku v parku snad na čtvrtek a plánuje tam přijít docela dost lidí. Ale myslim, že výlet s náma by jí udělal radost. *Pokrčí rameny. Klidně může taky bobovat. I když by spíš asi byla víc nadšená, kdyby mohla vozit Thonyho, což by klidně taky šlo, kdyby byla opatrná.* Nechceš tam jít taky? Na tu koulovačku?
-LF-
-LF-
Posts : 227
Join date : 27. 01. 21
Age : 20

Venkovní vířivka Empty Ashe Celeste Bloodworth-Dubois

Tue Feb 02, 2021 8:54 pm
To bych ti radila. *Uchechtne se nad tím. Každopádně by chtěla vidět jak by se tvářil na to, kdyby jej tam barva a šátek skutečně čekaly. Asi by ji začal považovat za blázna. Když zjistí, že ho něco bolí, začne se strachovat. Ještě nedávno by na to takhle nereagovala, ale do začátku jejich pobytu v Illey se to jak vnímá Timothyho dost změnilo. I když si to nechce přiznat, začala k němu něco cítit a proto je teď tak moc starostlivá.* Jo.. možná to bude tím. Ale kdyby něco.. nehraj si na hrdinu, prosím. Víš, že jsem měla i s tím kotníkem pravdu. Tu sádru jsi tak mohl mít o něco méně, kdybys nečekal, až se to zhorší. *Nechce, aby se mu stalo něco podobného zase.* Jo, Mayven by z toho byla určitě nadšená, zvlášť, kdyby mohla vozit Thonyho. *Možná by si nějaký menší kopec mohla na bobech sjet i s ním ale to se uvidí. Nechce zase moc riskovat, je mu přece jen rok.* Víš, že jsem se asi ani nikdy nekoulovala? *Její rodiče takové věci moc nepěstovali. Sice na hory jezdili ale až byli větší a málokterá puberťačka by se ráda koulovala, nemluvě o tom, že vždycky chtěli, aby se ona i její sestry nějak chovaly.* Ráda bych si to vyzkoušela. *Usměje se na něj.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 245
Join date : 31. 01. 21

Venkovní vířivka Empty Timothy Dustin Bloodworth-Dubois

Tue Feb 02, 2021 9:01 pm
*Řekne jí, že s nohou nejde o nic vážného. Jako někdo, kdo miluje cvičení, už si nějaký sval natáhl tolikrát, že by to ani nespočítal, takže už ví, jak to vypadá a že není potřeba s tím chodit k doktorovi.* Nojo. *Protočí trochu otráveně očima a ignoruje fakt, že se v tu chvíli chová míň dospěle jak Thony.* Ale vážně to nic nebude. Tohle jsem zažil už hodněkrát. Do pár dnů to bude v pohodě. *Ujistí jí upřímně a z jeho výrazu a tónu řeči je jasné, že nejde o nějaké plané řeči a rádoby uklidňování, ale pravdu.* Jo, taky si myslim. Zkusim se poptat na nějaký nejlepší místa kam s děckama a zítra dopoledne vyrazíme. *Usměje se nadšeně, protože se na to sám těší. Být tátou miluje a stejně tak být starším bratrem své malé sestře, takže se na takovýhle výlet opravdu těší.* Počkej... Jakože nikdy? Ani jednou? *Zeptá se jí překvapeně, když slyší, že se nikdy nekoulovala, protože měl za to, že to si vyzkoušelo snad každé dítě. Je mu ještě více líto toho, jaké měla dětství.* Tak mi dovol tě zaučit, ať neskončíš pak jako sněhulák. *Zazubí se a rychle se natáhne po sněhu, který je okolo výřivky, aby z něj udělal kouli a hodil jí po Ash. Hází ale lehoučce, takže i když jí trefí do obličeje, tak jí nemůže nijak ublížit a rychle to díky teplu z výřivky rozteče.
-LF-
-LF-
Posts : 227
Join date : 27. 01. 21
Age : 20

Venkovní vířivka Empty Ashe Celeste Bloodworth-Dubois

Tue Feb 02, 2021 9:22 pm
*Připomene mu, že měla pravdu i s tou nohou. Kdyby k doktorovi zašel, když mu to řekla, tak tu sádru nemusel mít tak dlouho. Mohl by mít sundanou dávno před tím, než jeli na hory a klidně si mohl i zacvičit v tělocvičně. Ale o tomhle raději pomlčí, aby si nic nezačal zase vyčítat nebo tak.* Dobře.. *Přikývne,, vzhledem k tomu jak vážně a upřímně Timothy mluví, už je i více v klidu.*/Přinejhorším by třeba jen ležel v posteli.. Takový pacient jen v boxerkách, se kterým bych mohla být pořád a opatrovat ho../*Dost se nad tou svou myšlenkou zarazí.* Slyšela jsem, že je tu někde dětský koutek. Na blbnutí na bobech, sáňkách u nejmenších dětí je to prý ideální. Asi tam budou i nějaké menší kopečky, kde by se třeba mohla Mavyen projet s Thonym. *Určitě by byla opatrná a vzhledem k tomu, že by je hlídali tak by to asi ani nevadilo. Snad by se nic nemělo stát. Potřese hlavou.* Nevzpomínám si na to. Moji rodiče byli dost jiní, však jsi je už párkrát viděl. *Nikdy neměli dobré vztahy, to pozná i úplný pitomec a on se jí jak pitomec nezdá. Musel si toho všimnout okamžitě. Nadzvedne obočí a než se naděje, na obličeji ji přistane koule. Až překoná ten prvotní šok z toho, jak je to studené a setře si většinu sněhu z obličeje, zbytek se za chvilku stejně rozpustí, zasměje se, otočí se, aby vzala sama sníh, udělala z něj kouli a tak to na něj na oplátku hodila.* No.. kdyby se ze mě sněhulák stal, tak doufám v to, že by mě můj manžel zachránil. Přejde k němu trochu blíže, trocha sněhu mu uvázne na vlasech a ne a ne se rozpustit. Takže mu je sama lehce rukou pohrábne, aby sníh smetla pousměje se na něj.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 245
Join date : 31. 01. 21

Venkovní vířivka Empty Timothy Dustin Bloodworth-Dubois

Tue Feb 02, 2021 9:37 pm
To by bylo fajn. A až budeme všichni dost vymrzlí, můžeme zajít klidně to tý kavárny, co je v chatovym městečku. Prý tam dělají skvělý věci. Mayven bude nadšená z dortíku. Sice jí pak bude klasicky blbě a bude spát u nás, ale to zvládneme. *Zasměje se, protože tuší, že Mayven rozhodně nezůstane u jednoho dortíku, ale bude chtít ochutnat úplně všechno, co tam budou mít i kdyby měla zmrznout a nabízeli zmrzlinu. A přeci jen už u nich přespávala hodněkrát, takže to snad ještě jednou zvládnou. Pustí jí poníky, on jí zaplete zase nějakej cop a bude.* Jo, to je pravda, ale nemyslel jsem, že to bylo až takovýhle. Jela jsi někdy na bobech nebo na sáňkách? *To ke koulovačkám docela dost patří. Celkově k zimním radovánkám. Jemu Ash vážně líto, protože takovéhle dětství si nezaslouží žádné dítě. Proto se snaží co může, aby měla hezkou aspoň dospělost. Pak se jí rozhodne zaučit v koulování a hodí po ní menší kouli sněhu. Pobaveně jí sleduje a pak se zasměje, když se toho chytí a taky po něm jednu hodí.* No jistě. Přeci jsem tvůj princ na bílém koni. Pro svou královnu klidně umrznu. *Uchechtne, ale i když to říká pobaveně, ochránil by jí před čímkoli. Usměje se, když mu prohrábne vlasy a pohledem vyhledá její oči. Takhle zblízka už je hodně dlouho neviděl. Všimne si, že jí po tváři ještě teče pár kapiček ze sněhu, takže jí je palcem opatrně setře a po tváři jí pohladí. Nikdy neviděl takhle krásnou ženu jako je jeho manželka. A když se do toho zapojí zimní atmosféra, tichý les v jejich okolí, horká voda a ona oblečená jenom v plavkách, nedokáže tomu odolat a nahne se k ní. Nejradši by jí políbil tak, aby jí ukázal, co všechno k ní cítí, ale nechce na í pospíchat. I tímhle dost možná překročil hranici. Ale to ho nezastaví v tom, aby se lehce otřel rty o ty její a čekal na její reakci.*
-LF-
-LF-
Posts : 227
Join date : 27. 01. 21
Age : 20

Venkovní vířivka Empty Ashe Celeste Bloodworth-Dubois

Tue Feb 02, 2021 10:00 pm
Klidně, ale pochybuju, že tam budou mít něco lepšího, než co jsou jídla od tebe. *Usměje se na něj. Když něco vaří, vždy jí to chutná a u každého toho jídla by klidně řekla, že to je o nejlepší, co kdy jedla. Každé jídlo se jí zdá lepší, než to předchozí.* Jo, jasně. Na postel se vejdeme všichni tři a pustíme jí poníky a bude to v pohodě. *Vlastně má tyhle večery, kdy tam jsou spolu i ráda. Mavyen bere jako takovou svou mladší sestřičku. Sice má i má jednu vlastní, ale takhle spolu nikdy nevycházely.* Rodiče vždycky chtěly, abychom se sestrami nějak chovaly. Zastávali ten názor, že hraní není pro urozené a my bychom se hlavně měly zajímat o to jak vypadáme ve společnosti. Jak se co nejlépe vdát.. *Potřese nad tím hlavou. I když by její otec asi nikdy ani nepomyslel na o, že by se jedna z jeho dcer, a ještě k tomu ta u něj nejméně oblíbená, mohla vzít budoucího krále a stát se královnou. Už předtím jí Timothy řekl, že si mohl vybrat, se kterou z nich se ožení a pořád tak nějak nechápe, proč si vybral právě ji.* Můžeš hádat. *Na sáňkách taky nejela, ani na bobech. Ale nechce už moc řešit minulost, takže se s radostí zapojí do této menší koulovačky, i když tak se to asi ani nazvat nedá, vzhledem k tomu, že oba dva na toho druhého hodí jen jednu sněhovou kouli.* Neboj, tvoje královna tě pak bude rozmrazovat z kostky ledu pomocí fénu. Nebo je tu ještě jedna, možnost, ale ta zahrnuje oheň a nejsem si jistá, jestli bych to tu nepodpálila a pak tě taky stihla vůbec uhasit.*Uchechtne se.*Hádám, že na Jana Husa si hrát nechceš.. * Přejde k němu blíže, aby mu setřásala sníh z vlasů a přitom se stejně jako u bazénu drží, aby s k němu více nenatiskla a pokouší se nevnímat tolik jeho blízkost. Ani neví, proč tohle udělala. Vždyť s chce přece držet odstup, ne? Když ji setře zbytky sněhu, které jí tečou po tváři a následně ji tam pohladí, vše jí říká, že by se měla sakra rychle odtáhnout, dělat jakože nic a nebo raději utéct někam daleko, ale místo toho se do jeho dlaně obličejem opře, jen lehce, ale přesto. A když se k ní nahne, sama se k němu natáhne, aby mohla překonat tu mezeru mezi jejich rty. Ten polibek je jen lehký, sotva ho cítila, což se jí nelíbí, takže se k něm nahne sama políbí ho podle sebe. V tom polibku může cítit všechno, co cítí a co se bojí říci nahlas.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 245
Join date : 31. 01. 21

Venkovní vířivka Empty Timothy Dustin Bloodworth-Dubois

Tue Feb 02, 2021 10:16 pm
Večeři pak budete mít ode mě, neboj. *Uchechtne se, ale na jeho tváři je vidět naprostá spokojenost. Miluje vaření, ale je to naprosto nová úroveň štěstí a spokojenosti, když může vařit i pro někoho dalšího, který jeho schopnosti oceňuje a má je rád. Nejradši by pro ní vařil každou minutu života, ale nechce pořád opakovat hádky typu "díky tobě neprojdu dveřma".* V jejich očích ses asi vdala nejlíp. Leda by sis ještě chtěla vzít boha. *Uchechtne se, jak se to snaží maličko odlehčit.* Je mi líto, jak to bylo. Ale doufam, že teď...že jsi třeba vážně šťastná. *Podívá se na ní pohledem a v očích má otázku, jestli tomu tak skutečně je.* A ty můžeš hádat, co si hned zítra vyzkoušíš. Aspoň se Thony povozí i s maminkou. *Zazubí se na ní, protože tohle odmítá nechat jen tak. Chce jí vidět, jak si to vyzkouší. Pak už uspořádají mini zaškolení ohledně koulování a už po jedný ráně uzná, že v tom úplně špatná nebude a můžou kurz ukončit.* Radši beru ten fén. *Pokýve hlavou a zasměje se při tom. Smích ho ale přejde, když si uvědomí, jak blízko u něj je a jak má nádherné oči a rty. A chce vědět, jestli jsou tak sladké, jak vypadají. Takže se k ní skloní a lehce jí políbí. I jen z toho letmého dotyku ví, že jsou sladší než ten nejlepší cukr na světě. A to, že mu polibek oplatí a ještě k tomu s daleko větší intenzitou, v něm rozhoří obrovský plamen touhy, naděje a lásky. Oplácí jí ho a sám do něj dává všechny své emoce a city. Během toho jí obejme okolo pasu a posadí si jí na klín, aby se nemusel natáčet do strany a měl jí ještě blíž, protože si jí samozřejmě nezapomene na sebe natisknout co nejblíž to jde. Odtáhne se, až když se potřebuje nadechnout, ale nechá si čelo opřené o její.* Asi tě miluju. *Vydechne trochu zadýchaně a ruku jí přitom položí na jeden bok.* Ne asi. Určitě. *Opraví se potom. Ví, že tohle může skončit hodně špatně, ale uvnitř něj je teď takové množství naděje, že si to snad ani pořádně neuvědomuje. Očarovala ho. A tohle kouzlo někdo jen tak nezlomí.*
-LF-
-LF-
Posts : 227
Join date : 27. 01. 21
Age : 20

Venkovní vířivka Empty Ashe Celeste Bloodworth-Dubois

Tue Feb 02, 2021 10:47 pm
Můžeme jít uvařit něco společně. To navrhl už on v paláci a před nějakou dobou, ale ještě tenhle jeho nápad nezrealizovali, tak proč to neudělat teď? Mají tu i méně práce, takže více času na hašení.. Jo, to máš pravdu.. Její rodiče z toho byli více nadšení jak ona nutno podotknout. Většinu svatebních příprav zastala její matka a ona ji i klidně s radostí nechala. Nezajímala se, jak ta svatba bude vypadat a spíše se snažila vymyslet způsob jak z toho vybruslit. Kdyby se jí ale teď někdo zeptal, jestli by se vrátila v čase a nějak zařídila, aby si Timothy vzal některou z jejích sester.. Neudělala by to. A není to kvůli tomu, že by jim chtěla nějak oplatit jejich chování k ní, nevyměnila by Timothyho ani za nic. Pousměje se na něj a přikývne. Jsem šťastná, vážně jsem. Taky ji dost překvapí, že to říká a nejspíše to bude mít stejní efekt i na něho. Ještě nedávno prohlašovala, že takhle nebude nikdy úplně šťastná, ale je. A jéje. *Uchechtne se. /Tohle nemůže dopadnout dobře./Její školení ohledně koulování dokončí zdárně a slíbí mu, že když umrzne, vezme na něj fén a z toho kusu ledu jej dostane. Nebo je tu ještě jedna možnost a ta zahrnuje hodně dřeva, hranici a oheň. Ta se ale ani Timothymu moc nezamlouvá, což je nejspíše dobře. Samotnou ji dost trápí jak by to měl z hlediska přežitelnosti. Nedokáže se od něj odtáhnout. Nejspíše by měla, protože si sama moc dobře uvědomuje, že až se políbí, už svoje city na uzdě jakž takž držet nedokáže. Už teď to pro ni bylo těžké a to ani nevěděla, jak vlastně dokonale umí Timothy líbat a jak skvěle chutnají jeho rty. Jak si užívá to, že u něj může být takhle blízko. Klidně si sedne an jeho klín, sama se k němu více vytiskne a jednu ruku mu položi na hruď, po které ho začne hladit. Druhou mu vjede do vlasů, jako by se byla že se planuje každou chvíli odtáhnout a ona si jej chce přidržet je sebe. Odtahnou se skutečně až po chvíli,kdy potřebují kyslík. */Hloupé dýchání.. /*Nic se jí teď nezdá jako více zbytečná věc. Upřímně? To, co ji řekne ji ani tolik nepřekvapí. Spíše ji samotnou překvapí její odpověď. * Já tebe taky. *Pousměje se na něj a podíva se mu do očí. Pořád se opírají čely. Odtahovat se byť jen na minimetr se ji od něj nechce ani v nejmenším. * Nevím, co jsi to se mnou udělal za tu dobu, co jsme v Illey, ale i přes to jak jsem se jakýmkoliv citům k tobě bránila, protože jsem se toho bála, nedokážu to dál ignorovat.*Odmlčí se na chvilku.* Navíc vím, že ty bys mi nikdy neublížil naopak. Vždy ses ke mě choval úžasně, i když jsem si to ani trochu nezasloužila, staras se po mě, pořád mi chceš pomáhat..
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 245
Join date : 31. 01. 21

Venkovní vířivka Empty Timothy Dustin Bloodworth-Dubois

Tue Feb 02, 2021 11:03 pm
To je skvělej nápad. Něco tě naučim. A May určitě bude chtít pomáhat taky, takže aspoň budeme mít rychleji hotovo. *Tuší, že po celém dni venku na bobech a tak budou mít docela hlad. To, jak to bude po pomoci May s úklidem radši zatím neřeší, aby se předem nestresoval. Tuší, že její rodiče byli z jejich svatby nadšení. Přeci jen..koho výše postaveného než krále by si měla Ash asi tak vzít? A ví o tom, že teď dva roky kvůli tomu strávila Ash prakticky v tichosti schováváním se před ním a pokud mohla, tak i před celým světem. Až nedávno tomu konečně naplno porozuměl. Měla lásku svého života, chtěla s ním strávit zbytek života a nemohla. To on nevěděl a rád by jí dopřál šťastný život. Po tom všem si zaslouží být ta nejšťastnější žena pod sluncem. A proto se mu neskutečně uleví, když od ní slyší odpověď, že šťastná je. Vidí, jak se u toho tváří a věří, že je to upřímná odpověď, což ho opravdu těší. A pak se je rozhodne udělat oba ještě šťastnějšími tím, že jí políbí. Posadí si jí na klín a drží jí u sebe jako kdyby to bylo jejich posledních pár minut na zemi před koncem světa. Odtáhne se od ní až když se nutně potřebuje nadechnout a to jenom o pár milimetrů. A zima okolo nich s tím nemá co dělat, protože jsou v horké vodě a minimálně on je teď tak rozpálený, že by klidně zvládnul stát ve sněhu a bylo by mu to jedno. Ale to by jeho královna mohla nastydnout, takže o tom nijak moc nepřemýšlí. Vypadne z něj, že jí miluje. Kdy jindy jí to taky říct? Při přebalování Taysy? Po tomhle pochybuje, že by to v sobě udržel nějak dlouho. A naštěstí se nedočká strachu v jejích očích, odtáhnutí se a útěku. Ale dočká se toho nejhezčího, co kdy slyšel. Ona mu řekne, že ho miluje taky. Rty se mu roztáhnou do šťastného úsměvu a on jí pohladí po bocích.* Neni tohle jenom sen, že ne? *Zeptá se jí pro jistotu.* Ty si zasloužíš to nejlepší zacházení vždycky, Ash. Zasloužíš si být ta nejšťastnější ženská pod sluncem stejně jako jsi nejkrásnější a máš nejhezčí úsměv a oči. *Potřese hlavou nad jejími slovy a znovu se k ní skloní, aby jí mohl políbit. Má pocit, že tím řekne daleko víc než slovy.*
-LF-
-LF-
Posts : 227
Join date : 27. 01. 21
Age : 20

Venkovní vířivka Empty Ashe Celeste Bloodworth-Dubois

Tue Feb 02, 2021 11:28 pm
Hlavně vyber nějaký jednodušší recept, ano? Fakt v kuchyni nejsem moc obratná, ještě když tam budou děti a Mayven.. bude to nebezpečné. *Uchechtne se. Jediná věc, kterou by mohli udělat a ona to považovala za jakž takž bezpečné a možná i přežitelné je třeba rohlík namazaný máslem a marmeládou a k tomu nakrájené ovoce. I když.. nakrájené.. nůž.. */To raději taky ne../*Prvně byli její rodiče nadšení z její svatby více, než ona. Její estry jí záviděly a závidí jí pořád a ani ne tolik Timothyho, spíše korunu. Tu, kdyby mohla by jim klidně dala, ale Timothyho by už za nic nevyměnila. Wiliamem byl prostě její první láska, dlouho si mlela, že i lásku svého života, ale v tomhle se pletla. Tou byl totiž Timothy a jen potřebovala čas, aby si uvědomila, jak úžasného chlapa si to vlastně vzal a a jak moc je s ním šťastná. To jak se předtím cítila s Wiliamem je oproti tomuhle nic. Nemůže opovědět jinak, než kladně. Šťastná s ním je. Dlouho se citům k němu bránila a sama si tak šlapala po štěstí. Prostě se bála, kvůli tomu, co se jí stalo předtím, ale Timothyho jí nikdo nevezme. Nikomu ho ani dát neplánuje. Polibek, který jí věnuje on je krásný, ale ona chce něco více, takže jej políbí sama. Posadí se na jeho klín a pro jednou spolkne poznámky o to, že ej těžká a měl by ji dát dolů, než si ještě ublíží. Tyhle věci počkají na jindy. Nerada se odtahuje, ale bohužel oba dva dýchat musí. Chvilku mlčí jen se na něj s menší úsměvem dívá. Tedy, než z něj vypadne, že ji miluje. Kdyby to neřekl, asi by k tomu nesebrala sílu ani ona, ale takhle mu to velice ráda zopakuje. Klidně by to teď vykřičela do celého světa. Ví, jaké má velké štěstí, že ho má, protože upřímně?.. Kolik se najde na světě chlapů, kteří jsou jako Timothy? Nikdy to s ní nevzdal, i když mu to nedělala zrovna lehké, vždycky se ji snažil potěšit..*/Je prostě úžasný./ *Usmívá se, ale když vidí jeho šťastný úsměv potom, co mu to řekne, usměje se sama ještě více.* Hmm.. *Skloní se k němu, aby jej políbila.* Co myslíš teď? *Ví, že se obvykle štípá, aby se o tom ujistili, ale tohle se jí zdá jako lepší způsob.*/Pokud je to vážně sen, snad se nikdy neprobudím./ Nepřeháněj.. Zas tak krásná nejsem. *Potřese nad tím hlavou, nicméně ten další polibek mu taky oplatí a pokud to jde, ještě více se k němu přitiskne, přitulí. Odtáhnou se zase až po chvilce, ale neodtahuje se od něj. Zůstane mu sedět na klíně a kreslit mu prstem po hrudi.* Nejsem moc těžká? Kdyby tě bolely nohy, řekni a já si sednu vedle tebe.
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 245
Join date : 31. 01. 21

Venkovní vířivka Empty Timothy Dustin Bloodworth-Dubois

Wed Feb 03, 2021 12:49 pm
Ale no tak, nepodceňuj se. Jasně, že nebudeme dělat nic hrozně složitýho. Ale sporák aspoň na chvíli zapneme. *Zasměje se a potřese hlavou nad tím, jak se furt podceňuje. Šťastně se usměje, když mu zopakuje to, že ho miluje. Pochybuje, že ho Ash někdy viděla takhle se usmívat. Možná by se to dalo srovnat leda s momentem, kdy si poprvé podržel Taysu. To pro něj bylo něco neuvěřitelného. Ale tenhle moment by nazval klidně i zázrakem. Nikdy nedoufal v to, že tohle od ní uslyší. Byla to pro oba povinnost a on se s tím už smířil. Až mu to přijde jako nějaký sen.* /Jsem sebou někde seknul na sjezdovce a teď jsem v komatu, ne?/ *Napadne ho další možnost, ale Ash ho ujistí o tom, že je to realita, svým polibkem.* Myslím, že jsem vzhůru. *Pokýve hlavou s úsměvem.* Ale radši to zkusíme ještě jednou, co říkáš? *Ani jí nenechá odpovědět a sám se k jejím rtům natáhne a políbí jí. Nemůže se chuti jejích rtů nabažit.* Nepřeháním. Kdybych si to nemyslel, neřeknu to. *Pokrčí jedním ramenem. Je to pravda. Možná občas chodí okolo horké kaše chvíli, ale nikdy neříká nic, co si sám nemyslí. Spokojeně zamručí, když mu začne kreslit prstem kroužky po hrudi a opře si hlavu o její rameno. Sám jí hladí po bocích.* Neblbni. Jsi skoro stejně těžká jak Mayven. Nohy mě nebolí. *Skutečně mu přijde, že neváží skoro nic, takže ohledně tohohle si nemusí dělat žádné starosti.* Chceš tu ještě být, nebo půjdeme za dětma? *Zeptá se jí po chvilce. Přeci jen děti celý den neviděl.*
-LF-
-LF-
Posts : 227
Join date : 27. 01. 21
Age : 20

Venkovní vířivka Empty Ashe Celeste Bloodworth-Dubois

Wed Feb 03, 2021 1:26 pm
Dobře, to bychom snad mohli přežít. *Teď se jí zrovna umírat nejde, protože si konečně přizná, že je v ním vlastně strašně šťastná a že jej miluje. Ano, trvalo jí to, dát mu šanci a tohle si připustit. Teď když to ale ví, už ho nikdy nehodlá pustit a ani se nevrátí k tomu svému předchozímu chování. Chce, aby byl co nejvíce šťastný a ví, že to s ní předtím nebyl. Když se jí zeptá, jestli to není sen, místo toho aby ho štípla se k němu nakloní a znovu ho políbí. Po jeho slovech se usměje a pohladí ho po tváři. Než stihne odpovědět, políbí jí, takže mu polibek oplatí a k odpovědi se nadechne pak.* Jo, pro jistotu bychom to měli ještě zkusit, ujistit se.. jednou, dvakrát.. možná i vícekrát.. každý den pro jistotu. *Zazubí se na něj. Asi nikdy se tohohle nenabaží. Líbat se s ním se stala jedna z jejích nejvíce oblíbených věcí.* Ale já zase tak krásná nejsem.. *Stojím si pořád za svým. Tohle je věc, na které se nikdy neshodnou. No.. i když kdyby se ji o tom určitými způsoby snažil pořád od konce života přesvědčit, tak by nenamítala. Po hrudi mu začne kreslit prstem kroužky a pousměje se nad jeho reakcí. Více se k němu přitulí, když si položí svou hlavu na její rameno a jednou rukou ho pohladí ve vlasech.* Dobře, já jen kdyby náhodou. Mám o tebe strach, to je normální, když někoho milujeme. *Pokrčí rameny. Nevěřila by mu, kdyby řekl, že se o ni nebojí. A nebo, že by se nezeptal, kdyby si vyměnili místa. I když.. Kdyby jí on seděl na klíně, nejpříjemnější by to asi nebylo. Je to chlap se svaly, je o něco těžší hlavně větší než ona. Ona je spíše prcek.* Můžeme jít klidně za nimi. Vím, že se na ně těšíš a já už taky. A to jsem bez nich jen chvilku. *Uchechtne se, nicméně se zvedne a vejde z vířivky. Dá si na sebe župan, ve kterém přišla a podívá se po Timothym. Chce s ním jít ruku v ruce, takže ho za ni s úsměvem chytí a vydá se do pokoje.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 245
Join date : 31. 01. 21

Venkovní vířivka Empty Timothy Dustin Bloodworth-Dubois

Wed Feb 03, 2021 1:44 pm
To určitě přežijeme. *Opraví její tvrzení s pobaveným úsměvem na tváři. Pak jí pro jistotu ještě jednou políbí, aby se ujistil, že to doopravdy není jen sen a po jejích slovech pokýve hlavou.* Několikrát denně radši. *Uchechtne se potichu.* Nevymlouvej mi to. Já jsem nikdy nikoho krásnějšího neviděl. *Řekne jí vážně a u toho jí pohladí po tváři. Z jeho tónu hlasu i pohledu je vidět, že to myslí vážně. V tomhle by jí nelhal.* Jo, já vím. Ale opravdu ho mít nemusíš. Jsem v pořádku. *Ujistí jí upřímně a pak se jí zeptá, jestli tu chce ještě být, nebo půjdou za dětma. Docela se mu po nich stýská.* Tak jo. Je vtipný, jak jsme na nich závislí. *Zasměje se a vyleze za ní z výřivky. Přehodí si přes ramena ručník, který si sem přinesl a pak jí chytne za ruku a rychle se s ní vydá dovnitř, protože nechce, aby Ash nastydla.*
annie16
annie16
Posts : 120
Join date : 01. 02. 21

Venkovní vířivka Empty Chastin A. Nefercheprure - Waenre

Sun Feb 07, 2021 1:25 pm

*Dopoledne se byl projít ve městě, ale pak už mu byla dost zima, takže se vrátil zpět do chaty. Jakmile přišel do svého pokoje, rovnou se převlékl do plavek, vzal si ručník a zamířil do vířivky. Tohle zimní počasí není nic pro něj, takže horkou vířivku uvítá. Plavky má jen klasické červené, nic zvláštního. Ve vířivce už je ale nějakou tu dobu, takže už má vlhké až téměř mokré vlasy. Jen sedí se zavřenýma očima a nechá se unášet proudem myšlenek, hlavně na svou snoubenku a nejsou to zrovna pozitivní myšlenky. Pořád se snaží přijít na to, jak se dostat ven ze zasnoubení bez toho, aniž by to vyvolalo válku.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 94
Join date : 31. 01. 21
Age : 18

Venkovní vířivka Empty Viorica C. Schreave

Sun Feb 07, 2021 1:42 pm
*Z pokoje se vyhrabala až teď, jelikož z baru přišla až kolem rána a potom vyspávala kocovinu. Ted se potřebuje někde uvolnit, takže se rozhodne zamířit do vířivky. Hodila si na sebe černé plavky a světle modrý huňatý kožich, který má místo županu, přece jen míří k venkovní vířivce. Vlasy má spletené do drdolu, aby si pak vlady nenamočila a přes rameno má prehozeny jedno rameno batůžku, ve kterém má něco na zvednutí nálady, kdyby ji potom vířivka nepomohla. Když dojde k vírivce, už si začne sundávat kožich, když se ale zarazí a pohled zabodne do svého snoubence.* Zase ty. Od tebe prostě nebudu mít nikdy pokoj. *Zavrčí, ale přece nebude mrznout, takže si kožich sundá a vleze do horké vody, ale otočí se zády k němu, rukama se opře o hranu vířivky. Trošku ho i provokuje vzhledem k tomu, jak moc vyzývavé plavky má.*
annie16
annie16
Posts : 120
Join date : 01. 02. 21

Venkovní vířivka Empty Chastin A. Nefercheprure - Waenre

Sun Feb 07, 2021 1:58 pm
*když se vrátí z města, jen se v komnatě převlékne do plavek a s ručníkem zamíří do vířivky. Tam jen sedí se zavřenýma očima a přemýšlí nad tím, jak zrušit zasnoubení. Z toho přemýšlení ho ale vytrhne hlas jeho snoubenky, takže otevře oči. Má v plánu na ní kouknout s nezájmem ale její plavky mu to trochu znemožní, takže si ji nakonec prohlédne. Není to zrovna ten typ, který by spal s každou, ale musí uznat, že Viorica by za to rozhodně stála.* Vidíme se podruhý, takže tak hrozný "zase" to není. *Protočí očima.* Navíc teď i minule jsi na mě narazila Ty, takže spíše já se nezbavím tebe. *Pokrčí naoko lhostejně rameny.* Jakto že s tebou není tvůj princ, se kterým předvádíš ty svý divadýlka? *Zeptá se a tentokrát neodolá úšklebku. To, co udělali v úkrytu podle něj bylo vážně dost směšné a dětinské. A to, jak se pak ten týpek choval taky. Vždyť on ani za nic nemohl. Ze zasnoubení taky není nadšený a nevyhledal Vioricu záměrně.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 94
Join date : 31. 01. 21
Age : 18

Venkovní vířivka Empty Viorica C. Schreave

Sun Feb 07, 2021 2:12 pm
*Je strašně naštvaná na svou rodinu, protože nechce jít na odvykačku, je to její život a může si ho žít jak chce. Nechce je dlouho vidět, ale stejně tak nechce vidět snoubence, kterého ale uvidí. Nakonec ale za nim do vody vleze, je jí docela zima, přece tady nebude mrznout. Rozhodne se ho troáku provokovat, takže je k němu otočená zády a až po chvilce se k němu otočí čelem.* Pokaždý když tě vidím to je hrozný. *Zašklebí se a po jeho slovech povytáhne obočí.* To není pravda. Minuke jsme se viděli v úkrytu a tam pokud vím, si stál dost blízko mě, takže jsi narazil ty na mě *Odfrkne si a když zmíní "jejího prince", lehce sebou škubne, ale nedá na sobě nic znát.* To ti může být úplně, ale úplně jedno. *Zavrčí na něj a více se ponoří do vody, přičemž pohledem vyhledá batoh na zemi, takže se k němu nakonec natáhne a nakloní se přes okraj aby na něj dosáhla. Z batohu vytáhne joint a zapalovač, načež si z něj hned popotáhne.* Hádám, že jsi moc slušnej na to, aby sis dal taky. *Odfrkne si a zkoumavě se na něj koukne.*
annie16
annie16
Posts : 120
Join date : 01. 02. 21

Venkovní vířivka Empty Chastin A. Nefercheprure - Waenre

Sun Feb 07, 2021 2:33 pm
*jakmile uslyší hlas své snoubenky, chce se na ní podívat s nezájmem, ale ty plavky ho bohužel dost zaujmou. Ale sám sebe uklidňuje, že by to zaujalo každého chlapa. Už mu došlo, že Viorica rozhodně nebude žádný andílek.* To je oboustranný. *Uchechtne se. Viděli se jen jednou, ale nemá ji zrovna moc v lásce už jen díky tomu, že i ona se chová tak, že ho nesnáší.* Ne, já tam stál před tebou a ty ses tam pak přimotala s tím svým přítelem, takže to tys narazila na mě. *Stoji si za svým a v tomhle nehodlá ustoupit.* Fajn, jak myslíš, je mi to jedno. *Protočí nad ní očima. Asi ho to vážně nezajímá a raději se vyptávat nebude.* nejsem slušnej, ale zdraví si ničit nepotřebuju. *Pokrčí rameny. Nikdy nebyl příznivcem něčeho takového.* Slyšel jsem něco o tom, jak ses zřídila na nějaký akci... Dopadne to tak i dneska?
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 94
Join date : 31. 01. 21
Age : 18

Venkovní vířivka Empty Viorica C. Schreave

Sun Feb 07, 2021 3:03 pm
*Když se k němu otočí zpátky čelem, prohne se v zádech, jelikož i když ho nemá v lásce, stále ji baví ho provokovat. Tím, že ho nema ráda, je to ještě pro ni zábavnější.* To je plno lásky tady. *Odfrkne si a po jeho slovech protočí očima.* Nevšinla jsem si tě. A byla jsem postřelená, asi těžko by mě zajímalo, jestli si lehnu blízko mýho snoubence nebi daleko od něj. *Zašklebí se a opět protočí očima.* A navíč ti není můj přítel. *Zavrčí na něj, i když jí ty slova zabolí.* Seš slušnáček. Prvotřídní princátko, který se chová tak, aby by na něj rodiče byli pyšní. *Pohrdavě si odfrkne a zase popotáhne.* To ri taky může být jedno. Postarat s eo sebe umím. A na té akci mi bylo dobře a byla jsem při smyslech. *Odvětí a zabodne do něj pohled. Přijde ji jako strašnej suchar, slušňáček a člověk bez špetky smyslu pro humor nebo zábavu. Nedovede si představit jaká to bude nuda a peklo až s ním bude žít.*
Sponsored content

Venkovní vířivka Empty Re: Venkovní vířivka

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru