Chance Selection Mountains
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 94
Join date : 31. 01. 21
Age : 18

Zapadlá chatka - Stránka 3 Empty Javier T. Martinelli

Wed Feb 10, 2021 1:04 pm
*Na její otrávený pohled se jen nevinně zazubí. Sice si ona věří, že se ji tam nic nestane, ale on i když toho o horách noc neví, ví, že tam můžou být laviny a takový další nebezpečný věci. Potom se už ale věnuje jen a jen jí. Kašle na to, jaký to mezi něma bude. Doufá, že to nebude tak hrozný. Poté spojí jejich těla a začne se pohybovat. Její sténání ho pobouzí aby ještě v pohybu přidával. Jakmile se dostane k vrcholi, zavzdychá ji do kůže a pak pokračuje aby uspokojil i ji. Když vidí, jak se prohne vzádech, usměje se a pak jejich těla pomalu rozpojí a lehne si vedle ní a snaží se zklidnit svůj splašený dech.* No taak. A mě zrovna ty příkazy bavily. *Ohrne spodní ret a pokusí se o nějaký štěněcí výraz.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 245
Join date : 31. 01. 21

Zapadlá chatka - Stránka 3 Empty Cheryl Giselle Nielsen

Wed Feb 10, 2021 5:12 pm
*Nahlas zasténá, když vyvrcholí a prohne se v zádech. Slastně vydechne potom, co jejich těla rozpojí a pronese, že tímhle se zachránil od ostatních rozkazů. Zasměje se, když vidí jeho štěněcí pohled a se zavrtěním hlavou se otočí na bok, aby na něj líp viděla.* No tak, dyrt, přece sis nemyslel, že s tebou strávim celých 12 hodin. *Pronese pobaveně, protože to rozhodně neplánuje, tohle jí docela stačí.* A dánskou maturitu si necháme na někdy jindy, až budeš víc navyklej na zimu. *Mrkne na něj.* Mě už nic jinýho moc nenapadá. *Přizná s pokrčením rameny.* A tahle kontrola mi myslim zatím stačila. *Pronese s úsměvem a vrátí se zase na záda, přičemž upře pohled na strop a ruce si položí na své břicho.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 94
Join date : 31. 01. 21
Age : 18

Zapadlá chatka - Stránka 3 Empty Javier T. Martinelli

Wed Feb 10, 2021 5:41 pm
*Když přišel do chatky a uviděl tady Cheryl, nemyslel si, že by ti mohlo skončit takhle a že by si vůbec dnešek mohl užít, ale stalo se. Užil si to. Taky si lehne na bok, přičemž na ni vyzkouší výraz štěněte. Když vidí, že to moc nefunguje, ohrne spodní ret.* Tohle beru jako urážku. Každej chce se mnou trávit dvanáct hodin vkuse. *Pobaveně si odfrkne a když slyší o dánské maturitě, zatvářil se na oko zklamaně.* Tohle nebyla dánská maturita? *Pronese rádoby zklamaně a naštvaně.* Možná jsme i rád. *Zasměje se a sedne si, přičemž se natáhne pro oblečení a obleče se. Jen si na sebe vezme bundu, svetr jí tady nechá.* Když tě něco napadne, najdeš mě v hlavní chatě v pokoji. *Mrkne na ni a s širokým úsměvem na rtech vyjde z chatky ven.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 245
Join date : 31. 01. 21

Zapadlá chatka - Stránka 3 Empty Cheryl Giselle Nielsen

Wed Feb 10, 2021 6:18 pm
Klidně se uraž, tønde. To už neni moje starost. *Uchechtne se a pokrčí nad tím rameny. Po jeho otázce ohledně dánské maturity se rozesměje.* Ne, to ani zdaleka. Jednou zjistíš, co to je. Dneska ale ne. *Zazubí se na něj ďábelsky. Přeci ho nemůže ochudit o překvapení, ne? Zašklebí se, když slyší, že je možná i rád.* Bacha, abych se teď neurazila já. Přece tě to doteď bavilo. *Uchechtne se a připomene mu jeho předešlá slova.* Dobře. *Zazubí se na něj a pak vstane, když Javier odejde. Pousměje se při pohledu na jeho svetr, který tu nechal a rovnou si ho oblíkne. Pak si obleče i džíny a rozhodne se pokračovat ve psaní svého příběhu. Stihne napsat dvě kapitoly, než jí uhasínající krb a zima vyženou zpátky do hlavní chaty.*
Sponsored content

Zapadlá chatka - Stránka 3 Empty Re: Zapadlá chatka

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru