Chance Selection Mountains
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
-LF-
-LF-
Posts : 227
Join date : 27. 01. 21
Age : 20

Společenská místnost - Stránka 4 Empty Nyneve Mayla Lewitt

Fri Feb 12, 2021 8:51 pm
Jo.. to se bojím taky. Už mi stačil ten chat. Ale když ti napíšu, snad mě přijdeš zachránit, ne? *Udělá na něj psí oči, aby jí slíbil, že ji v tom nenechá. I když kdyby svedla téma konverzace mezi ní a jeho sestrou k tomu prckovi, co čeká snad by to bylo v pohodě. O malých dětech toho hodně ví, když žena, která ji vychovávala má teď asi sedmiměsíční holčičku. Upřímně.. jí chybí. Nejen ta malá, ale všichni. Možná nebyli stejné krve, ale vychovali ji a bere je pořád jako svou rodinu.* Fakt přeceňuju? /Budu se muset snažit o něco více a provokovat ho../*Nehodlá m to ten týden ulehčovat, to vůbec ne a kdy ví, že nehrozí, že by to prodloužil, tak jej hodlá provokovat ještě více. Když řekne "jasně", nedůvěřivě se na něj podívá. Ví, že nemá ráda drahé věci a jen doufá, že jí k Valentýnovi nic moc drahého nekoupil. Usměje se, když ji líbne na spánek.* Vždyť jsem se červenala. No a pak.. jsem myslela už na něco jiného, protože jsem tě hrozně chtěla. Ale taky stěží něco bude, týden vůbec nic a je to divnější, když je tu více očí. *Pokrčí rameny.* Kreslím ti jen hrudník, jinak na sobě máš třeba deku nebo aspoň boxerky.. *Trochu se ale začervená, když jí takhle připomíná jak ho kreslí. Bez keců si sedne na jeho klín, stejně by si ji tam přitáhl, jako včera, na tom stejném místě. Taky se usmířili právě tady.* No.. snažím se mezi nimi bavit. Ale pořád mi to přijde trochu zvláštní. Když někdo zmíní mou rodinu, vzpomenu si hlavě na tu, co mě vychovávala. Těch dvacet-tři let nejde jen tak smazat..
Ginny
Ginny
Posts : 113
Join date : 31. 01. 21

Společenská místnost - Stránka 4 Empty Lucien Auguste de Croy-Solre

Fri Feb 12, 2021 9:00 pm
*Věnuje jí zhrozený pohled.* Ani náhodou, pod pracky Liv dobrovolně nevlezu, pokud se rozhodneš jít do jámy lvové, půjdeš tam sama. *Ujistí ji. Nebylo to zrovna šlechetné, ale měl přeci jen nějaký pud sebezáchovy.* Rozhodně, věř mi, že ten týden je pro mě taky dost dlouhý. *Povzdechne si a potřese hlavou. Zvládne to, jistěže, ale to neznamená, že se netěší na ten den, kdy jeho trest pomine, protože pak ji z postele rozhodně jen tak nepustí. Ignoruje podezření v jejím pohledu. Ví, že se jí ten dárek bude líbit. Šlo o něco, co prostě nemohla jen tak odmítnout, přestože bude možná chvíli trochu uražená za to, že jí to pořídil. Ale s tím už si poradí.* Oh, ale ty se červenáš pořád, to je pak těžké posoudit. *Utahuje si z ní. Vlastně to měla poslední dobou celkem pod kontrolou, už se asi trochu zocelila vůči jeho věčnému škádlení. Tady rozhodně nic v plánu nemá a pokud začne svlíkání, asi ji bere pryč, anebo ji alespoň nějak zaměstná.* Ah, jaké štěstí. Kdybych ale tu deku neměl, chceš říct, že v tu chvíli bys mě nekreslila, že? *Dobírá si ji.* Jestli chceš, někdy ti zrovna můžu stát modelem. *Zaškubou mu koutky. Vážně bylo rozkošné, když se červenala. Přitáhne si ji k sobě na klín a zamyšleně přikývne.* A psala jsi jim? Tvé … adoptivní rodině. Podle mě jim taky chybíš. Nemusíš si vybírat jen jednu rodinu, víš? Možná jsi pokrevně Schreave a oni si rozhodně zaslouží šanci, ale neznamená to, že tím zanevřeš na lidi, kteří tě vychovali. Rodinu si i vybíráš, Nyv. *Stačí se podívat na manželství. Kamarádské svazky, které vydrží celá léta. Krev automaticky neznamená rodinu.*
-LF-
-LF-
Posts : 227
Join date : 27. 01. 21
Age : 20

Společenská místnost - Stránka 4 Empty Xavier Wyaris Schreave

Fri Feb 12, 2021 9:40 pm
*Po celou dobu hru jen v tichosti sleduje a je rád, že si ho moc nevšímají. Po polibku Gretchen a Christophine měl chvilku trochu těsněji v kalhotách a nerad by, aby to někdo viděl. I když v tomhle nebyl nesdílný a skoupí na slovo, aby každý komentoval jeho bouli v kalhotách nepotřebuje. K úkolu dokonce jsou vyzvání jeho rodiče, na což se mu zrovna nechce dívat, takže se mu jako extrémně zajímavý zdá pohled na velkého psa Cali, kterého tu má s sebou. Pak ale na řadu dojde dokonce on.* Úkol. *Řekne rovnou a po jejích slovech se uchechtne.* No dobrá.. Chris? Asi půjdeme vedle, ne? *Zazubí se na ni. Ano, hodlá s tím otravovat ji. Zvedne se a přejde s ní do jiné místnosti. Přejde do zadnější části místnosti, aby na ni neviděl a ani ona na jeho a když si vymění spodní prádlo uchechtne se.* Po tomhle si budu muset dát pořádnýho panáka. Chceš asi taky, ne? *Usměje se na ni. Když se vrátí, rovnou jí vezme skleničku whiskey a napije se z té své.* Gretchen.. pravda nebo úkol? *Když si dívka vybere, zamyslí se.* Spodní prádlo si už měnit nehodlám, ale když už se s tebou Chris líbá.. Nejspíše by jí tay jako mě zajímalo jaké máš, takže dalších pět kol odehraješ bez trička. *Zazubí se na ni. Sedí tu v dívčích kalhotkách, chce aspoň vidět její prsa, i když bude mít podprsenku.*
Ginny
Ginny
Posts : 113
Join date : 31. 01. 21

Společenská místnost - Stránka 4 Empty Christophina Charlotte Meadows

Fri Feb 12, 2021 9:50 pm
*Asi podobnou výzvu mohla čekat a její první pohled patří Xavierovi. Je ale unavená z toho, jak se jí pořád někdo snaží přimět k tomu dát najevo, že se jí líbí. Taky uměla být tvrdohlavá, a tak když se zvedne, zamíří si to ke Gretch a užívá si její překvapený výraz, než ji políbí. Trochu ji překvapí, když se dívka ve vteřině vzpamatuje a polibek jí s úsměvem oplatí, ale rozhodně si nestěžuje. Přestože se jí více stávalo, že ji zaujal nějaký muž, považovala se za bisexuálku. Dívky jí rozhodně přišly atraktivní a občas dokonce i měla podobné nutkání jako u mužů si s nimi něco začít. U Gretch to doposud nepocítila, byla pro ni kamarádka, ale přesto ten polibek není vůbec špatný. Protáhne o chvíli déle, užívá si tu měkkost a poddajnost jejích rtů, v níž se ztratí chuť whisky i letmý dotek na tváři. Když se odtáhne, červená se, ale uleví se jí, že i Gretch má lehce znachovělé tváře. Pousměje se nad posledním rychlým políbením a už jen přikývne. Její hlas zní pořád až moc rozechvěle, takže chvilku ocení. Pak zadá úkol Místy a pozoruje, jak se flaška posouvá k Pers. Pohledem se vyhýbá Xavierovi. Doufá, že ji po tomhle nepošle domů. Co když ho naštvala? Když však přijde úkol i na něj, už to nemůže odkládat a zvědavě se k němu obrátí.* /Ah, nebude se svlékat tady, že ne?/ *Po dnešku se asi půjde zahrabat.* /A hodně hluboko./ *Dodá v duchu, když Xavier vybere ji.* /Ale notak!/ No to si piš. *Zamumlá si pro sebe a zvedne se, načež jde za ním.* Vážně špatná volba. *Podotkne jízlivě. Budou mu malé, ale jeho problém, mohl si vybrat otce, nebo jiného muže, ale rozhodl se provokovat ji.* Pod pojmem dostat se někomu do kalhotek jsem si představovala vážně něco jiného. *Alkohol už ji alespoň rozmluvil, a tak rezignovaně stranou od ostatních svlékne kalhotky a hodí mu je poslepu k nohám. Jen trochu se natočí, aby neminula. A stojí jí hodně, ale hodně práce nedívat se mu na zadek.* /Bože, Chris, ty dnes končíš./ *Obleče si jeho boxerky, ona má aspoň pohodlí. Dřív než se však stihne kousnout do jazyka, utrousí poznámku.* Budu je chtít zpět. *Proklouzne kolem něj, aniž by mu dala čas na odpověď.* /Jsi totálně v háji./ *Už by neměla pít, ale na toho panáka potřebuje přesně, jak Xavier řekl a taky si dá. Následně pobaveně pohlédne na Gretch.* /Jo, jasně, kvůli mně./ *Protočí lehce očima. Stejně bude zírat jen Xavier a zbytek mužského osazenstva.*
-LF-
-LF-
Posts : 227
Join date : 27. 01. 21
Age : 20

Společenská místnost - Stránka 4 Empty Misty Evony Schreave

Fri Feb 12, 2021 9:56 pm
Ty sis začal lásko. Já tam sama provokativní fotky nedávám. *Usměje se na něj. Je to pravda, ale když tam přidal svou fotku, taky na to musela nějak zareagovat.* Tak vidíš, nestěžuj si. *Uchechtne se. Sama by se raději na týden vzala alkoholu místo udělat tohle, ale chápe to. Jace teď bez něj byl už týden a další by asi psychicky nedal. Naoko uraženě si odfrkne, když pořád používá její nápady.* Takže chceš jít do vířivky si připomenout jak se tu ocitla Aideen? Ale na dalším dítěti pracovat nebudeme, že ne? *Je jim až moc na další dítě, teda aspoň podle ní. Je tu teď Rafe a za chvilku i beztak dítě jednoho z jejich dětí. Když si o její rameno položí Jace hlavu, začne ho hladit ve vlasech, dokud ji teda neosloví Christophine. Splní úkol, který jí zadá a zadá jeden lady Persefoneii, kterou do toho zatím nezapojili. Přece nemůže být tak přehlížená, ne? Pobaveně se uchechtne nad tím co udělá.* A jéje, už to začíná. *Řekne pobaveně, když slyší další úkol tentokrát mířící na jejího syna a když on následně zadá úkol Gretchen, podívá se na Jace.* Už to nebude trvat dlouho a určitě bude i on jen ve spodním prádle a pak se zdekujeme, až splníš teda sázku..
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 94
Join date : 31. 01. 21
Age : 18

Společenská místnost - Stránka 4 Empty Gretchen H. Rook

Fri Feb 12, 2021 10:01 pm
*Z polibku má pořád trochu narůžovělé tváře, takže si radši naleje už třetí skelničku whiskey. Pak to jen tak sleduje z povzdálí a musí se rozesmát nad úkolem pro Xaviera a zároveň i Chris. Zazubí se na ni, jelikož věděla, že se mu jen tak nevyhne. Pekvapeně se točí na Xaviera a usměje se na něj.* Pravdu jsem ěla, úkol. Zvolí si a pobaveně poslouchá jehoúkol. Pokrčí rameny a narovná se, přičemž si sundá svůj hornídíl pyžama, takže zůstane jen v černé krajkové podprsence, kerá ale vypadá jako by víc odhaloval anež skrývala. Schválně pak odhodí pyžamo ke Xavierovia zazubí se na něj. Pak pohled zabodne o Pers.* Pravda nebo úkol, Pers? *Zeptá se jí a když si dívka vybere pravdu, zamyšlen vyšpulí spodní ret.* Fajn... Řekni mi... Kdyby si musela spát s jedno osobou v téhlé místnosti, kdo by to byl? *Zeptá se ji a zvědavě se na ni koukne.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 245
Join date : 31. 01. 21

Společenská místnost - Stránka 4 Empty Persefoneia Aria Camreigh

Fri Feb 12, 2021 10:15 pm
*Pobaveně sleduje Xaviera s Chris, jak odcházejí a po dívce ještě vrhne menší omluvný pohled. Přeci jen Xavier si mohl vybrat jakéhokoliv chlapa v místnosti, to on byl debil a zatáhnul do toho jí. Nakonec to ale nedopadne nějakou scénou, takže má na tváři pobavený úsměv, se kterým sleduje další dění. Podle ní se mohl Xavier víc předvést s úkolem pro Gretchen, ale přestane to řešit, jakmile zazní její jméno. Trochu se ztratila v myšlenkách, takže ze rtů jí automaticky zazní, že chce pravdu. Až potom jí dojde, jakou hovadinu právě udělala. Snaží se na sobě nic nedat znát a potlačí všechen strach, nervozitu a chuť nahlas polknout, či ideálně rovnou utéct. Poslechne si její otázku a nakloní hlavu mírně na stranu.* /Fajn. Tak jo./ *Pohledem sklouzne ke Xavierovi, o kterém nejspíš všichni očekávají, že řekne jeho jméno.* Někdo ti musí srazit ego. *Zazubí se na něj omluvně a podívá se na dívku, která otázku zadala.* Takže buďto támhleten diplomat, kterýmu jsem předala blechy a nebo Hunter. *Kývne hlavou k Hunterovi, který sedí ve vedlejším křesle a na tváři má přitom pobavený úsměv, jako kdyby šlo o pouhou nevinnou srandu. Rychle zatěká pohledem po všech přítomných, aby nedávala nikomu moc prostoru pro přemýšlení a nebylo moc dlouho ticho a podívá se na princeznu Aideen.* Princezno.. pravda nebo úkol? *Nadzvedne zvědavě obočí a po její odpovědi se na chvilku zamyslí.* Kiss, marry, kill, fuck - znáte to? Vybírejte z lidí z týhle místnosti. *Zadá jí nakonec úkol, který je naštěstí pouze teoretickou slovní hrou.*
-LF-
-LF-
Posts : 227
Join date : 27. 01. 21
Age : 20

Společenská místnost - Stránka 4 Empty Nyneve Mayla Lewitt

Fri Feb 12, 2021 10:17 pm
Já do jámy lvové neplánuju vlézt, to ty jsi mě začal strašit s tím, že si mě tvá sestra najde a teď mě i odmítáš zachránit.. pff.. Vědět tohle je snad horší trest než být týden bez sexu. *Uchechtne se,, ale myslí to upřímně. Docela se jeho sestry obává.* Můžeš to zkrátit.. Ty fotky byly tři. Tak na tři dny by to bylo dobrý.. A klidně k tomu vymyslet ještě nějaký jiný trest. *Tohle by se jí líbilo více, protože už by kromě dneška zbývaly jen dva dny, včerejšek se nejspíše nepočítá. Pochybuje, že na to přistoupí, ale za pokus nic nedá. Nedůvěřivě se na něj podívá. Nelíbí se jí představa, že by jí měl pořídit na Valentýna něco drahého, nemusí jí dávat nic. Ona raději dárky dává než dostává a pro něj už něco má. A je z toho docela nadšená. I když to není nic drahého.* V tu chvíli ne.. To bychom dělali nejspíše něco jiného. *Skousne si lehce ret jen když si to představí. Tohle je její zlozvyk.* Nemám tě rovnou nakreslit jak Jack Rose v Titanicu? *Neví, jestli to viděl, ale je to známý film a možná se na to podíval kvůli sestrám. Sedí na jeho ,klíně a hlavu si opře o jeho rameno.* Já vím.. A ano, psala jsem jim párkrát, ptala se jak se daří, ale je to zvláštní a i oni se chovají jinak a chápu to. Nejspíše se cítí zvláštně a provinile, že mi to tajili a jo... štve mě to, ale zase je i chápu. Když mě ta.. žena nosila devět měsíců pod srdcem, asi se mě nedokázala vzdát a pořád je mám ráda. Budu si s nimi muset promluvit a i se Schreave. *Nechce přijít ani o jedny.*
annie16
annie16
Posts : 120
Join date : 01. 02. 21

Společenská místnost - Stránka 4 Empty Jace J. A. Schreave

Fri Feb 12, 2021 10:22 pm
Ale tvoje byla víc provokativní! Vždyť já tam prakticky ani nebyl vidět, díky tý peřině. Tobě šlo vidět všechno. *brání se, protože fotka Misty mu přišla rozhodně více vyzývavá.* Výřivka je vždycky lepší volba. A děti jsou na tobě, lásko, jedná se o tvý tělo. *uchechtne se. Přeci jen by byla Misty těhotná devět měsíců, ne on, takže tohle nechává na ní. Nakonec uzná, že ta hra možná nebude až tak špatná, ale prakticky jen díky tomu polibku. Když už se to pak začne zvrhávat, zaúpí a pohled směřuje jinam než na lady Gretchen.* Co u sázku vynechat a jen se zdekovat? Vsadíme se příštěě. *pokusí se o to ještě jednou.* A nebo třeba můžeme doufat, že Xavier neskončí ve spodním... i když to je asi zbytčený, ale naděje umírá poslední.. *uchechtne se. Naději mu přeci nikdo ještě brát nemůže.*
Ginny
Ginny
Posts : 113
Join date : 31. 01. 21

Společenská místnost - Stránka 4 Empty Lucien Auguste de Croy-Solre

Fri Feb 12, 2021 10:28 pm
Když já ji nemůžu kontrolovat, je jako hurikán. *Zasměje se.* /V tomhle jsi prostě sama. Já už si výslechem prošel./ *Není fér, aby to odnášel jen on. Navíc pokud by s Nyv zůstal, stejně by začala patřit do rodiny a na Liv si bude muset zvyknout.* Ale až poznáš Astrid, bude to lepší, ona je zlatíčko. *Ujistí ji.* /Teda, většinou./ Snažíš se smlouvat? *Pozvedne obočí.* Nech mě přemýšlet. *Řekne a skloní se k ní, aby ji políbil na krku.* Lakavé... ale ne. *Odtáhne se s pohledem neviňátka. Nad její odpovědí se zasměje. Má pravdu.* Eh, tak teď jsi mi tu představu úplně zkazila. *Ušklíbne se a zavrtí hlavou. Ten film nesnáší, už ho v životě nechce vidět. V klidu ji vyslechne a pohladí ji konejšivě po zádech.* Není to lehké pro nikoho, ani pro tebe. Chce to čas, rodina je... složitá věc. A ty máš teď dvě. A kdyby cokoliv, za mnou můžeš přijít kdykoliv, to víš. *Trochu nejistě se zavrtí, ne protože by lhal, ale protože je pro něj stále divné mluvit tak otevřeně. Snaží se kvůli ní, nechce další zádrhely v komunikaci, ale asi nikdy nebude tím, kdo nosí srdce na dlani a bez problémů se svěřuje se svými pocity.*
annie16
annie16
Posts : 120
Join date : 01. 02. 21

Společenská místnost - Stránka 4 Empty Aideen M. Schreave

Fri Feb 12, 2021 10:41 pm
*pobaveně sleduje hru a je celkem ráda, že si jí zatím nikdo nevšímá. Už několikrát to samozřejmě hrála. Vždyť je v baru nebo někde na večírku prakticky pořád, takových her už hrála opravdu hodně. Ale před rodiči a bratrem? To ne a nemá zájem se tu před nimi svlékat nebo si vyměňovat spodní prádlo jako Xavier. Ani by se nedivila, kdyby se Xavier a Chris nevrátili, protože by se začali věnovat něčemu jinému, když už jsou u toho sundávání spodního prádla. Když pak padne řada na ni, trochu ji to znervózní, ale naštěstí dostane dost jednoduchý úkol.* Lady Gretchen a Persefonia- kiss. Lady Christophine.. *nachvilku se zapřemýšlí, ale prakticky jen kvůli Xavierovi, i když se kvůli tomu nedávno dost pohádali.* ..marry. Xavier. - dost pravděpodobně kill, promiň bráško. *uchechtne se, protože do toho zbytku by s Xávou váážně nešla.* princ Hunter - fuck. *je to asi nejvíce pohledný chlap v místnosti, takže proč ne? Navíc nějací diplomati beztak nic pořádnýho nesvedou. Poté se rozhlédne kolem a pohled ji padne na Christopine.* Chris.. pravda nebo úkol? *zeptá se nevinně a když jí odpoví, natáhne se pro horní díl pyžama, který si sundala lady Gretchen.* Budeš mít zavázané oči, roztočíš se dokud tě nezastavíme a tomu člověku, ke kterýmu skončíš čelem, uděláš minutový tanec na klíně, ale stále se zavřenýma očima. *zvedne se, aby jí zavázala kouskem látky oči a následně ji roztočila.*
-LF-
-LF-
Posts : 227
Join date : 27. 01. 21
Age : 20

Společenská místnost - Stránka 4 Empty Xavier Wyaris Schreave

Fri Feb 12, 2021 10:45 pm
*Ví, že si na výměnu spodního prádla mohl vybrat chlapa, ale.. jsou tu ti staří diplomati, Hunter a to by bylo divný a stejně tak s jeho otcem.. Bože.. to raději ne. Christophine je menší zlo a chce ji poškádlit. To má za to, že políbila Gretchen. Měl díky tomu delší dobu bouli v boxerkách. Naštěstí skrz volné kalhoty to nešlo vidět. Přejde s ní do jiné místnosti.* Podle mě zase naopak dobrá. Za to s Gretchen.. *Uchechtne se a zazubí se na ni. Ale krásně se červenáš, to mi to ještě více vynahrazuje. *Svlékne se a podá jí svoje boxerky a od ní si vezme zase kalhotky.* Na tebe musím postupně.. *Řekne provokativně. Kecal by, kdyby řekl, že o tom jak se jí dostat do kalhotrek nepřemýšlel. Ale není jediná ze Selekce, u který ho to napadlo.* Neboj, vrátím ti je.. *Rychle se vydá za ní.* Třeba u mě v pokoji po hře.. *Mrkne na ni a než vejde do místnosti, chytne ji za paži a zastaví ji tak rychle, aby se k ní naklonil a políbil ji dříve, než si uvědomí o co vlastně jde. Jen na ni mrkne a dojde do místnosti, kde dá úkol Gretchen. Ta bude už jen v podprsence, což se mu vážně líbí.* Lámeš mi srdce Pers.. *Chytí se na hrudi na místo, kde má srdce. Ví, že se to snaží brát jako vtip, ale ji a Huntera si přeměří pohledem. Není slepý a vidí, že se spolu dost baví, teď ho zmínila a kolují o nich už jisté drby.. Tohle nemůže ignorovat.* No taaak. Vlastní sestra mě tu raději zabije.. tohle je v háji. *Uchechtne se podívá se po svých rodičích.* Ale zdá se, že oni jsou připravení si udělat náhradu. Nechcete ale počkat do pokoje?
-LF-
-LF-
Posts : 227
Join date : 27. 01. 21
Age : 20

Společenská místnost - Stránka 4 Empty Nyneve Mayla Lewitt

Fri Feb 12, 2021 11:09 pm
Achjoo.. Tak si prosím tě pamatuj.. Jestli umřu, chci zpopelnit. Nelíbí se mi moc představa, že bych měla být pojídána brouky. /A taky tě budu strašit, ale to je vedlejší./ Vážně je zlatíčko? Proč mám problém tohle to ti věřit? *Uchechtne se. Vzhledem k tomu jaká je Livia a jaký dokáže být i Lucien, teda hlavně v posteli.. Pochybuje, že by mohla být jejich sestra tak nevinná jak říká.* Možná? *Jistěže se snaží smlouvat. Spokojeně vzdychne, když ji políbí na krku a pak frustrovaně a nespokojeně zasténá, když řekne ne.* Dobře.. *Uchechtne se nad jeho výrazem neviňátka.*/Spíše než anděl je to sám ďábel./ No pokud se ti to bude líbit více, můžeš namalovat ty mě.* Mrkne na něj. Pokud teda ten obrázek bude jen u něj. Ale nevěří, že by ho někomu jinému dal.* jo máš pravdu.. Chce to taky trochu času. *Přikývne.* Děkuju, že tu pro mě jsi a stejně jak já pro tebe, jo? Vím, že tohle svěřování a vyjadřování pocitů pro tebe není snadné, ale kdyby něco, klidně kdykoliv přijď. *Ujistí ho s úsměvem. Ona si ho kdykoliv ráda vyslechne ohledně čehokoliv.*
Ginny
Ginny
Posts : 113
Join date : 31. 01. 21

Společenská místnost - Stránka 4 Empty Christophina Charlotte Meadows

Fri Feb 12, 2021 11:12 pm
Snad tě neranilo, že nemáš nejhezčí tvářičku... *Podotkne nevinně. Při zmínce o červenání se zase začervená, ale rozhodne se to nekomentovat, jen si pohrdlivě odfrkne. Vymění si spodní prádlo, ona to má alespoň pohodlné.* Haha. Sni dál. *Podotkne. Možná je trochu... ani ne uražená. Spíše naštvaná sama na sebe za způsob, jakým na něj reaguje a že si v tom nemůže zabránit, ne potom, co tolik pila.* /To tak./ *Potřese hlavou nad jeho slovy, ale asi si za to může sama, neměla provokovat. Vymstí se jí to však víc, než čekala. Ani neví, jak se to stalo. Jen stisk na paži, zavrávorání a už k němu byla blízko. Až moc. A pak ten polibek. Překvapeně zalapala po dechu a nevědomky se naklonila blíž. Jako by žádala víc.* /Do háje./ *Nechtěla přece víc. Ale odtáhl se rychle, vyřešil to za ni, a pak zmizel, jako by se nic nestalo. A ona... začala zuřit. Viděla rudě, když se vrátila, semknuté rty, ale výraz jinak nečitelný. Nebyla člověk, co nosil negativní emoce vepsané ve tváři. Kouká kamsi do prázdna, poslouchá jen na půl ucha, dokud nepadne další výzva jejím směrem.* Úkol. *Řekne rozhodně. Pravdu rozhodně ne, nikdy. Pokrčí rameny a tričko si zaváže sama.* Vylučuju krále a královnu, myslím, že jim to asi vadit nebude? *Nadhodí, ale už si není jistá, kde sedí, tak doufá, že se prostě když tak vzdálí. Začne se točit díky Aideen a v duchu si počítat. Následně zastaví, uklidní motajícíce hlavu a opatrně vykročí dopředu.* S hudbou by to bylo lepší. *Podotkne. Má štěstí, doopravdy skončila naproti někomu.* /Pardon, pokud tě praštím, houby vidím./ *Pomyslí si omluvně na danou osobu. Naštěstí tančit umí, sice ještě nikdy nezkoušela lap dance, ale bere to jako osobní pomstu a způsob, jak si vybít alespoň trochu vzteku, a tak se snaží. Nenápadné doteky, díky kterým rozhodně pozná, že je to dívka, nějaké to obejití křesla, drobné taneční kreace a vrtění v klíně, to zvládla za tu minutu levou zadní. Odhadla, o koho se jednalo a po minutě, kdy si mohla sundat onu provizorní pásku přes oči se na Pers omluvně zahleděla.* Pardon, pravidla. *Pokrčí rameny a otočí se na Gretch.* Pravda nebo úkol? *Zeptá se.* Vyber si osobu v místnosti a umístni na její tělo hmm pět polibků, když jsi tedy pět kol bez trika. Místa i člověka si můžeš vybrat, ale já jsem ze hry. *Podotkne a pokývne všem mile na dobrou noc. Svůj vztek drží na uzdě, dovolí si povolit jen, když se koukne na Xaviera. V tu chvíli je její pohled téměř přezíravý, jako by tam nebyl.* Dobrou noc. *Popřeje všem a vydá se z místnosti.*
-LF-
-LF-
Posts : 227
Join date : 27. 01. 21
Age : 20

Společenská místnost - Stránka 4 Empty Misty Evony Schreave

Fri Feb 12, 2021 11:15 pm
Prostě sis začal a vidět tam toho bylo na můj vkus taky dost. Ale ais nemá smysl se hádaat. Pořád budeme tvrdit to svoje. *Pokrčí rameny. Jsou spolu přes dvacet let a to, že na podobných věcech se neshodnou jim oběma musí být jasné.* Jo, hlavně musíme zamknout, o to abychom způsobili skoro infarkt dalšímu rádci a nebo zase Xavierovi.. *Ten je jednou načapal už.* O to nestojím. *Uchechtne se.* A ty bys chtěl další dítě? *Nadzvedne obočí. Že jí tohle řekne ve svém věku teda nečekala. Dvacet let mu stačily jen dvě děti, teď se jim tu dvě další objevili. Když se lady Gretchen ocitne jen v podprsence, zaměří se hlavně na Jace jako by ho chtěla kontrolovat. Možná.. možná je stejně žárlivá jako on. Ale kdo by to nechal jen tak? Kdyby si tu svlékla ona tričko, taky by Jace žárlil, to je jí jasné.* No.. odejít by už mohlo být lepší. *To kam se to začíná dostávat se jí už moc nezamlouvá. Slova Xaveira raději ignoruje.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 245
Join date : 31. 01. 21

Společenská místnost - Stránka 4 Empty Persefoneia Aria Camreigh

Fri Feb 12, 2021 11:25 pm
*Všimne si pohledu Xaviera po své odpovědi a i když má chuť se nepříjemně ošít, odbočit pohledem a nahlas polknout, místo toho se na něj jenom zaculí jako kdyby šlo o neškodnou srandu. Tak se to snažila podat. I když to tak úplně nebylo. I když toho zmíněného diplomata si moc ani nevšimla, radši ho do odpovědi zahrnula, aby trochu zmírnila dopady drbů, které už o ní a Hunterovi kolovaly. Pak dá úkol princezně Aideen a když i tam figuruje Hunter, musí se ovládnout, aby nějak nezaťala pěsti nebo nedala najevo žárlivost při té představě princezny a Huntera spolu. Nelíbí se jí to ani náhodou a jenom ta představa jí podivně zabolí. Díky tomu moc nechápe, o co jde, když se před ní objeví Chris se zavázanýma očima. Rychle jí to ale dojde a jakmile začne tančit, tak zrudne a zadusí v sobě příval smíchu. Není teď až tolik v pohodě, jinak by vyprskla smíchy rovnou. Na její omluvu jen pokýve hlavou.* Myslim, že pro dnešek už mám dost. Dobrou noc. *Popřeje ostatním a musí si dát pozor, aby se při odchodu nepodívala na Huntera. Ví, že si teď musí dávat pozor, aby je neprozradila a nepřipoutala na ně ještě více pozornosti, než už se jí povedlo. Dost si vyčítá svojí odpověď na tu otázku, protože díky tomu vystavila Huntera dost velkému nebezpečí.*
annie16
annie16
Posts : 120
Join date : 01. 02. 21

Společenská místnost - Stránka 4 Empty Jace J. A. Schreave

Fri Feb 12, 2021 11:33 pm
Faajn. *protočí očima a nakonec se s ní teda přesně dohadovat.* Rádci jsou mi celkem jedno, Xavier už by měl být zvyklý, ale zamkneme. A možná bysme mohli vytvořit alarm, kterej bys se dal do všech komnat, až se vrátíme do paláce, a tak by nějakej pár mohl varovat, že jdou na věc, takže aspoň by si ostatní stihli najít špunty do uší nebo odejít. * Netoužim po něm za každou cenu, ale kdyby se to stalo, tak bych asi nezešílel. *uchechtne se. Není to tak, že by za každou cenu dítě chtěl, ale zase by mu to asi až tolik nevadilo. Ale tohle nechává hlavně na Misty. Poté už jedna lady skončí jen v podprsence, ale vyhýbá se tomu pohledu a místo toho si začne pohrávat s vlasy Misty, díky čemuž mu neunikne, jak ho kontroluje. Musí se nad zím uchechtnout.* Žárlivko. Já mám oči jen pro tebe, lásko. *prohodí pobaveně a políbí jí na krk.* Jo, asi bude lepší odsud vypadnout.*souhlasí s ní, protože už dochází i na svlékání a to vidět nepotřebuje.* Hlavně pak ostatním rozdej špunty do uší, kdžy tě tak moc zajímá, co děláme. *protočí pobaveně očima nad svým synem, načež se zvedne a chytne Misty za ruku.* Užijte si zbytek večera a prosím bez otravy alkoholem a nějakýho orgie. *neodpustí si významný pohled hlavně na Xaviera, načež se spolu se svou manželkou pryč z místnoti.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 94
Join date : 31. 01. 21
Age : 18

Společenská místnost - Stránka 4 Empty Gretchen H. Rook

Fri Feb 12, 2021 11:43 pm
*Poslouchá úkoly a tázky když dostane úkol Chris, přišlo už by ji docela vtipný, kdyby si poslepu vybrala ji. NAkonec si ale vybere Pers, takže ji jen sleduje z povzdálí. KDyž ji dá úkol, pvzdechne, si ale na tváři má stále úsměv. Ten ji trošku zmizí, když vidí, jak odchází Rozhodně ji nepřijde v phodě, takže ji plánuje hned jak djde do pkoje napsat. Pak se ale hodlá splnit svůj úkl.* Fajn, doufám, že ti to nebude vadit, Výsosti. *Uchechtne se a přejde k němu, přičmž si sedne vedle něj. Napřed se natáhne k jeh krku, tam ho plíbí jednou. Druhý polibek směřuje na jeho rty, třetí hruď, čtvrtý na paži a pátý zase na krk.* DOufám, že ji spkojený. *UChechtne se a pokrčí s úsměvem na tváři rameny. KDyby tady byla Chris, platila by ji ten plibek tím, že by si vyrala ji.* muvám se, ale už půjdu. Ten alkohol ze mě vysál duši. Takže si te úkl a pravu nějak rozeberte. *Jen rychl popadne tričko ani si ho neobléká, jen prostě ho čapne d ruky a vyjde z místnosti.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 245
Join date : 31. 01. 21

Společenská místnost - Stránka 4 Empty Maddie Tiffany Piotrowski

Fri Feb 12, 2021 11:47 pm
*Spokojeně zamručí, když si jí k sobě přitulí a pak se pousměje po jeho poznámce.* Nebudeme se dohadovat, ano? *Zeptá se ho rovnou, protože nejspíš očekával námitku, že jako kotě nevypadá. Popravdě se jí ale ta přezdívka začala líbit, když jí přestal pronášet provokativně, ale místo toho takhle ... hezky, s citem, až jemně. Spokojeně se zaculí, když jí políbí do vlasů a pootočí hlavu, aby mohla nos zabořit do jeho hrudi a nasát tím jeho vůni. U toho ho na hruď lehce líbne. Pak už mu řekne o jejím bráchovi a po jeho slovech pokýve hlavou.* Já netušim. Snažila jsem se o tom s nim mluvit, i ségra, ale on to prostě bojkotuje. Nepomohl ani argument, že já sama jsem vlastně nemanželský dítě, o který se biologickej otec nemohl postarat. Nebýt Cassiuse, kterej si vzal mojí mámu a vzal mě jako svojí dceru, tak bych byla v háji. Neumím si představit, jaký to je pro někoho, kdo takhle žije. A on, můj brácha, kterej ví, jak moc jsem Cassovi vděčná, tak udělá tohle. *Potřese nad tím zklamaně hlavou a ještě víc se schoulí u Nicka v náručí. Štve jí to a mrzí. Ale netuší, co s tím má dělat.*


Naposledy upravil AndyHoff dne Sat Feb 13, 2021 12:15 am, celkově upraveno 1 krát
Ginny
Ginny
Posts : 113
Join date : 31. 01. 21

Společenská místnost - Stránka 4 Empty Lucien Auguste de Croy-Solre

Sat Feb 13, 2021 12:15 am
*Pobaveně zakroutí hlavou.* Budu si to pamatovat, ale Liv tě nezabije, to ty si potom budeš přát umřít, to je rozdíl. *Podotkne s úsměvem. Zná holt svou sestru, kolikrát už přemýšlel, že odstřelit se by bylo snazší než se s n muset potýkat.* Z nás tří? Jo, to největší. Umí taky vyvádět hlouposti, ale je hodná, naivní, neškodná. Člověk by si myslel, že ani nepatří do rodiny, no vážně. *Ujistí ji. Astrid byla doopravdy úplně jiná než on a Livie, ale jako každý člověk měla své chvíle.* Spíš by nám mohla začít chystat svatbu. *Poškádlí ji.* Je zarytá romantička. *Vysvětlí jí.* /Možnááá … ne./ *Tlumeně se zaměje, když nespokojeně zasténá nad jeho odpovědí.* Aaah, to by nedopadlo dobře. *Pokroutí hlavou. Malování nebylo zrovna jeho oborem. Možná leda geometrie, ale nějaké umělecké cítění? To rozhodně ne. Mrzí ho, že má problémy s rodinou, ale alespoň se snaží. Snad vše ostatní přijde časem. Usměje se na ni a přikývne. Asi toho nevyužije, neumí se svěřovat, ale je hezké tu mít někoho, kdo se mu snaží poskytnout nějaký bezpečný přístav.* Co kdybychom už šli? *Navrhne. Raději by ji měl sám pro sebe. Zvedne se spolu s ní a vezme ji znovu automaticky za ruku. Společně s ní opustí místnost, ale hodlá dnes přespat u ní.*
annie16
annie16
Posts : 120
Join date : 01. 02. 21

Společenská místnost - Stránka 4 Empty Nickaise W. Collard

Sat Feb 13, 2021 12:19 am
Počkej... není s tebou něco špatně? Je ti dobře? Kde je moje tvrdohlavá hádavá Maddie? *naoko zkoumavě na ni koukne, i když mu pobaveně zacukají koutky. Nechápe, co s ní je, že se s ním nedohaduje. Pak jí pobílí do vlasů a pousměje se, když ho líbne na hruď. Ještě nikdy se necítil tak, jako teď když je s ní.* Je mi líto to o tvým tátovi..a bez urážky... ale tvůj brácha asi fakt postrádá mozek. Ael třeba se mu jednou rozsvítí a dojde mu, co dělá Koho že to oplodnil? *neví přesně, o koho se jedná. Upřímně jednání Atticuse nechápe. Už od tý scény na střeše. POhladí jí konejšivě po zádech, když se mu ještě více schoulí v náručí* Je ti aspoň trochu tepleji? *doufá, že ano, protože se o to přeci jen celou tu dobu snaží.*
-LF-
-LF-
Posts : 227
Join date : 27. 01. 21
Age : 20

Společenská místnost - Stránka 4 Empty Misty Evony Schreave

Sat Feb 13, 2021 12:26 am
Alarm by byl asi vhodný. Nechápu, proč to do teď nikdo nezařídil. *Bylo by to v paláci dost užitečné.* No, kdybychom čekali dítě, prvně by to byl šok.. /Možná bych tě objednala na vasektomii./ Ale nějak by se to asi zvládlo. *Pokrčí rameny. Kdyby otěhotněla, samozřejmě by nešla na potrat, to ani náhodou. Ale to neznamená, že se o dítě hodlá pokoušet. Bere antikoncepci a pochybuje, že by i tak otěhotněla, ale jeden nikdy neví. Když se Gretchen ocitne jen v podprsence, samozřejmě ,ž e se podívá na Jace.* Říká ten, který tu se mnou polovinu večera řeší fotku na Illeagramu. *Uchechtne se. Je stejně žárlivý jak ona. Ale je to taková zdravá žárlivost, která jen ukazuje, že jim na tom druhém záleží.* To je dobře. *Řekne spokojeně, když ji ujistí, že má oči jen pro ni a políbí jí na krk. Přikývne a stoupne si. Na všechny se na rozlučnou usměje a moc času neztrácí a rychle se vydá s Jacem pryč. Do vířivky.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 245
Join date : 31. 01. 21

Společenská místnost - Stránka 4 Empty Maddie Tiffany Piotrowski

Sat Feb 13, 2021 12:29 am
Neser, Nickaisi. *Uchechtne se, ale i tak se na něj výhrůžně zamračí, aby si další popichování dobře rozmyslel.* Prostě... Předtim mi to vadilo, když jsi to používal hlavně jako provokaci. Teď se mi to začalo docela líbit. *Přizná nakonec upřímně, jak to je s přezdívkou, kterou jí dal.* Rosamund, princezna ze Švédska. A má dva bráchy. Takže jestli Atticuse nezabiju já nebo rodiče, oni to nejspíš asi udělají. A já jim těžko nějak zabránim. *Pochybuje, že zrovna ona by zvládla něco udělat s naštváním dvou princů, kteří brání svou těhotnou sestru.* Snad mu to dojde co nejdřív, protože ani ona a ani ty děti nebudou čekat věčně. Když už je to jeho práce, měl by se vzchopit a postarat se o ně. Nemůže od toho jen tak utéct. *Přístup jejího bratra jí vážně vytáčí a jenom konverzace o tom jí dost zkazila náladu.* Jo, je. *Pousměje se na něj.* Nechceš pokračovat v zahřívání v pokoji? Nějak je tu na mě už moc živo. *Přesměruje pohled na skupinku hrající flašku, která se dost rozjela.*
annie16
annie16
Posts : 120
Join date : 01. 02. 21

Společenská místnost - Stránka 4 Empty Nickaise W. Collard

Sat Feb 13, 2021 12:39 am
Neříkej mi celým jménem. *napomene ji, protože má mnohem raději zkráceninu Nick. Tohle mu přijde moc.. královské.* Výborně, to tvý propalování pohledem mi už lezlo n anervy. *nevinně se na ni zazubí.* Ty ho raději nezabíjej, ať si neublížíš. *uchechtne se. Nedokáže si vzhledem k jejímu stavu něco takového představit.* Snad jí někdo pomůže, kdyby se stále choval jako pitomec. *má dva bratry, ti by ji snad kdyžtak pomohli. Je rád, když řekne, že je jí aspoň trochu tepleji, protože hlavně o to mu jde.* Jo, asi to bude lepší než skončíme nedobrovolně zapojení... *zamumlá a zvedne se. Pak jí omotá jednu ruku kolem pasu, kdyby náhodou ztratila rovnováhu, protože ví, jaké jí dělává občas problémy chodit. Následně se vydají pryč.*
-LF-
-LF-
Posts : 227
Join date : 27. 01. 21
Age : 20

Společenská místnost - Stránka 4 Empty Nyneve Mayla Lewitt

Sat Feb 13, 2021 12:56 am
Ještě horší. *Zamumlá si pro sebe. Rozhovoru s jeho sestrou se upřímně bojí.* Podle toho jak ji popisuješ zní vážně skoro jako andílek a vzhledem k Liv a tobě.. no.. nesedí mi to. *Uchechtne se. Snad se Lucien neurazí, ale on prostě není andílek. Vykulí oči, když zmíní svatbu, ale pochopí, že si dělá jen legraci.* no.. už bylo na čase, šaty mám vybraný, výzdoba bych byla pro světlejší.. třeba modrá a stříbrná? *Hraně se nad tím zapřemýšlí, ale pak se zasměje. Svatbu vážně neplánuje, teda zatím ne. Kdo ví jak se to mezi nimi vyvine. Nespokojeně zasténá, protože její smlouvání nepřineslo ovoce a on se nenechal přemluvit, aby zkrátil tu dobu bez sexu. /Už jen šest dní../Tak asi teda nic. *Uchechtne se. Upřímně jí vážně nevadí, že ji tak nebude malovat. Nejspíše by celou dobu byla červená jako rajče a to se jí to poslední dobou daří docela ovládat.* Klidně můžeme. *Večírek stejně už končí a hosté odcházejí. Takže se zvedne a ruku v ruce se s Lucienem vydá do komnaty.*
Sponsored content

Společenská místnost - Stránka 4 Empty Re: Společenská místnost

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru