Chance Selection Mountains
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
Ginny
Ginny
Posts : 113
Join date : 31. 01. 21

Společenská místnost - Stránka 3 Empty Lucien Auguste de Croy-Solre

Fri Feb 12, 2021 6:58 pm
*Drží ji za ruku, vzhledem k tomu, že se snad konečně shodli na tom, že jsou oficiální pár, alespoň pokud si to ona nerozmyslí. Nad jejím konstatováním si pobaveně odfrkne.* Nebude to vysoké číslo, když se budu koukat hlavně na tebe. *Usměje se. Ale popravdě? Jo, asi jí bude obřas přes rameno házet nějaký ten ochranářský pohled, protože přestože si vzala kardigan, šortky jí nechávaly odhalené celé nohy a navíc jí to dnes i díky výraznějšímu líčení hodně slušelo. Preferoval ji sice úplně bez makeupu, ale tohle bylo lehce vyzývavé. Ne, že by to na něj mělo účinek, hodlal ji trápit celý týden tak, jak slíbil.* Pokud bys padla, hodím si tě přes rameno a odnesu tě do postele. *Slíbí jí ochotně.* Ale jak si přeješ. *Odvede ji ke stolku s občerstvením a nápoji.* Přemýšlel jsem... chtěla bys na Valentýn podniknout něco speciálního? *Přeměří si ji zamyšleným pohledem. Nebyl z těch, co trvali na překvapení, chtěl jednoduše vědět, co by jí bylo příjemnější. Jemu by nevadilo být zalezlý v pokoji, jen oni dva, ale zároveň ji už dlouho chce vzít na večeři, případně by mohl sám něco uvařit a předat jí dárek. Na to se vlastně celkem těší, přestože jinak Valentýn považuje za zbytečný svátek.*
avatar
That-Girl
Posts : 60
Join date : 01. 02. 21

Společenská místnost - Stránka 3 Empty Re: Společenská místnost

Fri Feb 12, 2021 7:05 pm
*Po dlouhém přemýšlení se nakonec rozhodne jít na tu akci. Už jenom kvůli tomu, že nebude muset mít šaty, ale hlavně si potřebuje najít kamarády. Na sebe si oblékne růžovo bílé pyžamo složené ze dvou dílů: normální tričko a šortky. Vlasy má několika gumičkami smotané do drdolu. Do sálu vklozne potichu, protože ví, že jde pozdě. Jeden pohled věnuje hledání prince, kterého okamžitě najde v hromadě dívek. Malinko se začervená, protože jí připadá divné, že to udělala. Hned potom se okolo zdi protáhne okolo lidí. Chvíli nedává pozor a málem nabourá do dívky z letadla.* Ježiš. Omlouvám se. *Skloní se k ní a pak se natáhne pro polštář a sedne si na něj.* My už jsme se potkaly. Nevím, jestli víš, ale jsem Beatrice. *Představí se a natáhne k ní ruku. Teprve potom si všimne potvůrky u ní a málem si to rozmyslí.* Máš hezkého mazlíčka.
annie16
annie16
Posts : 120
Join date : 01. 02. 21

Společenská místnost - Stránka 3 Empty Nickaise W. Collard

Fri Feb 12, 2021 7:08 pm
*sedí na jedné pohovce a sleduje dění kolem. Ve skrytu duše doufá, že se tu objeví Maddie a nebo aspoň jeho sestra, která se zatím nějak neukazuje. Nevšimne si své snoubenky, dokud nepromluví, protože k ní sedí zády. Trochu se lekne a překvapeně na ni koukne.* No.. když nezpůsobíš všem infarkt, tak by možná mohlo. *uchechtne se. Trochu ho mrzí, že na Maddie nemá moc co okukovat, vzhledem k její anorexii, jako na těch ostatních dívkách, co tu jsou.* Vystojíš tam důlek nebo se raději posadíš, na čestný místo vedle svýho nejoblíbenějšího snoubence? *zazubí se na ni a poplácá na místo vedle sebe.*
-LF-
-LF-
Posts : 227
Join date : 27. 01. 21
Age : 20

Společenská místnost - Stránka 3 Empty Misty Evony Schreave

Fri Feb 12, 2021 7:09 pm
*Ty její vlasy se jí kupodivu vážně líbí. Moc se nebarvila od Selekce, vlastně ani jednou. Byli jiné starosti než vlasy a tak. A teď si na to připadá už lehce stará. Třeba zrzavou a nebo hnědou by si dala, ale růžová jí přijde lepší pro mladší ročník.* Víš co? Ještě ti dodatečně k Valentýnovi pořídím tu hlavu s umělými vlasy, na ní můžeš trénovat a když to co ostříháš bude vypadat dobře, dovolím ti táhnout na moje vlasy. Vidíš? Důvěřuju ti. Jen se říká důvěřuj, ale prověřuj. *Zazubí se na něj.* Takže i další týden nebo rovnou měsíc bez alkoholu? *Nadzvedne obočí.*Hmm.. beru tě za slovo. Pokud bude do půlnoci Xavier aspoň v boxerkách, ty si už snad vážně nechá.. Vidíš támhle ty marshmallowns? No, pokud bude Xavier jen v boxerkách, tak si dva narazíš na zuby, půjdeš k té skupince.. *Kývne ke Xavierovi a účastnicím.* Vybafneš na ně a zařveš, že jsi upír. Platí? *Král s královnou si taky občas mohou dovolit udělat nějakou pitomost a pobavit se, ne? Vezme si taky šampaňské a ani nenamítá, když si ji Jace posadí na klín, stejně by to nemělo smysl a jí se to líbí.* Prosím tě.. Mohla by to být legrace.. *Zazubí se na něj nevinně.* Rádi bychom si zahráli taky, ale podmínka je, že se nebudeme svlékat a ani líbat někoho cizího. Nechceme našim dětem a ani vám způsobit trauma. *Prohodí ke skupince a napije se šampaňského.* Bude to legrace a až se to začne zvrhávat, odejdeme, jo?
avatar
Lexi
Posts : 53
Join date : 01. 02. 21

Společenská místnost - Stránka 3 Empty Cali August Channing

Fri Feb 12, 2021 7:17 pm
*TIše se rozhlíží po sále. Ani jí nepřekvapilo, že tu je tolik lidí, protože většina z toho jsou královské rodiny z jiných zemí. No, mohla to čekat, a upřímně ji právě tohle nejvíc demotivuje v tom, aby v soutěži zůstávala. Brala to dřív možná za nějaký osobní cíl, ale to, co se tady děje, není nic, s čím by zrovna sympatizovala. Tolik lidí, mezi ostatními dívkami nemá šanci, tak se zase doma vrátí k tomu, co jediné jí jde, bojovat. Ví, že na to, co dělá, nemá nervy, takže bude pokračovat, protože když se stala svědkem toho, co se stalo v paláci, tak nějak pociťuje větší zodpovědnost k tomu, v čem byla vychovávána. Když do ní nějaký člověk nabourá, chtě nechtě se musí uchechtnout.* Ahoj. *Chytí ji za předloktí, aby náhodou ani jedna z nich neupadla, a když se jí v sedě představí, dá si pramen vlasů za ucho, než jí ruku stiskne.* Ty jsi ta, co praštila prince, viď? Je tu tolik lidí, že v tom mám už bordel, promiň. *Omluví se jí za to, že si není jistá, a pak přikývne.* Já jsem Cali a tohle je Piškot. Nevypadá zrovna jako Piškot, ale... No, to je jedno. *Uchechtne se a podívá se na lidi v sále.* Zdá se mi to, nebo se tu už každý s někým zná, a pak tu jsem já.
-LF-
-LF-
Posts : 227
Join date : 27. 01. 21
Age : 20

Společenská místnost - Stránka 3 Empty Xavier Wyaris Schreave

Fri Feb 12, 2021 7:24 pm
*Dojde na akci, kde se hned připojí k skupince, kde je i pár dívek ze Selekce. Když k nim přijde zeptá se jich jak se mají. Nadzvedne obočí.* Jaký nápad? *Podívá se po Gretchen a Christophine a na obě se jemně pousměje.* A mimochodem, klidně mi tykejte. *S Christophine, Persefoneiu a ani Gretchen neměl ještě rande, takže jim to neměl kdy nabídnout. A přijde mu divné jedné dívce tykat a druhé vykat.* Hmm.. *Zamyslí se a kopne do sebe whiskey.* Ale pokuste se omezit líbání, jo? Kdyby se taková fotka někde objevila, mohl by to být problém, i kdybych řekla, že jsem to dovolil. Takže je to na vlastní nebezpečí. Ale jinak.. dobře. *Pokrčí rameny.* To neee. *Zaskučí, když slyší, že se i jeho rodiče přidají.*Dobře, tohle nechci ani tak vidět. Prosím dejte mi za úkol se odstěhovat někam na Mars.. *Poprosí je všechny, ale pak zase ztichne a zvědavě se podívá na Chris, které teď dává Gretchen úkol.*


Naposledy upravil -LF- dne Fri Feb 12, 2021 7:27 pm, celkově upraveno 1 krát
annie16
annie16
Posts : 120
Join date : 01. 02. 21

Společenská místnost - Stránka 3 Empty Jace J. A. Schreave

Fri Feb 12, 2021 7:25 pm
*postěžuje si na to, jak mu nevěří, což dělá vlastně dost často. Protočí očima po jejich slovech.* Vypadám jak devítiletá holčička, co si chce hrát s panenkami? Na tvý vlasy raději sahat nebudou, jsou perfektní a nechci je ničit, pak bych neměl na co koukat. Teda.. pořád je na co jinýho koukat.. *sjede pohledem k jejímu hrudníku*.. ale tvý vlasy necham na kadeřníkovi. *ukončí to nakonec.* Ne, to zase ne. To bylo teď a už nechci. *uchechtne se. Svůj týden bez alkoholu si odbyl, teď se z toho potřebuje zotavit. Proto si taky pri začátek vezme skleničku šampaňského* No taak, tohle je divný a bude to trapný. Nechceš vymyslet něco jinýho? *zeptá se naoko nespokojeně, protože do toho se mu úplně nechce.*/Měl bych se mírnit s těmi řečmi o sázkách.../ Ale když do půlnoci v boxerkách nebude, tak to uděláš ty. *Nevinně se na ni zazubí.* Zvrhlá legrace. A zvrhlý věci s tebou mam dělat jenom já. *asi jako každá i on několikrát tuhle hru hrál a nikdy to neskončilo nijak nevinně. Navíc umí být dost žárlivý.. což dost jasně naznačuje to, jak ho stále občas štve, že před dvaceti lety Justice Misty políbil.* ne.. ona by si ráda zahrála taky. *zamumlá potichu, ale neubrání se pousmátí.* Fajn, ale žádný líbaní, svlékání ani nic podobnýho. A až bude někdo moc nahej, odcházíme. Raději.. *uchechtne se, hlavu si opře o její rameno a začne pozorovat hru.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 245
Join date : 31. 01. 21

Společenská místnost - Stránka 3 Empty Persefoneia Aria Camreigh

Fri Feb 12, 2021 7:28 pm
*Když se ujistí, že jim nikdo nevěnuje pozornost, pootočí k němu hlavu a řekne mu, že je ráda, že tu dneska je.* Víš, že tu nemusíš být, jestli se tu necítíš dobře. *Stáhne trochu starostlivě obočí.* Stačí napsat a mohli jsme se vidět někde v soukromí. *Připomene mu, protože setkání s ním by nikdy neodmítla. Všimne si, jak mu zacuká ruka jako při té párty u bazénu. Nejradši by si s ním propletla prsty a povzbudivě mu stiskla ruku. Vidí, jak je napjatý z toho, kolik je tady lidí.* Teď už dobře. *Pousměje se, protože vedle něj se jinak ani mít nemůže.* Ale už jsem potrénovala bruslení, tak snad příště neskončíme na ledu. *Poznamená pobaveně.* Jak se máš ty? *Zeptá se ho na oplátku a pohled přesune zpátky na centrum dění, kde se ostatní nejspíše chystají na flašku.*
-LF-
-LF-
Posts : 227
Join date : 27. 01. 21
Age : 20

Společenská místnost - Stránka 3 Empty Nyneve Mayla Lewitt

Fri Feb 12, 2021 7:33 pm
*Na akci dojdou ruku v ruce, jako oficiální pár a ona se kvůli tomu musí pořád usmívat. Je  teď dost šťastná a vážně doufá, že by jim to mohlo fungovat i po Selekci.* Dobře.. Ale stejně se to asi pokusím počítat. *Usměje se na něj pobaveně.* Jen abys věděl.. Stejně mě jiní chlapi nezajímají. *Pokrčí rameny. Vážně se na žádné jiné nedívá.* A co tvoje žebra? *Zeptá se ho s nadzvednutým obočím.* Ale děkuju za ten slib, snad tohle ale nebude potřeba. *Hodlá si pořádně hlídat to, kolik alkoholu v sobě má. Vezme si jen citrónovou vodu a po jeho otázce pokrčí rameny.* Nemusíš nikam chodit. Naopak by mi nevadilo klidně zůstat jen v komnatě, povídat si nebo kouknout na film, objednat pizzu. *Nepotřebuje, aby ji vodil do drahých restaurací a to, že by dala přednost večeru u pizzy mu řekla ještě předtím, než je unesli a ona zjistila, že je dcerou krále a královny. Tehdy si psali.* Nebo bychom si společně mohli zavařit. Vím, že vaříš, ale kdybys mi dovolil ti pomoct, byla bych ráda. *Pousměje se na něj. Možná není mistr, ale zeleninu by třeba nakrájela. Po očku se podívá k tomu hloučku, který začal hrát pravda nebo úkol.* Kdo myslíš, že bude jako první twerkovat nahý ve sněhu? Vsadím se, že teď lituješ, žes nevzal tématicky tu masku na oči, abych si toho nevšimla.
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 245
Join date : 31. 01. 21

Společenská místnost - Stránka 3 Empty Maddie Tiffany Piotrowski

Fri Feb 12, 2021 7:39 pm
*Dojde zezadu ke svému snoubenci a zasměje se, když vidí, jak ho překvapí.* Ale prosimtě, snad něco vydržíš, ne? *Popíchne ho pobaveně a nakonec si po jeho slovech sedne vedle něj a přitáhne si kolena k bradě.* Mám jenom jednoho snoubence. Jsi ten nejoblíbenější a nejhorší zároveň. *Poinformuje ho, kdyby na to náhodou zapomněl a pohledem přejede dění v místnosti.* Jak ses dneska měl? *Zeptá se ho, aby nějak rozproudila konverzaci. Sice se vidí denně v kuchyni nebo jejím pokoji, ale přišlo jí to jako dobrý začátek.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 94
Join date : 31. 01. 21
Age : 18

Společenská místnost - Stránka 3 Empty Gretchen H. Rook

Fri Feb 12, 2021 7:41 pm
Aspoň bude sradaa. Užije si to. *Zazubí se na ni a její úsměv přejde ve vítězný, když se k omu nakonec nechá ukecat. Musí se pobaveně ušklíbnout, když vidí Xaviera bez trička, ale nic nenamítá. Výhled je to hezký.* Dobře. *Pokýve hlavou a doufá, že mu pořád nebude automaticky vykat. Nadšeně e usměje, když to princ doovlí a nejspíš se teď tváří jako malé dítě o Vánocích, které dostalo vše, co si psalo v dopisu. Otočí se na Chris, která ji zrovna pokládá otázu a musí se nad tím chvilku zamyslet.* Jednou jsem byla v baru a byl tam jeden chlápek... Tancovali jsme spolu a tak, ale ten chlápek se zrovna pozvracel, jenže jsme byli pořád oba dva pod vlivem, takže mě i přesto opolíbil. Bylo to vážně nechutný. *Zaškebí se nad tím jako by to prožívala zrova teď.* Úkol? *Poví zamyšeně a strčí ji flašku.* Fajn. Polib nejhezčího člověka v místnosti. *Zazubí se na ni a čeká, kdo to bude. I když jí je tak nějak jasné, že to bue Xavier, v to i doufá. Chtěla by, aby Chris byla vítězka.*
Ginny
Ginny
Posts : 113
Join date : 31. 01. 21

Společenská místnost - Stránka 3 Empty Lucien Auguste de Croy-Solre

Fri Feb 12, 2021 7:42 pm
*Potřese hlavou, jako by to bylo zbytečné, ale ví, že se asi dopočítá k nějakému zajímavému číslu, protože musel pohledem počastovat už strážce, kterého minuli na chodbě a díval se na Nyv příliš dlouze.* Tak to teda doufám. *Zasměje se a pohladí ji palcem po hřbetu dlaně.* Za tu bolest mi to bude stát, navíc tě pak budu moct peskovat, co jsem si to kvůli tobě vytrpěl. *Poškádlí ji pobaveně.* /Snad ne./ *Není si jist, že by jeho žebra dala schody.* Tak jo, něco vymyslím. *Slíbí jí. Rozhodně chce ten večer strávit sní, i když ji asi zklame, že vážně bez sexu. Mohla si za to ale sama.* Hmm, a co je vlastně tvoje oblíbené jídlo? *Zeptá se zvědavě. V kuchyni mu to jde, mohl by si dopředu vybrat nějaký recept a nachystat to. Klidně ji nechá pomoc, ale nemá rád, když se mu někdo plete pod ruce, proto bude klidnější, když si to rozplánuje, aby ji zaměstnal.* Jestli někdo skončí nahý, zaměstnám si tě tak, aby ses nekoukala. *Odfrkne si. O polibky ji přeci jen nepřipravil.* Liv tohle jako mladší hrávala hodně. *Podotkne a lehce potřese hlavou. Jemu ta hra vždycky přišla až moc dětinská. Jako pro opilé teenegery, kteří si jen chtějí zamíchat hormony.* Ty bys... chtěla hrát? *Nejistě na ni pohlédne. Nebránil by jí, ale určitě by nesnesl, aby na ni sahal někdo jiný, takže se ohledně toho cítí dost rozpolceně.*
Vertasia
Vertasia
Posts : 60
Join date : 01. 02. 21

Společenská místnost - Stránka 3 Empty Hunter Luke MacQuoid

Fri Feb 12, 2021 7:42 pm
*Kdyby Pers neuviděl sedět v křesle, ještě by se otočil, vrátil se do komnaty a i přesto, že je tma, by popadl snowboard a šel by na neoznačenou sjezdovku, aby se uklidnil. Jenže naštěstí tam sedí, proto se také posadí do křesla,ktere je vedle ní.* Nechtěl jsem tě úplně otravovat, víš? Nevěděl jsem, zdali máš nějaké schůzky, nebo tak. *Pozvedne koutek a nadzvedne si párkrát za sebou tričko, kvůli vedru, které tu je. Možná je mu ještě větší kvůli tomu, jak je nervózní. Zeptá se ji, jak se má a jakmile mu odpoví, podívá se na ní.* Předtím ses dobře neměla? *Optá se hned, i když ho nad její odpovědí zahřeje lehce u srdce.* No.. Kdybychom skončili na ledu a bylo by to jako minule, nebránil bych se, myško. *Zašeptá směrem k ní a lehce pokrčí rameny.* Já? No.. Jde to. *Odpoví neutrálně, než pohled zase přesune dopředu. Když uvidí, k čemu se schyluje, má ještě větší tendenci se jít někam zahrabat.* Teď pevně doufám, že nic nepadne na mě. *Zamumlá a prohrábne si vlasy.*
annie16
annie16
Posts : 120
Join date : 01. 02. 21

Společenská místnost - Stránka 3 Empty Nickaise W. Collard

Fri Feb 12, 2021 7:56 pm
*překvapí ho hlas Maddie a zároveň ho i potěší, že tady je. Protočí očima po jejích slovech.* To jo, ale zrovna tohle moc výdrž neovlivní. *uchechtne se. Pak poplácá na místo vedle sebe, aby si tam sedla.* To o nejhoršiim budu ignorovat, takže jsem jen ten nejlepší. *zazubí se na ni, načež se k ní trochu přisune, dá jí jednu ruku kolem ramen a přitulí k sobě.* A jakožto tvůj jediný nejlepší snoubenec se o tebe musim řádně starat. *zazubí se na ni, načež se natáhne pro jednu její ruku, kterou jí začne masírovat a zahřívat stejně tak jako v kupoli. Nepřekvapí ho, jak je studená a chce jí aspoň trošku zahřát.* Fajn, ty? Dneska je ten dobrej den nebo špatnej? *zeptá se, možná trochu opatrně. Ale přijde mu, že má celkem dobrou náladu... nebo spíše nemá tu náladu, jakou měla třeba kdysi u bazénu.* Tvůj brácha bude tátou? *zeptá se, protože viděl něco na Illeagramu, ale neví, jestli je něco z toho pravda.* Chceš si zahrát tu úchylnou hru? *kývne k hloučku lidí, kteří hrají flašku a začne jí masírovat druhou ruku*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 245
Join date : 31. 01. 21

Společenská místnost - Stránka 3 Empty Persefoneia Aria Camreigh

Fri Feb 12, 2021 7:57 pm
Mě neotravuješ. Tak bysme se domluvili na později. Určitě bych tě ale neposlala do háje. *Protočí mírně očima nad jeho námitkou, protože neměla absolutně žádný smysl. Xavier jí ještě nikam nepozval a s nikým jiným se nestýkala, takže tohohle se nemusel bát. Když vidí, jak si začne nadzvedávat tričko a uvidí díky tomu jeho břišní svaly, skousne si spodní ret. Radši obrátí pohled, aby jí tolik nezčervenaly tváře a nezačalo být horko jí.* Trochu jsem se nudila. *Pokrčí mírně jedním ramenem a když jí pak osloví "myško", neovládne zaculení. Ta přezdívka se jí líbí.* Jde to? Děje se něco? Je doma všechno v pořádku? *Zeptá se starostlivě, protože ví o jeho plánech na svrhnutí svého otce z trůnu. Pak si všimne, že doopravdy začali hrát ostatní flašku, takže zvědavě sleduje, jak se to vyvine. Ví, že je to docela nebezpečný pro ní a Huntera, ale stejně tu hru miluje díky tomu, jak se snadno nechá skoro k čemukoliv vyhecovat.*
Ginny
Ginny
Posts : 113
Join date : 31. 01. 21

Společenská místnost - Stránka 3 Empty Christophina Charlotte Meadows

Fri Feb 12, 2021 7:59 pm
*Napůl doufá, že to Xavier nedovolí. Ale to se nestane. Je jí jasné, že se to celé zvrtne a jelikož zná svou karmu, bude to pro ní jedno velký špatný. Spíš ohromný extrémní velký špatný.* /To zvládneš./ *Vždyť šlo jen o pitomou hru. Přebere si lahev a na odvahu si lokne. Je ráda, že stihla polknout, než dostala onen úkol, jinak by se asi zakuckala.* /Ale co jsi čekala? Zrovna Gretch si prostě nebere servítky./ *Ošklivě na ni pohlédne, než jí pohled instinktivně sklouzne ke Xavierovi.* /Mrcho./ *Ví, proč to Gretch udělala. Bylo to na ní vážně tak poznat? Kel, Gretch, vlastně všichni si z ní kvůli Xavierovi utahovali.* /Tak se mi líbí, to přeci není nic špatného./ *SKlopí pohled k zemi.* /A ještě jsou tu jeho rodiče, vážně úžasný./ *Kupodivu však místo nervozity pocítila jiskru vzdorovitosti. Všichni ji ke Xavierovi nenápadně a i více nápadně pošťuchovali. Sice nebyl Schreave, ale teď se poučí o její tvrdohlavosti. Nenechá sebou manipulovat. A tak pohled zvedne od země a podle se pousměje.* Nejhezčí? Jaká špatná volba slov... *O mužích se málokdy řekne, že jsou hezcí. SPíše že jsou sexy, anebo atraktivní. A v tom případě by neměla na výběr a políbila by Xaviera. Ignoruje fakt, že v ní ta představa vyvolávala rozechvělou nedočkavost. Místo toho se zvedne z gauče a přejde ke Gretch. Ještě uvažovala o Honey, i ta se jí vzhledově hodně líbila, ale u Gretch byla větší šance, že bude hrát s ní.* /Přivolala si to na sebe sama./ *Než si to stihne rozmyslet, vezme její tvář do dlaní a zlehka ji políbí na rty. Občas zapomíná, jak jsou dívčí rty měkké a poddajné, je to jiné, než líbat muže. Neodtáhne se hned, místo toho polibek jemně prohloubí. Když už, tak ať mají ostatní zajímavé představení. Je to příjemné, sladké, nevyvolá to v ní bouřlivou reakci a touhu pokračovat, ale nemůže to považovat za špatný polibek. Odtáhne se a otevře oči.* Příště si dávej pozor na to, co si přeješ. *Dostane ze sebe. Ví, že se červená, ale je na sebe hrdá. Sedne si zpátky na své místo a ignoruje chvějící se ruce, snaží se předstírat, že se nic neděje. Tohle možná nebyl polibek, po kterém toužila nejvíc, ale ta satisfakce za to rozhodně stála.* Takže... Misty... Pravda nebo úkol? *Otočí se na královnu s omluvným pohledem a podá jí lahev whisky. Pokud od sebe chce odvést pozornost, nebude nic lepšího, než zvolit si královský pár.* /Úkol, hmm.../ *Něco ji napadne.* Vteřinu. *Všimla si na stole šlehačky, nejspíše kdyby si někdo chtěl udělat horkou čokoládu nebo si ji dát na dortík. Dojde pro ni a podá ji Místy.* Takže... Na člověka po své pravici můžeš nastříkat šlehačku, místo je jedno. ALe pak ji musíš slíznout. *Po její pravici je Jace. Není zlá. Ale nemůže popřít, že umí být škodolibá.*
-LF-
-LF-
Posts : 227
Join date : 27. 01. 21
Age : 20

Společenská místnost - Stránka 3 Empty Nyneve Mayla Lewitt

Fri Feb 12, 2021 8:00 pm
*Pousměje se na něj, když ji pohladí palcem po hřbetu dlaně. Líbí se jí tahle jemná gesta, která si snad ani Lucien neuvědomuje. Jako ona, když vedle sebe třeba sedí a ona mu začne hladit paži. Uchechtne se.* Neboj, opít se vážně neplánuju. Ani mě pití nebaví. *Pokrčí rameny. Pokud si dá jednu skleničku bude to zázrak.* Jasně,, určitě bys mě za to peskoval.. Spíše bys mi to dal nějak vyžrat příští týden v posteli. *Jen doufá, že by kvůli tomu neprodloužil ten trest a nehodlal ji kromě týdnu bez sexu trápit ještě déle.* Jo, ale vážně ne nic velkého.. *Docela se upřímně bojí. Slyšela o tom, že své sestře koupil dům k svatbě a ona nic drahého nechce. Nerada přijímá i levnější dárky. Raději je sama dává než dostává.* Ani nevím, mám ráda více věcí. Grilované kuře na citronu, Losos na grilu.. Spíše vyber něco, co máš rád ty. Moc nemusím mořské plody, jediný ryba kterou asi jim je právě jen Losos.. Ale jinak je mi to vážně jedno. Můžeš uvařit nějakou svou specialitu. *Ráda by ochutnala to, co umí nejlépe, vaří to nejradši a nebo jídlo, které je jeho nejoblíbenější.* Jo, asi bys to ani neměl tak těžký. Pokud by tu skončil někdo nahý, stydlivě bych se dívala do země. Jsem zvyklá nahého vidět maximálně tebe a tohle by bylo divný. *Před ostatníma by to bylo divný.. A taky vzhledem k tomu, že tu jsou i její rodiče. Potřese hlavou.* Ne. Vím, že bys žárlil, to zaprvé. A za druhé.. tohle mě prostě neláká. *Pokrčí rameny a kývne k sedačce, který je blíže u krbu.* Nesedneme si? *Navrhne, protože do teď stojí u občerstvení.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 245
Join date : 31. 01. 21

Společenská místnost - Stránka 3 Empty Maddie Tiffany Piotrowski

Fri Feb 12, 2021 8:17 pm
*Protočí mírně očima a nakonec si sedne vedle něj a po jeho slovech potřese pobaveně hlavou.* Egoisto. *Poznamená pobaveně a zaculí se, když jí obejme okolo ramen a přisune si jí k sobě. Ráda se k němu přitulí a začne nasávat jeho tělesné teplo.* To si nechám líbit. *Spokojeně zavrní, když jí začne zahřívat a masírovat ruce, protože to je něco, co si naprosto zamilovala a opře si hlavu o jeho rameno. Zeptá se ho, jak se dneska má a po jeho otázce ohledně toho, jaký je tohle den, lehce pokrčí rameny.* Něco uprostřed. Ale asi se to spíš kloní k lepšímu dni. *Odpoví mu upřímně a u toho sklopí pohled ke svým nohám. Když se jí pak zeptá na to, jak bude tetou, přikývne.* Jo. Můj brácha si tady oplodnil holku, co teď čeká dvojčata a odmítá se o to postarat, protože se neprosil o to, být tátou. *Zamručí podrážděně, protože jí to neuvěřitelně vytáčí.* Ne, radši ne. Ještě bych měla za úkol sníst čokoládu. *Ušklíbne se. Radši bude sedět tady a jenom to pozorovat.* Ale jestli si chceš zahrát ty, tak klidně jdi. *Pokrčí rameny. Nevadilo by jí to, hlavně, ať si to užije.*
Ginny
Ginny
Posts : 113
Join date : 31. 01. 21

Společenská místnost - Stránka 3 Empty Lucien Auguste de Croy-Solre

Fri Feb 12, 2021 8:19 pm
*Upřímně si většinu těch drobných gest opravdu neuvědomuje, prostě se jí rád dotýká, ten drobný kontakt mu přináší klid.* To je dobře. Ale bojím se, co se stane, až si tě ukradne Liv. A věř mi, že se to stane. *Povzdechne si. Nejspíš ji pod nevinou záminkou vytáhne na holčičí večer, opije ji a bude vyzvídat. TOmu se musí zasmát.* Možná, ale to už přeceňuješ moji trpělivost. *Týden je asi maximum, co zvládne. Možná kdyby se Nyv snažila, ještě to i zkrátí. Bylo něco jiného s ní jen mluvit, něco jiného zase odolávat její provokaci.* Jasně. *Nevinně se zazubí. To, co jí sehnal, drahé bylo, ale určitě ne tak drahé jako dům. No... možná. Nějaký menší by za tu částku asi sehnal. Spokojeně se pousměje a přikývne, když si vyslechne její preference. Nahne se a líbne ji na spánek.* Tak fajn. *Zaškubou mu koutky.* Tak to si nestěžuju. Ale teda zvláštní, když jsi se poprvé svlékala a následně já, upřímně jsi nebyla zas tak stydlivá. *Rýpne si. Jo, trošku uhýbala pohledem, než si zvykla, ale jakmile se svlékl on, to ji ostýchavost přešla docela.* A taky když si kreslíš, tak ty mé obrázky taky nejsou zrovna cudné. *Šeptne jí vesele do ucha a políbí ji pod ním tam, kde to má ráda. Tyhle drobné gesta si přeci dovolit může, je mu jedno, jestli lidí koukají, stejně je většina z nich pohlcená hrou.* Fajn, to se mi ulevilo. *Uzná a přikývne. Najde volné místo stranou od ostatních a přitáhne si ji k sobě na klín. Šetří místo, ne?* Jak to jde vůbec mezi tebou a tvou rodinnou? *Drží se od nich očividně dál a to ho trochu trápí. Ne, že by chtěl přijít o její přítomnost, ale možná by s nimi měla trávit více času.*
avatar
That-Girl
Posts : 60
Join date : 01. 02. 21

Společenská místnost - Stránka 3 Empty Re: Společenská místnost

Fri Feb 12, 2021 8:22 pm
*Podívá se na dívku před sebou.* /Je hezká./ *Řekne si malinko smutně. Když vidí jak má ta dívka nádherné vlasy, nádherné oči, prostě všechno, tak jí je smutno.* Ahoj. *Pozdraví jí a usměje se.* To se asi nututlá. Jo to jsem já. *Zrudnou jí tváře. Tenhle moment svého života by nejradši zapomněla.* Nemusíš se omlouvat. Taky si to nepamatuju. *Zasměje se.* Náhodou je roztomilý. Co to vlastně je? *Zeptá se se zájmem. Sice má zvířata ráda, ale ve psech se nevyzná.* A taky mě těší. *Usměje se na dívku a pak se obrátí na zvířátko.* Bude mu hodně vadit, kdybych si ho pohladila? *Zeptá se. Potom se také rozhlédne po sále. Je tu překvapivě plno a jí začíná být trapné, jaké oblečení si vzala. Proto se natáhne ještě k jednomu polštáři a položí ho na sebe.* Neboj. Já tu taky nikoho neznám. Tedy psala jsem si s jednou holkou, Faith... *Povzdechne si* ...ale ta z toho nebyla moc nadšená. Škoda, myslela jsem si, že by jsme mohly být kamarádky. *Pokrčí smutně rameny.* Jinak, jak se cítíš z toho všeho? A jak to jde s princem? *Zeptá ss zvědavě. Z části kamarádsky, z části potřebuje zjistit, jak to jde soupeřkám.*
-LF-
-LF-
Posts : 227
Join date : 27. 01. 21
Age : 20

Společenská místnost - Stránka 3 Empty Misty Evony Schreave

Fri Feb 12, 2021 8:22 pm
No.. Občas se tak tvrdohlavě a dětinsky chováš? *Nevině se na něj zazubí.* Hmm.. Ale hrudník normálně neukazuju. A pochybuju, že tobě by se líbilo, kdybych chodila s tričkama s hlubokým výstřihem a mohl by se kdokoliv dívat.. *Řekne pobaveně. Ví, že je žárlivý, pořád ho štve, že ji jednou políbil Justice a to je to dvacet let a že jsou dvojčata tajili.* Říkal jsi o cokoliv lásko. Chceš být měsíc bez alkoholu nebo tohle? /Sakra, měla jsem k tomu zahrnout i fotku./ Dobře, platí. *Uchechtne se.* Ale pff.. Ani vlastní sázku si nemůže vymyslet..*Řekne naoko uraženě.* Nebude to až tak zvrhlé snad. Pokud až moc, vypadneme a můžeme dělat zvrhlé věci společně v komnatě. *Políbí ho na tvář. Pak skupince řekne, že by se rádi přidali taky a uchechtne se po Jacových slovech.*Přesně tak. Když si opře hlavu o její rameno, začne ho automaticky hladit ve vlasech, teda dokud na ni nepromluví Christophine.*/Odvážná./*Vážně by nečekala, že je někdo takhle přímo osloví, i když řekli, že by si zahráli taky.* Úkol. *Odpoví jí a sleduje ji jak jde ke stolku s občerstvením. Vezme si od ní šlehačku a podívá se na Jace na kterýho mrkne. Trochu šlehačky mu dá normálně na rty, pak je slízne a ještě ho krátce políbí.* Copak? Pořád se ti do zdá jako hrozná hra? *Mrkne na něj a pak se otočí zase ke skupince.* Hmm.. Lady Persefoneio? Pravda nebo úkol? *Zeptá se jí a poté, co jí odpoví se zamyslí.*/Jak moc mám být zlá?/ Vidíte skupinku těch diplomatů? *Ano i oni tu jako hosté jsou a i když dresscode říká pyžamo, mají obleky. Je jasné, že to tu berou dost vážně a jsou to asi suchaři.* Tak k nim přiběhněte, začněte se drbat a křičet "Mám blechy, mám blechy a oni mě koušou!" *Usměje se pobaveně a zároveň jí podá flašku.*
annie16
annie16
Posts : 120
Join date : 01. 02. 21

Společenská místnost - Stránka 3 Empty Nickaise W. Collard

Fri Feb 12, 2021 8:34 pm
*protočí očima, když ho nazve egoistou. Ale egoista asi trochu bude. Pak si ji přitulí k sobě, aby jí aspoň trochu zahřál a taky se mu líbí ten pocit blízkosti. Uchechtne se, po její reakci.* teď fakt vypadáš jak to kotě. *neodpustí si poznámku a začne jí masírovat ruce. Neodolá a políbí jí do vlasů, když se opře o jeho rameno. Nechápe, jak s ním i tyhle maličkosti můžou provádět takové věci, protože to nikdy necítil, ale líbí se mu to.* To je dobře. *nerad jí vidí v té druhé náladě. Taky to většinou pak končí hádkou. Zeptá se na jejího bratra, se kterým se potkal už jednou a úplně na něj neudělal dojem "budeme nejlepší kamarádi". Moc se tím ani netají.* To je idiot. Vždyť jsou to jeho děti... jak jim to může udělat? Nebo tý holce? *kdyby se mu něco takovýho stalo, nikdy by tohle neudělal. Ale na tohle si dává pozor. Sice by se nezachoval jako Atticus, ale tu situaci moc zažít nechce. Pak se jí zeptá, jestli se chce přidat ke hraní falšky.* Ne, to je dobrý, mě je dobře tady. *uchechtne se.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 245
Join date : 31. 01. 21

Společenská místnost - Stránka 3 Empty Persefoneia Aria Camreigh

Fri Feb 12, 2021 8:40 pm
*Sleduje tu hru a doufá, že na ní nijak nedojde. Nebo že to aspoň nebude nijak hrozný. Nechce ohrozit Huntera, protože nechce, aby se mu kvůli ní něco stalo. Už si prošel hodně bolestí díky svému otci a nechce mu způsobovat další. Jenže netrvá moc dlouho a flaška doputuje k ní. Jediné štěstí je, že jí jí podá královna, která jí doteď přišla milá, takže snad nepůjde o nic hrozného. Vezme si od ní flašku a nakloní hlavu mírně na stranu.* Úkol. *Bude to bezpečnější než pravda, kde by se jí mohla zeptat, jestli jsou ty drby o ní a Hunterovi skutečné.* Ano.. *Odpoví trochu váhavě a vyhledá pohledem zmíněnou skupinku diplomatů. Když ale uslyší znění úkolu, uchechtne se a trochu si lokne z flašky.* Tak fajn. *Položí flašku na křeslo a vydá se za diplomaty, které nejdřív obejme okolo ramen a pak je začne drbat pod bradou a ve vlasech a křičet zadaná slova. Po chvilce je jen poplácá po tvářích a s pobaveným úsměvem se odebere zpátky, kde vezme flašku a otočí se na Xaviera.* Pravda nebo úkol? *Vrazí mu flašku do rukou a pak našpulí rty, když přemýšlí, jaký úkol mu dá. Nakonec se šibalsky pousměje a pohodlně se opře do křesla.* Ty tvoje kalhoty jsou sice super, ale víc tady holky nejspíš zajímá, co máš pod nima. Takže... Si vyber někoho z místnosti a vyměň si s nim spodní prádlo. *Pokrčí rameny a v očích se jí zablýsknou pobavené jiskřičky obsahující výzvu.*
annie16
annie16
Posts : 120
Join date : 01. 02. 21

Společenská místnost - Stránka 3 Empty Jace J. A. Schreave

Fri Feb 12, 2021 8:45 pm
*zamračí se, naoko uraženě.* to není pravda. *odfrkne si. Přeci se tak chovat nemůže.* To ne. Žádný hluboký výstřihy. A taky provokativní fotky na illeagram, který mají být moje. *narazí na fotku, kterou dala na Illeagram posledně a po které žárlil dost. Přeci jen ji tam může vidět úplně každý. Jak by nemohl žárlit? Kort navíc s jeho povahou..* Faajn, tohle. *protočí nakonec odevzdaně očima.* /stejně budou všichni opilí a nebudou si to pamatovat.* Proč bych to dělal, když od toho mam tebe? *zeptá se nevinně.* To zní líp. *zavrní potěšeně, protože zvrhlosti v komnatě jsou vždycky lepší.* Nebo můžeme využít tu vířivku, která teď bude určitě volná, protože většina lidí je na akci. *navrhne podle něj lepší možnost. Pak Misty opraví s tím, že chce hrát ona a ne oba dva a opře si hlavu o její rameno, načež si jen začne užívat toho, jak ho hladí ve vlasech. Povytáhne obočí když Misty osloví lady Christophine a povzdychne si, když je ten úkol tak nějak mířený i na něj. Jen doufá, že to Misty nebude moc přehánět. Nakonec to naštěstí pro něj skončí dobře a s pobaveným úsměvem jí poté oplatí polibek.* Hm, možná nebude tak špatná. *uchechtne se.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 94
Join date : 31. 01. 21
Age : 18

Společenská místnost - Stránka 3 Empty Gretchen H. Rook

Fri Feb 12, 2021 8:46 pm
*Splní otázku, i když ji to přijde trošku udné a pro přéště se rozhodne si vybrat úkol. Ten taky dá Christophine a tak nějak čeká, že políbí Xaviera, byla by ráda, kdby se tak stalo. Povytáhne obočí a se zmateností a zvědavostí v očích se na ni koukne a povytáhne obočí, když vidí, kam jde, že jde přímo za ní. Překvapeně vykulí oči, dyž se její rty ocitnou na těch jejích, ale ani nezaváhá, jen se do polibku pobaveně usměje a položí ji ruku na tvář, přičemž ji polibek oplácí. Je zvedává, jestli po tomhle dostanou nějakou přednášku od Xaviera nebo ne. Ale teď ji je to jedno. Nikdy epřemýšlela nad tím, jestli je na obě pohlaví nebo jen na jedno, spíše se přiklání můžů, ale když se objeví takováhle příležitost si zahrát, proč ne. Když se odtáhne, ještě se k ní nakloní a vtikne ji ryclejší polibek.* Příště to řeknu jinak. *Pokýve hlavou a na tváři má pobavený úsměv, i když má tváře taky lehce narůžovělé. PAk se jen opře rukama za záady a s úsměvem sleduje ostatní a čeká, kdy bude řada na ni. Tohle ji docela nakoplo, že má chuť i na dovážnější úkoly.*
Sponsored content

Společenská místnost - Stránka 3 Empty Re: Společenská místnost

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru