Chance Selection Mountains
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
avatar
Viol
Posts : 42
Join date : 01. 02. 21

Trhy                               - Stránka 4 Empty Andreas Harald Andersson

Sun Feb 21, 2021 10:40 pm
Spíš mě to nebavilo. Mám radši jiné sporty. *Surfování ho hold nechytlo asi nikdy nechytne .Nebyl úplně vodní typ člověka. Byl prostě na něco jiného.* Ve Švédsku to taky není moc populární sport, jako tomu je v Austarálii.*Ve Švédsku bylo pár surfařů, ale nechytlo se to tam moc. Surfovat v Austrálii na sluníčku bylo jiné než ve Švédsku v zimně, na ledovém moři a s minimálním slunečním světlem.* Na všechno si člověk zvykne. Já bych se třeba v Austrálii uvařil. Jednou jsem byl v Africe a myslel jsem že umřu na přehřátí. *Poznamená tak bokem. Nemusel teplo, vedra, opalování na pláži a podobné aktivity spjaté s pobytem u teplého moře. Nikdy se neopálil vždycky jenom spálil a vypadal jako humr* Nemůžu říct že ti to závidím, ale můžeš doufat že se z toho nějak vyvlíkneš. *Věděl že domluvené sňatky jsou většinou udělané tak aby se nedali zrušit, ale všechno se dalo.* Chápu tě. Všichni do mě teď hučí abych se oženil a já nemám pocit že bych musel někam spěchat. *Ne že by se nechtěl oženit, ale klidně to mohlo počkat pár let.* Drby se baví většinou jenom komorné a služebnictvo.*On se jimi taky moc nezabýval. Věděl že polovina z toho není pravda.* Nemáš chuť na popcorn .*Poukáže na stánek s popcornem.*
-LF-
-LF-
Posts : 227
Join date : 27. 01. 21
Age : 20

Trhy                               - Stránka 4 Empty Xavier Wyaris Schreave

Sun Feb 21, 2021 10:50 pm
Zkusím to.. *Ale bojí se, že to stejně nevyjde. Minimálně Pers bude muset snížit kastu a bude muset dost dobře argumentovat, aby ji nemusel ani potrestat nějakým bičováním. No ale pokud se před něj postaví rádci a lidé budou nespokojení.. Musí taky ukázat svou sílu. Že si nesmí zahrávat. Od toho tu jsou pravidla. Kdyby vše všechno všem odpouštěli za chvilku by tu ještě byla anarchie. * Zkusím to no.. *Porti svobodě člověka jsou docela, to ano, ale ony věděly zase do čeho jdou. Podepsaly, že s pravidly souhlasí, takže by tomu tyhle řeči moc neprospěly.* Taky ubohost špehovat nás. Jako kdybychom nemohli mít pokoj.. Ale je to jejich práce a očernit je by nám vážně nepomohlo. Ještě by nás kritizovali, že zakazujeme jim svobodně psát, co chtějí. *Postavit se proti nim by nebylo dobré. Mohli by si napsat co by chtěli, totální lži a bohužel mnoho lidí by měli za to, že mají pravdu a protestovali by. Ne každý si v Illey může dovolit televizi a zprávy se dozvídá právě díky novinám. Nakydat na ně hnůj by bylo jako si ho kydat na vlastní hlavu.* Jo, to je pravda. Je dobře, že se ti nic nestalo. Kdyby jo, asi bych tě osobně zabalil do bublinkové folie. *Tak by si už neublížila, snad.* Taky pravda. *Povzdechne si.*Jenže Selekce je tradice a její pravidla taky. Tohle se nestalo poprvé a já pochybuji, že naposled. Lidé v tomhle neradi vidí změny. *Pokrčí rameny.* Už je docela pozdě.. Půjdu. Ty tu hlavně nezůstávej moc dlouho, aby se ti ještě něco nestalo. Díky za zpříjemnění večera. A až si budeš chtít promluvit o tom, co jsi naznačila, tak klidně napiš. *Rozloučí e s ní a pomalu se vydá směrem k chatce. Musí si pročistit hlavu, takže to bude pomalá procházka.*
-LF-
-LF-
Posts : 227
Join date : 27. 01. 21
Age : 20

Trhy                               - Stránka 4 Empty Kelaya Layana Collard

Sun Feb 21, 2021 11:22 pm
Jaké třeba? *Zeptá se jej zvědavě.* Já sama ještě ráda teda běhám, jezdím na snowboardu jak už víš, jinak dělám jógu. *Je v tomhle dost aktivní. Jak jinak by si udržovala takovou dokonalou figuru, na kterou je tak moc pyšná? Konečně vypadá dobře! Nehodlá se své figury jen tak vzdát.* Jo, tomu rozumím. *Ve Švédsku je konec konců chladnější počasí, než v Austrálii. Tam se lidi chodí koupat i na Vánoce a skoro si tam zdobí palmy, jako vánoční stromečky.* Čtyřicet běžně i ve stínu není pro každého. Ale aspoň máš výmluvu na to si nonstop chodit k baru pro vychlazené koktejly. *Uchechtne se. Její láska k alkoholu je znatelná.* Doufám v tom a snažím se na to přijít. *Jenže její strýc to sám jen tak zrušit nechce. Zbývá se nějak domluvit s králem s Illey. Kdyby se tak Wallace zmínil jak moc s ní bude nešťastný. Král by snad svého bratra nenechal takhle na holičkách, ne? * Jo, když jsi král musíš to mít ještě horší. Všichni chtějí, abys měl i co nejdříve dědice, co? *Aspoň tímhle se ona nemusí trápit.* To by ses divil. Nevíš kolikrát jsem se musela zúčastnit otravných čajových dýchánků a všechny vévodkyně jen klevetily.. Pěkná otrava. *Odfrkne si.* Jo, dala bych si. *Pousměje se.*
avatar
Viol
Posts : 42
Join date : 01. 02. 21

Trhy                               - Stránka 4 Empty Andreas Harald Andersson

Sun Feb 21, 2021 11:54 pm
Jízda na koni, posilování, miluju auta a občas nějaký ten běh.*Řekl jí pár svých zájmů a dále to nerozváděl. Neměl náladu mluvit o sobě a nějak rozvádět rozhovory.* Jógu jsem teda nikdy nezkoušel.*Měl za to že to je spíše pro ženy.* /Přeci se nebudu kroutit v nějakých divných pozicích./*Zdálo se mu to na muže poněkud nedůstojné.* V tom je výhoda, akorát pak nesmíš zamířit na molo a spadnout do moře.*Což už se mu ostatně jednou stalo a musel ho tahat záchranáři jelikož byl tak na mol že nedokázal plavat.*Ledové drinky jsou fajn, ale já dávám přednost rumu.*Ve Švédsku byla ostatně na ledové drinky zima a rum hřál* Určitě něco vymyslíš. Při nejhorším můžeš zkusit útěk, prý to princezny občas dělají.*Slyšel o tom jenom ve filmech, ale neříkal že by nezkusil útěk kdyby ho s někým zasnoubili.* /Ještě že to nikoho nenapadlo./ *V tomhle měl volnou ruku.* jo je to otrava. Zvlášť když si nikdo neposlechne to že chci děti později a asi by mě sežrali kdybych je nechtěl.*Ušklíbne se a jde s ní dál trhy.* No jo šlechta, kapitola sama pro sebe.*Povzdechne si a koupí sobě i jí popcorn, když v tom mu zazvoní mobil a on se podívá na displej.* No nic povinnosti volají. Nicméně mě těšilo. *Odejde směrem zpět do chaty.*
Sponsored content

Trhy                               - Stránka 4 Empty Re: Trhy

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru