Chance Selection Mountains
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
-LF-
-LF-
Posts : 227
Join date : 27. 01. 21
Age : 20

Společenská místnost - Stránka 2 Empty Nyneve Mayla Lewitt

Thu Feb 11, 2021 10:49 pm
*To, co jí řekne jí připadá nádherné a dost ji to dojme. Pod kůži se jí už dostal stejně tak je v jejích myšlenkách. Myslí na něj prakticky neustále. Kdykoliv se podívá do zrcadla a vidí tam jeho značky, vzpomene si na něj, teď už vybledly, takže je tam nevidí, ale stejně si na něj vzpomene a docela ji zamrzí, že je tam už nemá. A taky začíná věřit, že kdyby chtěli, mohlo by jim to fungovat i po Selekci. Nejspíše s tím "vyhrát" ji nebude mít žádný problém, dost vede před ostatníma. Vlastně tu ani žádní ostatní nejsou. Nebo snad považuje za konkurenta toho chlápka před čtrnácti dny, který jí obtěžoval na Party u bazénu? A ano, ten šedesátiletý dědeček, který si hrál s vnoučaty, když jí řekl cestu do města o ni měl určitě taky velký zájem. Chytne ho za ruku, aby se posadili společně na gauč, když se chce normální zase bavit, ale nijak nenamítá, když si ji posadí na klín. Pousměje se, když si hlavu opře o její rameno a pohladí ho ve vlasech. Sama si užívá si to jak je u něj blízko, jak ji drží jeho teplé dlaně a tiskne si ji k sobě. Tak pevně, ale zároveň i jemně.* Jo, to by asi neprošlo. *Usměje se pobaveně. Nedovede si ani představit, že by ti dva měli být spolu v posteli a nic nedělat. Možná, kdyby se oba dva opili, což by nebylo těžkým aspoň u ní, protože nepije a tudíž nemá velkou výdrž. Pak by s ní asi nic mít chtít nechtěl. Moc sexy by nebyla totálně namol a pořád odbíhající zvracet na záchod.* A neměl bys mi to říct ty? Jak bys chtěl, abych tě opečovávala? *Přece jen on vždycky velí tomu jak je to v posteli a ona je s tím teda dost spokojená. Abych ho více poškádlila, trochu se mu zavrtí na klíně, hlavně na jeho rozkroku a zamrká jako andílek.* Pokud bys chtěl, někde bych ji určitě splašila. Ale má to smysl? Budeme upřímní.. myslíš, že by na mě vydržela déle jak pět minut? /Možná kdyby ochrnul a nemohl mluvit, tak by ji ze mě nemohl ani sám sundat a ani mi říct, abych si ji sundala./
Ginny
Ginny
Posts : 113
Join date : 31. 01. 21

Společenská místnost - Stránka 2 Empty Lucien Auguste de Croy-Solre

Thu Feb 11, 2021 11:05 pm
*Nelíbí se mu vzdálenost mezi nimi, mnohem raději si ji vytáhne na klín, aby mu bylo o něco blíže. Spokojeně vydechne, když ho jemně víská ve vlasech a lehce si ji k sobě přivine blíž. Čerpá její klid, to mu chybělo snad nejvíce. Způsob, jakým se víření v jeho hlavě uklidí, když je poblíž ní. Neznal nikoho, kdo by na něj měl podobný vliv. * Rozhodně ne. *Ujistí ji. Asi by byl opatrnější, kdyby byla zraněná, ale vůbec se jí nedotýkat? Nebyl svatý.* Upřímně jsem spíše zvědavý na tvou představivost. *Uzná s lehkým úsměvem, který ale zakolísá, když se mu schválně zavrtí v klíně. Jeho sevření v jejím pase zesílí a varovně na ni pohlédne.* Možná šest, kdybych se snažil. *Zhodnotí to.* Upřímně po těch několika dnech bych tě nejraději nepustil z postele. Vzal bych si tě prsty, ústy, byla bys rozlámaná ještě, než bych vůbec byl v tobě. Možná bych tě potom vzal do vany, nebo do sprchy, to je na bolavé svaly skvělá věc... ale pochybuju, že bych se udržel i tam. *Řekne to naprosto klidně, jako by šlo o úplně normální věc.* Jenže... *Semkne rty a lehce pozvedne obočí.* To bys mě nesměla provokovat na tom Illeagramu. Hodlám tě hýčkat, zajdeme na lyže, budeme koukat na filmy a možná tě i nechám vybrat, uvařím nám večeři a budeme si povídat. Ale jelikož jsi věděla, že za podobné chování tě čeká trest... tak se tě žádným intimním způsobem celý týden nedotknu. *Uzavře to a spokojeně se opře o opěradlo gauče. Uměl být trpělivý, rozhodně měl v odolávání více praxe než ona. Týden zvládne. Ale hodlá ji provokovat, proto sklouzne rukou z jejího pasu a pohladí ji po stehně.* A máš zakázáno dotýkat se sama sebe. Jinak se ti ten týden o další prodlouží. Rozumíme si? *Pozvedne obočí. Hodlal tentokrát zvolit jinou taktiku, když ta minulá nezabrala. Pokud ho chtěla donutit žárlit, byly i jiné způsoby. Za tenhle ji ale čekalo odpírání.*
-LF-
-LF-
Posts : 227
Join date : 27. 01. 21
Age : 20

Společenská místnost - Stránka 2 Empty Nyneve Mayla Lewitt

Thu Feb 11, 2021 11:43 pm
*Je ráda, když si ji posadí na klín a začne ho hladit ve vlasech. Chvilku jen mlčí a ona si užívá, že jsou u sebe tak blízko po tolika dnech. Neřekla by, že jí to někdy bude tak chybět. Popíchne ho, jestli pak neskončí tay s něčím zlomeným, když s tím půjde lyžovat, když už jeho sestra bruslila se svým mužem a ten si zlomil ruku. Jsou to sourozenci a dost si podobní. Ale během léčení v posteli by se asi nenudila.* Hmm.. *Když řekne, že je zvědavý na její představivost, nakloní se k němu a párkrát ho políbí na krk. Kdyby nebyly tady, dovolila by si i více, ale kdokoliv sem může přijít, takže se zastaví u jeho obličeje na vzdálenost jen pár centimetrů. Skoro se dotýkají nosy a ona se provokativně usměje.* Páni, šest minut. Jo, to už stojí za to, abych sháněla kostým sestřičky. *Pobaveně jí zacukají koutky.* To by mi nevadilo. Nemusíš se držet. *Sama ho chce stejně jako on ji. Pak se lehce zamračí, když řekne "jenže".* Ale vždyť ty sis začal. A na tu první fotku jsem nereagovala až na tu druhou. Možná jsem trochu.. žárlila? *Tohle je snad ten nejhorší trest jaký pro ni mohl vybrat.* Nechceš si mě raději přehnout přes koleno? Vždyť teď bude v neděli i Valentýn. *Asi je zvláštní chtít po svém partnerovi jako dáreček na Valentýna sex, ale to je asi to jediné, které by chtěla. Už tak by bylo hrozné čekat do neděle, jak to má zvládnout celý týden? Nespokojeně zasténá, když ji pohladí po stehně, protože ví, že teď asi vážně týden nic nebude. *Pitomý fotky.. *Zamumlá si pro sebe. Předtím nelitovala toho provokování, teď už ano a to dost.* Dobře, chápu.
Ginny
Ginny
Posts : 113
Join date : 31. 01. 21

Společenská místnost - Stránka 2 Empty Lucien Auguste de Croy-Solre

Fri Feb 12, 2021 12:06 am
*Na ledě to sice moc neumí, ale není takový dřevo jako Easton. Spokojeně lehce nakloní hlavu, aby Nyneve ulehčil přístup ke svému krku. Sakra, kdyby nebyli tam, kde se zrovna nacházeli, už by ležela pod ním. A taky nebýt těch fotek, které postovala na Illeagramu. Když se zastaví u jeho tváře a lehounce se o něj otře nosem, zdolá těch posledních pár centimetrů a měkce ji políbí na rty, alespoň to si přeci zaslouží.* No to rozhodně, možná to stojí i za to si něco na tom svahu doopravdy udělat, takovouhle péči bych si nechal líbit. *Zaškubou mu koutky.* Hmm... neboj, taková noc přijde. *Ne však zrovna brzy, pořád si zaslouží svůj trest.* Jenže moje fotky nebyly v naší dohodě zahrnuty. A ty tvoje další ukazovaly až moc. *Zamračí se a jde na vteřinu vidět, že mu to doopravdy bylo proti srsti.* Navíc nemáš na koho žárlit, mám oči jen pro tebe. *Konstatuje prostě.* /Takže chyba úsudku, můžeš si za to sama./ *I pro něj to bude těžké, ale snese to.* Ne, z toho by sis očividně nic neodnesla, ještě by se ti to líbilo. *Odfrkne si pobaveně. Nyv rozhodně nebyla ani zdaleka takový andílek, jak se zdálo.* A ty dostaneš nějakou hezkou kytičku v květináči, udělám ti něco dobrého a možná dojde i na masáž... ale nic víc. *Pozvedne obočí. Vážně na něm jako dárek loudí sex? To ji tak zkazil? Měl by na sebe být sakra hrdý. Lehce ji pohladí po stehně, zastaví kousek od třísel, ale dál se nevydá.* Ne, byly moc hezký. Ale měly zůstat jen pro mě. *Spokojeně přikývne, když mu to nakonec odsouhlasí a líbne ji na tvář.* Hodná holka. Stejně se na to nejlepší má čekat, ne? *Zazubí se vesele a dá jí za ucho uvolněný pramen.* Hmm, chybělo mi se na tebe koukat. *Dělal to často. A neměl k tomu žádný specifický důvod, jen ho bavilo ji pozorovat, ať už zrovna kreslila nebo byla prostě jen zamyšlená, smála se. Ukládal si ty obrázky do paměti.* Přespíš dneska u mě? Můžeme si pustit ten hloupý film místo té knížky, cos četla. *On stejně nebude dávat pozor, ale bude se mu rozhodně lépe usínat, když ji bude mít vedle sebe.*
-LF-
-LF-
Posts : 227
Join date : 27. 01. 21
Age : 20

Společenská místnost - Stránka 2 Empty Nyneve Mayla Lewitt

Fri Feb 12, 2021 12:37 am
*Několikrát ho políbí na krk, aby mu ukázala aspoň z malé části jak by se o něj mohla postarat. Jenže jsou teď v salonku kam může přijít kdokoliv jiný a ne v komnatě, tam by měli větší soukromí a pravděpodobně by už ho sama začala svlékat. To by jí teda ale asi neprošlo, vzhledem k tomu jaký se jí rozhodl Lucien dát trest a ty fotky. Mnohem radši by teda byla za přehnutí pes koleno, vlastně za cokoliv než tohle.* Nic takového, musíš být opatrný. Nedávno Austina napadl medvěd.. bude v pořádku, ale i tak.. raději nechoď sám někam pozdě v noci, jo?.. *Nechce mu nic přikazovat, jen se o něj normálně bojí.* /Tak tak zahrnuty měly být../*Když se vystavuje tahle a dívá se na něj tolik holek, štve ji to stejně jako jeho, když se vystavuje ona.* Tohle bych mohla říct i o tobě. Nikdo jiný kromě tebe mě nezajímá. *Pokrčí lehce rameny.* Určitě by se mi to nelíbilo.. *Asi líbilo, ale nemůže to přece jen tak přiznat. Vážně ji ale zkazil. Nečekala by, že někdy bude na něco podobného myslet. Dost ji překvapí, že vážně zmíní květinu v květináči, ale je ráda. Minule už mu řekla, proč nemá ráda pugéty a když jí ji přinese takhle bude to lepší. * Dost mě překvapuje, že vaříš. To moc princů neumí. *On je snad první, o kom to ví.* Dobře, tak příště je když tak pošlu jenom tobě a nedám je na Illeagram. *Usměje se. On ji ocení stejně tak dobře jako několik tisíců dalších lidí. Nakonec mu to odsouhlasí, stejně tomhle nemá na výběr a usměje se, když ji líbne na tvář.*Ale aspoň polibky budu dostávat, ne? Nebo ty se do toho taky vztahují? *Těch pár dní, kdy spolu nebyli bylo hrozných. Začíná se cítit jako nějaký závislák na jeho rtech.* Jo to má a u tebe jsem si jistá, že se to vyplatí. *Zazubí se na něj.* Mně na tebe taky. Ty tvoje úsměvy, věčně rozcuchané vlasy od toho jak si je třeba občas prohrábneš rukou. Všechny tvoje doteky.. /Na který si budu muset stejně počkat../ Přespím u tebe ráda, ale ten film není až tak hloupý. *Zná teda horší filmy, které mají knižní předlohu.* A nemusíme se na něj dívat. Pokud chceš, klidně vyber nějaký film sám. Já se dokážu koukat na všechno. *Ani horor by jí nevadil, obzvlášť, když bude u něj.*
Ginny
Ginny
Posts : 113
Join date : 31. 01. 21

Společenská místnost - Stránka 2 Empty Lucien Auguste de Croy-Solre

Fri Feb 12, 2021 1:12 am
Medvěd? *O tom ještě neslyšel, tady se drby naštěstí nešíří tak rychle jako v paláci. Uleví se mu, když slyší, že bude její bratr v pořádku. Tedy... možná ho jako bratra stále nebere, ale i tak. Zaškubou mu koutky nad její starostlivostí.* Neboj, nic se mi nestane. *Ujistí ji. Nemá stejně v plánu nikam moc chodit. Uvažoval tedy, že se ještě jednou staví na box, ale to vydrží, pokud by jí to mělo dělat vrásky. Ty slova ho víc než jen upokojí, v hrudi se mu usídlí vřelá spokojenost, a tak neodolá a usměje se na ni.* Jenže ty jsi o dost krásnější a víc žádoucí. Musím si tě hlídat. *Zažertuje. Upřímně ale žádné takové fotky nemá v plánu postovat. Kdyby byl upřímný, doufal, že od ní vyprovokuje nějakou reakci, že mu třeba napíše. Nečekal, že se s ním bude takhle veřejně dohadovat a přikládat k tomu odvážné fotky. Málem ten večer zlomil tágo, jak se musel ovládat, aby se nesebral a nešel ji hledat.* Hmm. *Nedůvěřivě na ni pohlédne. Byla zvrhlejší, než přiznávala. Navíc moc dobře věděl, jak ochotně reagovala na menší dávku bolesti, když ji kousnul nebo sevřel trochu pevněji, než by bylo vhodné.* A vařím dobře. Moje sestry by ti to potvrdily. Co si poručíš, to dostaneš. Ale já na menu nejsem. *Upozorní ji s úsměvem. Vaření pro něj bylo jako chemie. Určitý daný postup, správné ingredience, teplota a čas, toho všemu jednoduše snadno rozuměl.* Dobře, věřím ti, ale ten trest platí. /Jinak si to zase rozmyslíš./ Nevztahují. *Ujistí ji tiše a nakloní se, aby si jeden ukradl. Oproti tomu minulému tenhle prohloubí a prodlouží. Vychutnává si její ústa, tu povědomou chuť a hebkost jejích rtů. Odtáhne se až po drahné chvíli.* To si piš. *Oplatí jí úsměv.* /Stejně jako mně./ *Pozvedne obočí, ani nevěděl, že ho tolik sleduje, i když dle těch kreseb to asi mohl tušit. Při zmínce o dotecích jí dlaní přejede po bocích, rukou, tvářích a naposledy ji zlehka políbí.* /O ty nepřijdeš./ Hmm, já ho ještě neviděl. /Ale kniha hloupá bude./ Mně je to jedno, jen chci být s tebou. *Prohlásí prostě.* Tak pojď, nesl bych tě v náručí, ale moje žebra by to asi ještě pořád neunesla. *Dost si je namohl u toho boxu, teď to bylo lepší, ale stejně. Neochotně ji nechal jít a sám se zvedl. Bez váhání s ní však propletl prsty. Nyv si bude muset zvyknout, že jsou pár, a on vlastně taky. Už to bylo dlouho, kdy naposledy s někým veřejně chodil. Opustí místnost a vyrazí směrem k němu.*
Ginny
Ginny
Posts : 113
Join date : 31. 01. 21

Společenská místnost - Stránka 2 Empty Christophina Charlotte Meadows

Fri Feb 12, 2021 5:27 pm
*Dává si před akcí sraz s Gretchen, aby si stihly i trochu popovídat. Celý tenhle pyžamový večírek jí přijde trochu jako hloupost, jako přespávačka, něco, co děláte, když je vám třináct a snažíte se působit dospěle. Vážně doufala, že nedojde na polštářové bitvy a bude se jednat spíše o večírek jako každý jiný, jen s daným dresscodem. Sama měla krémový saténový komplet, který by někdo mohl považovat za trochu odvážnější, i proto přes sebe hodila ještě kardigan. Osobně si tohle však užívala jako jednu z výhod selekce, všechny ty lehké košilky atd. možná nebyly zrovna praktické, ale ten pocit na kůži za to stál.* Tak co myslíš, že se bude dít? Já jen doufám, že Cali zase nevezme Piškota. *Potřese pobaveně hlavou. Minule to nedopadlo zrovna nejlíp.* Nejspíš stejně každý skončíme ve skupinkách a budeme si povídat nebo hrát nějaké příšerné večírkové hry. *Zhodnotí to a vybere si již svoje oblíbené místo na gauči. Přijít dřív má své výhody. Všimla si, že mezi nachystaným občerstvením a nápoji je i dost alkoholu.* /Tohle ještě špatně dopadne./ *Pokud to bude připomínat večírky, na které byla zvyklá na koleji, tak by se buď měla dost brzy opít, ať nad tím tolik nepřemýšlí, anebo se brzy vypařit. Normálně by ji hlídali kamarádi, aby nevyvedla nic, čeho by pak litovala, ale tady měla možná tak Kel a Gretchen, a ty by si naopak nejspíše nechaly něco provést a natočily jí to, aby měla důkaz, kdyby to náhodou ráno zapomněla.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 94
Join date : 31. 01. 21
Age : 18

Společenská místnost - Stránka 2 Empty Gretchen H. Rook

Fri Feb 12, 2021 5:45 pm
*Na akci se docela chce, i když je to docela dětinská akce, nestěžuje si. Na sobě má docela odvážnější pyžamko, s větším výstřihem. Ma radost, že ma ještě sraz s Chris. Začalo ji na ni záležet, bere ji jako dobrou kamarádku. Když tam dojde a uvidí Chris, zazubí se na ni.* Jen ne Piškota. *Zasměje se a na její otázku nakrčí zamýšleně rty a zamžikána ni obočí.* Co si zahrát flašku? Nebo něco na ten smysl? *Zazubí se na ni a nevinně se usměje.* I s princem třeba. *Dodá ještě s šibalským úsměvem na rtech.* Napadá mě hned tolik úkolů. *Zašklebí se a natáhne se pro skleničku whiskey, kterou do sebe hodí.* Nedáš si taky? *Podá ji s úsměvem druhou skleničku naplňenou whiskey, přičemž si následně sedne na jeden z polštářů a čeká až si sedne za ní.*
Ginny
Ginny
Posts : 113
Join date : 31. 01. 21

Společenská místnost - Stránka 2 Empty Christophina Charlotte Meadows

Fri Feb 12, 2021 5:55 pm
*Kromě Kel si tady asi nejvíce rozumí právě s Gretchen. Vždycky měla za kamarády hlavně extroverty, kteří si ji vzali pod křídla a dokopali ji něco dělat v době, kdy měla své introvertské chvilky. Navíc s Gretch byla zábava. Pokud si odsud odnese nějaké to přátelství, ona mezi těmi lidmi nejspíše bude.* Jestli jo, tak skáčeme z okna a zdrháme. *Navrhne pobaveně. Ten pes byl roztomilý, ale taky hotová katastrofa.* Eh, flaška je pro malý děcka. Naposledy jsem takhle hrála myslím.. Nikdy jsem. Anebo pravda nebo úkol, ale všichni jsme se tak hrozně hecovali, že to byly vlastně skoro samé úkoly, ale tak má to k flašce blízko, jen si vyloženě vybíráš, na kom si smlsneš. *Ušklíbne se. Vždycky se k takovým hloupostem nechala zlákat, protože neuměla říkat ne, a pak toho děsně litovala.* Myslíš, že by do toho šel? *Pozvedne obočí.* /No, možná.../ Ale to by pak ztrácelo smysl. Když jsme svázány pravidly Selekce, protože vlastně by se většina úkolů musela týkat jeho. *Skoro by se začervenala, protože jestli si něco nepřála, bylo to přesně tohle.* Ah, z tvých úst to zní děsivě. *Podotkne a zadívá se na whisky. Nepatří k jejím nejoblíbenějším, ale snese si.* Tak jo. *Kývne nakonec a taky si vezme skleničku, jen trochu upije.* /Tequila je lepší./ *Hodlá se ale držet jen jednoho alkoholu, míchání není dobrá věc.* Tak mi pověz Gretch, pravda nebo úkol? I když ve dvou to není taková legrace. *Zaškubou jí koutky a schválně významně zahýbá obočím. Vlastně neví, co by pro ni vymyslela, ale něco to určitě bude a aspoň se zabaví, než dorazí ostatní.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 245
Join date : 31. 01. 21

Společenská místnost - Stránka 2 Empty Persefoneia Aria Camreigh

Fri Feb 12, 2021 6:14 pm
*Na dnešní akci se rozhodla ukázat. Na sobě má dlouhé kostkaté pyžamové kalhoty a šedé triko s dlouhými rukávy. Ještě nesmí chybět chlupaté pantofle. Své dlouhé zrzavé vlasy má spletené ve dvou copech, které jí visí na ramenou a houpou se v rytmu jejích kroků, když míří do společenské místnosti. Doufá, že tam třeba uvidí i Huntera, i když si nemyslí, že by na takovou akci šel. Tady není nutné se akcí účastnit a on si rád užívá samotu. Daleko radši by byla s ním a ukázala mu třeba tu vyhlídku, ale ví, že si musí dávat pozor a že by se měla ukazovat se zbytkem Selekce.* Ahojte. *Zazubí se na holky, které tu už jsou a překvapeně nadzvedne obočí, když slyší o pravdě nebo úkolu.* /Tak tohle bude zajímavý./ *Proběhne jí hlavou, ale je pro každou srandu a snadno se nechá vyhecovat, takže se jen lokty opře o opěradlo jednoho křesla a zvědavě se podívá na Gretchen, co si vybere.*
-LF-
-LF-
Posts : 227
Join date : 27. 01. 21
Age : 20

Společenská místnost - Stránka 2 Empty Xavier Wyaris Schreave

Fri Feb 12, 2021 6:17 pm
*Samozřejmě nesmí chybět na dnešní akci, což je pyžamový večírek. Je za tohle rád, na chvilku si může odpočinout od plesů, večeří a tak. Je to něco uvolněnějšího. A co by se tady taky dalo dělat? Těžko zde uspořádají galavečer. Aby ale byl upřímný, měl docela problém s tím, co si vzít na sebe. Většinou spí jen x boxerkách a nebo.. úplně nahý a vedle něj nějaká holka z baru. No, ale ais by nebylo vhodné sem přijít jak se říká na Adama, tak si rozhodl vzít si přes boxerky ještě šedé tepláky. Samozřejmě nechybí ani černé ponožky, mít tenisky mu přišlo zvláštní. A co má na hrudi? Vůbec nic. A je dost zvědavý jak na to budou hlavně holky ze Selekce reagovat. Dojde do Společenské místnosti. Jen co tam vejde všimne si Gretchen, Persefoneii a Christophine. Vezme si svou oblíbenou whiskey a vydá se k nim. Sedí na polštářích, takže si sedne na ten jeden´, který má z druhé strany Christophine.* Jak se dneska máte?
Vertasia
Vertasia
Posts : 60
Join date : 01. 02. 21

Společenská místnost - Stránka 2 Empty Honey Renée Gibbs

Fri Feb 12, 2021 6:24 pm
*Na dnešní akci se jak jinak, než těší. Je to zase něco jiného a i když to možná celá akce může působit dětinsky, nijak ji to nepřekáží k tomu, aby se těšila. Před akcí se tedy převleče do pyžama, tedy do saténového tmavě zeleného kompletu, s dlouhými kalhoty a tílkem na tenkých ramínkách, které je navíc s černou krajkou. Sice má odhalený trochu dekolt, ale dnes počítá s tím, že to bude opět pohodovější akce, proto to tolik neřeší. Na krk si připne černý náhrdelník s kamínkem a vezme si i stříbrný prsten, který má na sobě takže černý kamínek. Normálně se obléká do světlejších barev, tudíž tmavší barvy jsou u ní docela nezvyk. Líčení má jemné, na očích má stínem udělanou tmavou linku. Ještě, než vyrazí do společenské místnosti, si nazuje černé pantofle s huňatým vrškem a vyrazí. Své dlouhé vlasy má tedy rozpuštěné, akorát ze předních pramínků má na zadní části hlavy udělaný drdůlek, aby ji nepadaly vlasy do očí. Když vstoupí do místnosti, rozhlédne se po přítomných lidech a na každého se usměje.* Ahoj. *Zaculí se, když uvidí Gretch s Chris a poté samozřejmě pozdraví i prince, který je také přítomen. Posadí se na jeden gaučík, sundá si pantofle a nohy si přitáhne nahoru, aby se mohla posadit do tureckého sedu.*
Vertasia
Vertasia
Posts : 60
Join date : 01. 02. 21

Společenská místnost - Stránka 2 Empty Hunter Luke MacQuoid

Fri Feb 12, 2021 6:31 pm
*Neví, co ho popadlo vzhledem k tomu, že se rozhodne na dnešní akci i přes jeho odpor ke společnosti vyrazit, ale nejspíše jen chce prostě vidět Pers, protože hádá, že tam jako účastnice bude. Oblékne si tedy na sebe černé obyčejné tepláky a tmavě zelené tričko s dlouhým rukávem, které mu obepíná lehce jeho svaly. Na nohy si nasadí obyčejně černé pantofle a vyrazí.* /Co to zase dělám./ *Pomyslí si a při vstupu do společenské místnosti si prohrábne své rozcucháné blonďaté vlasy rukou. Jelikož je zde na něj docela dost lidí, v postoji a nejvíce v ramenou se napne, i když si v obličeji udrží klidný výraz. I když přeci jen, jakmile uvidí na gauči sedět zrzovlasou dívku, tak se v duchu usměje a posadí se nenápadně vedle ní, jako kdyby nebylo na výběr. Ví, že se vzhledem k tomu, že je zde korunní princ, musí chovat trochu jinak, než se s Pers normálně chová.*
annie16
annie16
Posts : 120
Join date : 01. 02. 21

Společenská místnost - Stránka 2 Empty Nickaise W. Collard

Fri Feb 12, 2021 6:32 pm
*upřímně vůbec netuší, jestli má smysl jít na tuhle akci, protože neví, jestli tam bude Maddie nebo jeho sestra, která by o sobě aspoň mohla dát vědět, že žije. Ale i ta se rozhodne tam zajít. Je to pyžamový večírek, takže doufá, že některé z holek aspoň budou mít ty pyžámka, který prakticky nic nezakrývají a díky tomu bude mít fajn výhled. On sám má na sobě pouze šedé tepláky a rozepnutou černou mikinu. Většinou spí jen v boxerkách, ale tak špatně aby tu chodil prakticky nahý. Když dojde do místnosti, kde se party koná, rychle se rozhlédne po nějaké známé tváři a nakonec se rozvalí na jednu pohovku a začne se zajímat o to, co má která holka na sobě.*
Ginny
Ginny
Posts : 113
Join date : 31. 01. 21

Společenská místnost - Stránka 2 Empty Lucien Auguste de Croy-Solre

Fri Feb 12, 2021 6:32 pm
*Věci jako jsou pyžamový večírek jdou úplně mimo něj. Ani jako malý kluk ho takové věci nebraly, natož teď, ale jelikož Nyv plánuje jít, rozhodne se ji doprovodit. Ne, že by ji chtěl hlídat... fajn, dle toho, co si oblékla možná trochu. Bez toho kardiganu by jí už asi podstrčil vlastní mikinu. Měl ale dobrou náladu, zaprvé protože se už nehádali, a jelikož se mu povedlo sehnat jí perfektní dárek na Valentýn, přestože ho to stálo značné úsilí. Musel najít něco, co by neodmítla, jelikož na dárky stále nereagovala zrovna nejvstřícněji. Vstoupil v ní do místnosti, kde už viděl korunního prince i nějaká děvčata ze Selekce. Moc se k nim však netoužil připojit.* Dáš si něco na pití? *Nabídne Nyv. Zajímalo by ho, zda tu kromě Xaviera bude i zbytek její rodiny. Jelikož o nich zas tolik nemluví, hádá, že to mezi nimi pořád není zrovna ideální.*
-LF-
-LF-
Posts : 227
Join date : 27. 01. 21
Age : 20

Společenská místnost - Stránka 2 Empty Misty Evony Schreave

Fri Feb 12, 2021 6:38 pm
*Na večírky moc nechodí, je to spíše pro mladší generaci, ale nechce tam pustit Jace samotného.*/Nebo se opije až moc a bude všem účastnicím vyprávět jak přirážel, když jsme Xaviera dělali../*Je dost po svém otci, takže by se tomu ani nedivila. Na sobě má černé pyžamo, které se skládá z delších kalhot, na nějaké šortky už není a taky tílka, které je trochu zdobené. Přes to si vzala ještě kardigan, aby jí nebyla zima. A svoje růžové vlasy, které si musela nabarvit kvůli sázce si nechala jen tak volně, takže jí splývají na zádech ve vlnách.* Musím říct, že ta růžová se mi vážně líbí. Takže až vládu převezme Xavier se svou manželkou, otevřeš si kadeřnictví? Ne, že bych ti nevěřila.. ale stříhat se od tebe asi nenechám lásko. *Pobaveně se na něj usměje. Když dojdou do společenské místnosti hned si všimne svého syna s účastnicemi a potřese hlavou nad tím jak je oblečený, nebo skoro spíše ne.* Čekala jsem, že to oblečení shodí později.
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 245
Join date : 31. 01. 21

Společenská místnost - Stránka 2 Empty Persefoneia Aria Camreigh

Fri Feb 12, 2021 6:42 pm
*Nakonec se posadí do jednoho křesla, kde se pohodlně uvelebí a přehodí si nohy přes jednu podpěrku na ruce, takže je v takovém pololehu a copy jí visí dolů směrem k zemi. Když přijde Xavier, pousměje se na něj a po jeho otázce se pobaveně uchechtne.* To podle toho, kolik zábavy nám tu dneska dovolíš. Jak to vypadá, holky mají skvělý nápad. *Mrkne na ně a na prince se zazubí. Doufá, že dnešní večer nebude jeden z těch, kdy se bude muset snažit neusnout a neposlintat si oblečení. Zpozorní, když do místnosti vejde Hunter a lehce si skousne spodní ret při pohledu na to, jak mu tričko obepíná svaly. Radši přesměruje pohled zpátky na Xaviera a holky, aby nepoutala moc pozornosti a mírně nadzvedne koutky rtů, když si periferním pohledem všimne, že Hunter na dnešní akci přišel. Když má pocit, že jim nikdo nevěnuje žádnou pozornost, pootočí k němu hlavu.* Nečekala jsem, že se tu dneska ocitneš. Ale jsem ráda, že tu jsi. *Řekne mu potichu s úsměvem na tváři.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 94
Join date : 31. 01. 21
Age : 18

Společenská místnost - Stránka 2 Empty Gretchen H. Rook

Fri Feb 12, 2021 6:42 pm
Skákat z okna se mi zrovna nechce. *Zamumlá na oko uraženě, ale koutky úst ji pobaveně škubou.* Fajn, tak si zahrajeme pravda neb úkol, to už vyjde na stejno. *Zasměje se a neinně se na ni zazubí. Přece k takovým akcím jako jsou pyžamové večírky patří i něco takového jako jsou tyhle hry.* On? Určitě. To by bylo divný, kdyby ne. *Ucechtne se a pokrčí rameny. Moc prince ezná, ale pochybuje, že by se zrovna v tomhle držel dál.* No... Tak až tady bude, tak se ho zeptáe a vyprosíme si nezávaznější akci. *Když ji položí otázku, povytáhne obočí.* Na rozjezd mi dej pravdu. *Zasměje se a usměje se na příchozí.* Ahoj. *Pozdraví Pers s úsměvem na rtech a pak se zazubí i na Honey.* Dobrý den, výstosti. Máme se určitě skvěle... Ale... Budeme se mít ještě líp,, když nám něco slíbíte. Plánujeme hrát Pravdu nebo úkol. Samozřejmě se vy všichni ůmžete přidat. *Zazubí se na ostatní co jsou kolem nich a pak se ležerně koukne na Xaviera s našpulenmi rty.* Ale potřebovali bychom, aby se na tuhle hru nevztahovali pravdila selekce. Prosím. *Udělá na něj sí či a pak sejme za sebou flašku s whiskey, ještě si nalije jednu skleniřku a flaškou ukáže na Chris vedle sebe.* Chris? Pravda nebo úkol? *Vyzývavě povytáhne obočí a zvědavě se na ni usmívá.*
annie16
annie16
Posts : 120
Join date : 01. 02. 21

Společenská místnost - Stránka 2 Empty Aideen M. Schreave

Fri Feb 12, 2021 6:43 pm
*dnešní akci si rozhodně nemohla nechat ujít. Vlastně se na ni těšila skoro jako malé dítě. Na sobě má tmavě rudé a dost vyzývavé pyžamo s černou krajkou. Své blonďaté vlasy si nechala rozpuštěné, jen přední pramínky má sepnuté vzadu. Nezapomněla ani na líčení, které se skládá z tmavší červené rtěnky a výraznějších očních linek. Celé to doladila stříbrnými náušnicemi a náhrdelníkem. Jakmile dojde do společenské místnosti, nasadí úsměv. Sice se na akci hodně těšila, ale posledních pár dní byla dost unavená a nebylo jí zrovna nejlépe. Kruhy pod očima z únavy ale zakryla make-upem a masku na tváři umí nosit dokonale, takže to nijak poznat nejde. Zamíří ke skupince lidí, kde jsou i účastnice a rodina a všechny je s úsměvem pozdraví, než protočí očima nad Xavierem.* Tohle není strip klub, idiote. Holky to s tebou musí mít fakt těžký. *uchechtne se a rozhlédne se po účastnicích.* Je mi vás líto.
-LF-
-LF-
Posts : 227
Join date : 27. 01. 21
Age : 20

Společenská místnost - Stránka 2 Empty Nyneve Mayla Lewitt

Fri Feb 12, 2021 6:44 pm
*Ví, že si ji chce Lucien tak nějak hlídat, protože je dost majetnický a upřímně? Tohle si vzala i z části proto, aby ho zase poškádlila. Ale aby to tak moc nepůsobilo, ještě k černému pyžamu skládajícímu se z šortek a tílka, které je ještě ozdobené, vzala kardigan ve stejné zlatavé barvě. Co u ní není obvyklé je, že má docela tmavé líčení. Šperky klasicky jen jemné, protože nemá ráda nic přehnaného. A co se týče jejích blond vlasů má je v takovém napůl copu a napůl culíku? Tak by to asi nazvala.* Hmm.. Asi budu počítat kolikrát někoho během dneška propálíš žárlivým pohledem. Jsem zvědavá na jaké číslo se dostaneme. *Zazubí se na něj, ale kardigan si přitáhne více k tělu.* Nic nejde vidět. *Je to pravda. A ani nepostřehla, že by se na ni díval někdo jiný. Oči má stejně en pro Luciena a další pohledy někoho jiného ji vůbec nezajímají. * Klidně, ale asi jen něco nealkoholického. Výdrž nemám a hned skončit pod stolem se mi nechce.* Uchechtne se.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 245
Join date : 31. 01. 21

Společenská místnost - Stránka 2 Empty Maddie Tiffany Piotrowski

Fri Feb 12, 2021 6:47 pm
*Na dnešní akci se zase rozhodla ukázat. Bude to asi lepší, než nějaká formální akce, kterých tady sice moc nebylo, ale i tak dnešní večer zněl uvolněně, že by se na něm mohla cítit dobře i ona. Na sobě má volné pyžamové kalhoty, které jí kloužou po vyhublých bocích dolů, takže si je věčně musí potahovat nahoru. Huňaté ponožky a bačkory jsou také samozřejmostí, stejně jako teplá velká mikina, která zakrývá její hubenou postavu. Když dojde do společenské místnosti, všimne si Nicka, který k ní sedí zády na jedné pohovce. Dojde k němu a lokty se opře o opěradlo vedle jeho hlavy.* Bude to tu za něco stát a nebo se mam rovnou otočit a zmizet? *Pronese trochu pobaveným tónem hlasu.*
Ginny
Ginny
Posts : 113
Join date : 31. 01. 21

Společenská místnost - Stránka 2 Empty Christophina Charlotte Meadows

Fri Feb 12, 2021 6:51 pm
Škoda. *Zaškubou jí koutky.* Fajn, asi je to lepší než konverzace o ničem. *Potlačí povzdech, Vážně těmto hrám nefandí, ale když bude mít sklenku v ruce, zvládne to. Akorá se baví o Xavierovi.* /My o vlku a vlk za dveřmi./ *Lehce se zamračí, když spatří, že přišel bez trika a raději odvrátí pohled a pozdraví ostatní účastnice, které se přidali. Až když si je jistá, že ovládne svůj pohled, aby nesklouzl níž z jeho obličeje, obrátí se i na Xaviera a jemně se pousměje.* Rozhodně mohlo být hůř. *Zvolí neutrální odpověď. Pobaveně přelétne pohledem mezi Gretch a Pers, a pokrčí rameny.* Tak tedy pravda. Hm... takže... Jaký byl nejhorší polibek tvého života? *Pozvedne obočí. Říká se, že na rozjezd lehce, ale tahle hra je vyloženě o provokaci a ona se ráda drží zajetých pravidel.* /Bez pravidel Selekce?/ *Pocítí určitou nervozitu, jak na to Xavier zareaguje. A hlavně, kam by to mohlo vést. Ale možná je to dobře, jelikož jinak by většina úkolů směřovala k němu.* Úkol. *Vypálí bez přemýšlení. Nikdy si nebere pravdu. Víc se bojí toho, co by musel přiznat, než toho, co musí udělat. Splní i tu nejšílenější výzvu, ale nehodlá odpovídat na určité otázky, tudíž je to pro ni logická volba. Dopije whisky, bude potřebovat kuráž, nevěří, že by na ji šla Gretch zlehka.*
Vertasia
Vertasia
Posts : 60
Join date : 01. 02. 21

Společenská místnost - Stránka 2 Empty Hunter Luke MacQuoid

Fri Feb 12, 2021 6:54 pm
*To, že na dnešní akci jde, je vážně pitomost, kterou je ochoten zvládnout jen proto, aby viděl Pers. Vážně by na žádnou pyžamovou party nešel, kdyby tak nějak netušil, že tam bude právě ona. Chtěl ji vidět, protože jí teď pár dnů neviděl, což ho mrzí, asi mu vážně chybí. Proto se oblékne, téměř skočí do pantoflí a poté se rozejde na akci. Při vchodu mezi lidi se výrazně napne, ale pochybuje, že by si toho někdo všiml, maximale Pers, která díky jeho postoje již při jejich prvním setkání poznala, že není v pořádku. Jakmile ji vážně uvidí, uvnitř sebe se usměje a posadí se do křesla vedle ní, které je naštěstí volné. Lehce nakloní hlavu do strany, když začne něco povídat a lehce pokýve hlavou.* Neměl jsem sem vůbec v plánu jít. Šel jsem sem prakticky jen proto, abych tě mohl vidět. *Špitne směrem k ní a zase se nakloní zpátky, kdyby se někdo na ně podíval. V ruce mu lehce zscuká nad nutkáním natáhnout ruku a chytit jí tu její. Jeho přítomnost ji dodává trochu klidu, cítí se lépe, i když to pořád není ideální.* Jak se vlastně máš? *Po očku se na ní koukne, když se jí Optá. Rád by se na ní usmál, ale s přítomností tolika lidi to nedokáže.*
annie16
annie16
Posts : 120
Join date : 01. 02. 21

Společenská místnost - Stránka 2 Empty Jace J. A. Schreave

Fri Feb 12, 2021 6:55 pm
*po týdnu bez alkoholu si nemůže nechat ujít večírek.. tedy, není to asi přímo zábava pro čtyřicátníky, ale tak co už. Na sobě má černé volnější pyžamové kalhoty a šedé triko, i když to není zrovna jeho představa pyžama, ale přeci jen by se měl asi nějak oblékat, vzhledem k postavení. Do společenské místnosti jde ruku v ruce s Misty a pořád má problém odtrhnout pohled od jejích vlasů, které se mu samozřejmě líbí. Vždyť to vybíral sám, jak by se mu to taky mohlo nelíbit?* Nene, ty mi nevěříš. První jsi mi nevěřila v tom, že ti nevyberu zelenou barvu a teď mu nevěříš ve stříhání, to je hrozný. *uhcechtne se.* I když.. to raději fakt dělat nebudu. *dodá později, protože je asi všem jasné, jak špatně by to dopadlo. Zůsatne u vybírání barev, s tím je spokojený. Pak si povzdychne nad tím, jak je Xavier oblečený, ale pobaveně mu zacukají koutky.* Vsadím se o cokoliv, kormě sexu, že i ten zbytek do půlnoci sundá. *Uchechtne se a posadí se na jednu pohovku. Misty si přitáhne na klín, protože je to večírek a není to formální akce. Ještě si cestou ukradne sklenku šampaňského.* Takhle hra znamená peklo. Jestli se přidáš a cokoliv si svlékneš nebo na mě práskneš, nabarvím tě na zeleno.
avatar
Lexi
Posts : 53
Join date : 01. 02. 21

Společenská místnost - Stránka 2 Empty Cali August Channing

Fri Feb 12, 2021 6:57 pm
*Po dlouhé době se zase objeví na nějaké akci. Z té poslední tak nějak zdrhla, protože jí všichni okolo přišli moc hrr do všeho kolem, tak doufá, že tady to bude aspoň nějaké... jinačí. No, to, že neměla pravdu, se ukáže hned v první chvíli, co do společenské místnosti nakoukne. Na sobě má obyčejnou noční košili, protože si přeci jen libuje spíše v elegantním oblečení, možná spíš v něčem slabším, volnějším a více bohémském, čemuž i absolutně odpovídá příšera po jejím boku, kterou drží za obojek.* Opovaž se dneska něco provést. *Zamumlá ke svému pejskovi a pak tiše vklouzne do sálu, ani se nedívajíc okolo sebe, a sedne si někam ke zdi. No, je tu, jenom aby tu byla. Je tu na ni moc rušno, tak by aspoň mohla vědět, o čem se v současné době mluví. Zatím o tom neví ani zbla.*
Sponsored content

Společenská místnost - Stránka 2 Empty Re: Společenská místnost

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru